Jump to content
Losowanie gier #14 Read more... ×
Sign in to follow this  
zaksiu

Odświeżone Inferno trafia do puli map rezerwowych

1 post in this topic

Recommended Posts

inferno-968x505.png


 


Inferno jest już tylko krok od trafienia do puli map turniejowych. I choć pewnym jest, że wykonanie tego kroku może zająć bardzo dużo czasu, to jest ono nieuniknione. Odmieniona mapa znalazła się właśnie w podstawowej wersji CS:GO i będzie oczekiwała w puli map rezerwowych.

 

Odświeżona wersja Inferno trafiła do bety na początku tego tygodnia, w nocy z 10 na 11 października. Przez kolejne dni Valve konsekwentnie eliminowało błędy, które bardzo często wyłapywali członkowie społeczności. Sprawna współpraca pomiędzy deweloperami i miłośnikami CS:GO sprawiła, że dziś w nocy lokacja znalazła się w standardowej wersji gry.

 

Na chwilę obecną InferNEW, bo tak zaczęto nazywać nowe Inferno, będzie w puli map rezerwowych. Podobnie jak Dust, Office, Italy, Vertigo czy Militia, lokacja ta będzie oczekiwać aż dojdzie do usunięcia jednej z map turniejowych. Pewnym jest, że właśnie wtedy Inferno wróci do łask.

 

źródło: cybersport.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×