Jump to content

  Locked Patch 6.20


  zaksiu
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 2
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  patchnotes_2016header_0-968x505.jpg

   

  Najnowsza łatka League of Legends przyniesie nowego bohatera, którym jest Ivern, a także wprowadzi kilka zmian w balansie bohaterów. W patchu tym będziemy mogli zakupić zapowiadane parę tygodni temu skórki z serii Czarodziejek Gwiazd.

   

  Postacią, która jako jedyna otrzyma osłabienie została Jinx, która od patcha 6.19 radzi sobie zbyt łatwo na dolnej alei. Po tym jak Riot Games osłabiło większość marksmanów, Jinx stawała się coraz mocniejsza. W tej łatce jej E (Ogniste Gryzaki) będą kosztować więcej many, zadawać mniej obrażeń i tylko z pojedynczego gryzaka, nawet jeśli przeciwnik stał w obszarze wybuchu dwóch z nich.

   

  Pozostałe postacie, które zostały dotknięte zmianami w patchu 6.20 to: Ashe, Cho’Gath, Nunu, Taliyah oraz Vladimir. Wszyscy ci bohaterowie zostaną wzmocnieni. Największe modyfikacje zobaczymy u Nunu, który od teraz będzie posiadał pasywny efekt Wizjonera. Oprócz tego jego Q (Pożarcie) będzie miało teraz ładunki (maksymalnie 5), a każdy z nich zwiększy jego rozmiar, doda Nunu 10 jednostek prędkości ruchu poza walką oraz 3% maksymalnego zdrowia. Ładunki będą znikały z czasem. Drugą dużą zmianą jest potrojone spowolnienie pasywne Ashe przy zadawaniu krytycznych obrażeń. I choć to spowolnienie będzie trwało o połowę krócej niż normalnie, to jest to ogromne wzmocnienie tej bohaterki.

   

  Riot Games wysłuchał także modłów strapionych graczy. Od patcha 6.20 tablica wyników w grach z nowym wyborem bohaterów będzie sortowana według roli zawodników, kolejno: top, jungle, mid, marksman, support.

   

  źródło: cybersport.pl

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!