Skocz do zawartości

    Zamknięty #17 << Moczydlak>>


    Sw33toLcIa
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 9
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    WYWIAD MOCZYDLAK     Redaktor: Sw33toLcIa Udzielajacy wywiadu: Moczydlak   Cześć Moczydlak. Dziękuję, ze zgodziłeś się na wywiad. Na początek powiedz coś o sobie.   No hej. Mam na imię Damian i aktua

    WYWIAD MOCZYDLAK
     
    b2.png
     
    Redaktor: Sw33toLcIa
    Udzielajacy wywiadu: Moczydlak
     
    Cześć Moczydlak. Dziękuję, ze zgodziłeś się na wywiad. Na początek powiedz coś o sobie.
     
    No hej. Mam na imię Damian i aktualnie mam 16 lat w grudniu 17 :D
     
    Może coś więcej? Gdzie mieszkasz? Jakie masz zainteresowania?
     
    Mieszkam w małej wiosce w województwie podlaskim. Interesuję się Cs'em, dziewczynami i lubię nieraz zabalować sobie z ziomeczkami :D. Uczę się w 2 klasie Technikum o profilu Technik Mechatronik.
     
    16 lat i juz imprezuje? Nie za szybko? :D
     
    Czas szybko leci, więc trzeba się śpieszyć hehe. Gdzie tam za szybko ;)
     
    No to mam nadzieję, że się chociaż nie alkoholizujesz :D Technik Mechatronik. dlaczego taki kierunek?
     
    Technik Mechatronik, a dobre pytanko. Podanie składałem do szkoły na Technika Pojazdów Samochodowych, a że za dużo osób tam było, to na Mechatronika mnie przerzucili i tak zostało. Nie narzekam podoba mi się ten zawód. Alkohol jasne, że z ziomkami się wypije od czasu do czasu okazyjnie :D
     
    Dziecko, a pije :P Planujesz po Technikum dalej kształcic się w tym zawodzie?
     
    Po Technikum to planuje od razu iśc do pracy. Na studia się nie wybieram  :P. Ja smakuje nie pije :D
     
    Od smakowania się zaczyna :D Interesujesz się diewczynami. Rozwiń to :D
     
    Lubię dziewczyny, które są uśmiechnietę, wspaniałe, z którymi dobrze się rozmawia oraz, z którymi jest dobrze się pobawić( np. potańczyć).
     
    Masz jakąś wybranke serca? 
     
    Aktualnie nie czekam na nią. Chociaż miałem jedną, ale nie ma o czym gadać :D
     
    Opowiadaj, jestem ciekawska :D
     
    Nie ma o czym, po prostu nie wyszedło tak jak chciałem :D życie.
     
    Trafisz kiedys na tę jedyną  :D Ciężko troche z Ciebie cokolwiek wyciagnać :) Jakiej muzyki słuchasz?
     
    Muzyczki to wiadome Disco Polo na pierwszym miejscu. A na kolejnych to wykonawcy tacy jak: Cypis, GanjaMafia, Sobota, Verba i z basem muzyczki :P
     
    Troche taka Gimbusiarska muzyka :D Cypis niedługo gra u mnie w Rybniku, zapraszam na koncert :)
     
    Gimbusiarska nie Gimbusiarska zależy kto co lubi ;)
     
    Jak zaczeła się Twoja przygoda z csem?
     
    Moja przygoda z Cs... oo już nie pamiętam. Zaczeła się ponad 5 lat temu jak zobaczyłem tę grę u ziomka :P
     
    Prócz csa grasz w jakieś inne gry?
     
    Tak, nieraz gram np: w internetową gierkę Taern, FIfa10 (najlepsza moim zdaniem), LOL od czasu do czasu węjde, SFGame i niedługo planuje na nowo w Euro Track Simulator tylko kupię na steam :P
     
    Coraz więcej osób przrzuca sie na cs:go. Grałeś kiedyś?
     
    Tak, od czasu do czasu gram. Miałem już range Gold 1, ale przez cziterów i noob team spadłem do Silver 3. Ale na Cs:GO tak żeby ciągle grac nie mam zamiaru się przerzucać,  nie ma to jak Cs 1.6
     
    Jak to sie stało, że trafiles na Naszą sieć?
     
    Moja znajoma ze steam tu gra Karolinka, a po drugie szukałem jakiejś sieci, ponieważ ze starej odszedłem. na której byłem ponad pół roku Multi Adminem. Z starej sieci odeszłem, ponieważ właściciel sprzedał rozkręcnony na maxa server DD2 za marne pięniadze, a server był z tego co pamiętam 14 w Polsce i na świecie też wysoko. :D
     
    Co Ci się podoba, a co nie na Katowicach?
     
    Zastrzeżeń nie mam żadnych. Podoba mi się to, że ludzie są normalni. Da się dogadać z wszystkimi. :D
     
    Wczoraj zostałeś opiekunem serwera 3 maps. Masz jakieś plany na rozkręcenie go?
     
    Rozkręcić serwer nie jest tak łatwo, a plany mam. Na pewno będę sprawdzał propozycje graczy co do serwera, zapraszam znajomych i mam nadzieje, ze odnajdę kontakty na gg ludzi z moich starych serwerów co prowadziłem i oni będą tu na 100% grać, jak ich znajdę. Po drugie napewno będzie trzeba trochę kaski na reklame wydać.
     
    No to na koniec seria szybkich pytań. Góry czy morze?
     
    Morze
     
    Piłka nozna czy piłka ręczna?
     
    Piłka nożna
     
    Górnik Zabrze czy Ruch Chorzów?
     
    Żaden hehe, nie kibicuję Polskim zespołom :P
     
    Brunetki czy blondynki?
     
    Moczydlak: Obojętne ^^
     
    Ważne, że cycki xD :D Jest coś co chciałbyś przekazać czytelnikom?
     
    Pozdrawiam dwie Kobitki (Olcie i Kasię), które dały mi szanse być opiekunem na ich serwerze. I co więcej dodać? Chyba nic ^^
     
    Dziekuję, że znalazłeś dla mnie trochę czasu :)
     
    Nie ma za co ;)
     
    b2.png
     

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!