Jump to content

  Locked Zaprezentowano umiejętności najnowszego bohatera – Iverna


  zaksiu
   Share

  Recommended Posts

  Last activity:

  ivern1-968x505.jpg


   


  Stosunkowo niedawno Riot zaprezentował nowego bohatera w League of Legends. Wczoraj twórcy gry oficjalnie zaprezentowali umiejętności Iverna, Zielonego Ojca. Riot postać tę określa jako jedynego w swoim rodzaju dżunglera wspierającego, jednak dopiero po tym, jak trafi do gry będzie można stwierdzić na jakiej pozycji Ivern radzi sobie najlepiej.

   

  Umiejętność bierna: Przyjaciel Lasu

  • Ivern kocha potwory z dżungli i za nic w świecie ich nie skrzywdzi. Zielony Ojciec woli je uwolnić! Kliknięcie na jakimkolwiek obozie w dżungli tworzy zagajnik, wykorzystując część zdrowia i many Iverna. Zagajnik z czasem dojrzewa. Gdy proces ten dobiegnie końca, można ponownie na nim kliknąć, aby uwolnić mieszkańców tego obozu, w wyniku czego Ivern otrzyma złoto i punkty doświadczenia. Użycie Porażenia na obozie, w którym powstaje zagajnik momentalnie wyśle potwory w bezpieczne miejsce.

  • Po uzyskaniu poziomu piątego, Zielony Ojciec tworzy kopie czerwonego i niebieskiego wzmocnienia za każdym razem, kiedy uwolni Czerwonego Krzewogrzbieta lub Niebieskiego Strażnika — pozostawać będzie po nich sadzonka, którą podnieść będą mogli sojusznicy.

  Q: Zaklinacz Korzeni

   

  • Ivern wystrzeliwuje łykowaty korzeń, który zadaje obrażenia magiczne i (jak się można było spodziewać) unieruchamia pierwszego trafionego wroga. Sojusznicy, którzy użyją swojego podstawowego ataku na unieruchomionym celu automatycznie doskoczą, aby znaleźć się w zasięgu ataku.

  W: Siewca Zarośli

  • Biernie: Kiedy Ivern ukrywa się w zaroślach, jego podstawowe ataki mają zwiększone obrażenia magiczne oraz zasięg. Efekt ten działa również przez klika sekund po opuszczeniu zarośli.

  • Użycie: Ivern tworzy skrawek zarośli i tymczasowo ujawnia obszar wokoło. Powstałe zarośla są odrobinę większe, jeśli Ivern umieści je obok ściany lub jakichś innych zarośli. Trawiaste kreacje Zielonego Ojca po pewnym czasie same znikają.

  E: Wybuchowe Nasiono

  • Ivern umieszcza ochronne nasiono na swym sojuszniku, zapewniając mu tarczę. Nasiono po krótkiej chwili wybucha, zadając obrażenia pobliskim wrogom i spowalniając ich.

  R: Stokrotka!

  • Ivern przywołuje Stokrotkę — ogromną strażniczkę, która kocha się przytulać. Stokrotka truchta sobie radośnie, a po kilku trafieniach wyrzuca cel Iverna w powietrze. Ivern może użyć umiejętności ponownie, aby obrać nowy cel dla swojej niesfornej przyjaciółki. Stokrotka pozostanie na mapie, aż nie zaspokoi swej potrzeby przytulania się, albo aż opróżniony nie zostanie jej pasek zdrowia.

  źródło: cybersport.pl


  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!