Jump to content

  Locked Valve zmienia sposób strzelania z wyskoku – aktualizacja bety CS:GO


  zaksiu
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 3
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  csgo-968x505.jpg


   


  Valve po raz kolejny postanowiło udostępnić graczom kolejną poprawkę w wersji beta, przygotowaną do Counter-Strike: Globall Offensive. Tym razem aktualizacja przynosi tylko jedną, ale za to bardzo znaczącą zmianę – amerykański producent zupełnie przemodelował sposób strzelania z wyskoku.

   

  Do tej pory celność broni rosła wraz z długością czasu spędzonego w powietrzu. Kwestia ta od dawna budziła wiele kontrowersji, niejednokrotnie będąc obiektem krytyki zarówno ze strony zwykłych graczy, jak i profesjonalistów. Ile to razy byliśmy świadkami akcji, gdy strzał, który nie miał prawa dojść do celu, jakimś cudem wchodził.

   

  Problem zauważyło też Valve i tym razem zmieniło całą formułę. Od tej aktualizacji, największe w kontekście celności będzie mieć nie czas, a prędkość. Co to oznacza? Mianowicie tyle, że największe szanse na trafienie będziemy mieć w momencie, gdy „zawiśniemy w powietrzu”, będziemy w najwyższym punkcie naszego wyskoku. Natomiast, wzlatując lub spadając szansa ta będzie odpowiednio maleć. Zresztą, Amerykanie postanowili zaprezentować nam oparty na SSG08 wykres, pokazujący obecną sytuację:

   

  SSG08_AccuracyInAir.png

   

  Wspomniana aktualizacja dotknie najbardziej właśnie popularnego scouta, który do tej pory był nieocenioną bronią do strzałów z wyskoku. Swoją mobilnością oraz niesamowitą celnością także w powietrzu, SSG nadrabiało braki względem AWP, będąc nieocenionym wsparciem podczas rund eco. Po zmianach wprowadzonych przez Valve, w pewnym stopniu jednak się to zmieni.

   

  źródło: cybersport.pl

  Link to comment
  Share on other sites

  Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
  Sign In lub Create an account, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!