Jump to content

  Locked Powtórki w League of Legends? To już niebawem!


  zaksiu
   Share

  Recommended Posts

  ekko-898x505.jpg

   

  Od zawsze entuzjaści League of Legends chcieli ponownie obejrzeć swoje najbardziej szalone wyczyny na Summoner’s Rift. Niestety jeszcze rok temu Riot Games stanowczo stwierdziło, że powtórki nie pojawią się w ich sztandarowej produkcji. Te czasy nareszcie dobiegły końca. Na stronie leagueoflegends.com pojawiła się informacja o planie wprowadzenia możliwości pobierania i oglądania powtórek ze swoich rozgrywek!
   
  W najnowszym artykule Riot Games zapowiedziało, że powtórki wejdą w życie już w przedsezonie. Poniżej przedstawiamy przedsmak wyglądu menu powtórki.
   
  replay-470x264.jpg
   
  Najważniejsze informacje dotyczące nowego trybu, który zostanie wprowadzony już niebawem:
  • powtórkę będzie można pobrać z ekranu podsumowania rozgrywki lub historii gier;
  • powtórkę z obecnego patcha oglądać można będzie, używając nowego trybu powtórek, który będzie działał podobnie do znanego wszystkim trybu obserwatora;
  • wyszukiwanie ciekawych momentów będzie odbywało się za pomocą interaktywnej osi czasu, na której zaznaczone będą najważniejsze wydarzenia, takie jak zabójstwa, zniszczone wieże i inhibitory oraz zabójstwa smoka i barona;
  • nagrywanie klipów wideo akcji ze swoich gier, będzie możliwe za pomocą wbudowanej funkcji nagrywania;
  • najlepsze zagrywki będą przechowywane na dyskach twardych komputerów użytkowników (C:\MojeDokumenty\LeagueofLegends\Highlights) jako pliki wideo w formacie .webm; które można oglądać, otwierając je w dowolnej przeglądarce obsługującej HTML5 oraz publikować je w serwisach społecznościowych.

  źródło: cybersport.pl

   

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!