Skocz do zawartości

    Zamknięty #16 ☆Nethel☆


    Anetka :P
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 9
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witam!!   Zapraszam do czytania kolejnego wywiadu z Adminem PaintBall'a - Nathelem. Za dużo wywiadów jest z Adminami DD2 i sobie pomyślałam, że wezmę się za innych, ale niektórzy mi odmawiają :C Życ

    Wywiad dobry jak każdy inny Jedynie co kłuje w oczy to czcionka, która jest użyta do odpowiedzi. Nie wyświetla wszystkich liter poprawnie i wygląda to nieestetycznie.

    Witam!!

     

    Zapraszam do czytania kolejnego wywiadu z Adminem PaintBall'a - Nathelem. Za dużo wywiadów jest z Adminami DD2 i sobie pomyślałam, że wezmę się za innych, ale niektórzy mi odmawiają :C Życzę miłej lektury ;)

     

     

     

    Anetka :P - Redaktor

    ☆Nethel☆ - Rozmówca

     

     

     

     

     

     

     

    Hej Nathel  ;) Cieszę się, że znalazłeś trochę wolnego czasu dla mnie  ;) No to zaczynajmy. Kilka słów o sobie  ;)

     

     

    Witam, mam na imię Patryk, już niedługo stuknie mi 25 latek, aktualnie mieszkam w Rzeszowie gdzie studiuje Informatykę (z marnym skutkiem), a pochodzę z Sandomierza.

     

     

    E tam tylko tak mówisz, będzie dobrze  ;) Widziałeś kiedyś księdza Mateusza na rowerze? Co jeszcze jest takiego zachwycającego w Sandomierzu?

     

     

    Parę razy go widziałem, nawet ostatnio kręcili jeszcze jakieś odcinki do tego serialu. A co do Sandomierza to mamy ładny bulwar nad Wisła, parę parków, sporą starówkę i podziemne trasy pod starówka.

     

     

    Uhuhu te podziemne trasy to coś interesującego  ;) Na którym roku studiów jesteś? Dlaczego akurat informatyka?

     

     

    No własnie sam już się pogubiłem z tym rokiem  :D Niby jestem na trzecim, ale jeszcze na drugim, ciężko powiedzieć  :D Informatykę wybrałem z tego względu, że sporo ofert pracy po niej jest, ale w moim planie nie uwzględniłem tego, że najpierw trzeba to skończyć xD Nie powiem, niektóre przedmioty na tych studiach są interesujące.

     

     

    Dobrze, że pomyślałeś o przyszłości i pracy, a ja i inni czytelnicy pewnie trzymają za ciebie kciuki  ;) Jakie przedmioty Cie tak zainteresowały i dlaczego?

     

     

    Dziękuję za wsparcie, a co do przedmiotów to tworzenie baz danych i grafika komputerowa, ale ciężko powiedzieć dlaczego, po prostu są fajne.

     

     

    No dobrze  :) Pracujesz gdzieś?

     

     

    Aktualnie nie, siedzę w domu i się uczę  :) Na wakacjach będę musiał odrobić praktyki, wiec też ciężko z pracą będzie, ale może pod koniec sierpnia coś się do roboty znajdzie.

     

     

    Dasz radę  ;) Masz jakieś hobby?

     

     

    Oj hobby mam sporo  :) Zaczynając od gry w CS'a (aktualnie sporo więcej gram w CS:GO niż 1.6) Spływy kajakowe. Minimum raz w roku jestem na takim spływie, zabawa jest świetna  :D Także polecam, ale pamiętajcie nie pływajcie po alkoholu tak jak ja to robię  :) Kiedyś sporo grałem w piłkę nożna, ale teraz to już jakoś nie mam do tego sił. Poza piłka to lubię oglądać w telewizji rożnego rodzaju sporty, ale to nie wiem czy zalicza się do hobby  :)

     

     

    Hobby, zainteresowania to prawie to samo  ;) Hmm.. Spływy kajakowe to ciekawa sprawa  :) Na jakiej rzece najczęściej pływasz? Czy jest to trudna trasa?

     

     

    Pływałem na Pilicy, Nidzie, Tanwi taki spływ trwa parę dni i długość etapów waha się od 15 do 30 km tak samo z ich trudnością niektóre są łatwe , a inne cięższe.

     

     

    Bardzo ciekawa sprawa, a co z piłką nożna? Jak długo trwała ta przygoda?

     

     

    Z piłką to parę lat. Trenowałem w klubie, ale w związku z tym, że moja kondycja jest w opłakanym stanie to zrezygnowałem, bo już nawet 45 min w meczu nie mogłem wytrzymać.

     

     

    Oj biedactwo :c Jakiemu klubowi kibicujesz?

     

     

    Tak samo jak Damian czyli Barcelonie  :D

     

     

    Wierni kibice  ;) Ale są jeszcze inne sporty niż piłka nożna. Może się którymś jeszcze interesujesz i masz swoich liderów?

     

     

    No to tak, w piłce ręczniej kibicuje Vive Kielce, siatkówka - Resovia Rzeszów, hokeju: Stal Sanok.

     

     

    To chyba tyle z twojego prywatnego życia przejdźmy do świata wirtualnego  ;) Od jakich gier zaczynałeś?

     

     

    A wiec zaczynałem od Warcrafta 2, później był Warcraft 3 i Dota, która była modem do W3, później na jakieś 2 lata wciągnąłem się w mmorpgo tytule Lineag 2. Takiej atmosfery jak tam to chyba nigdzie nie było. No chyba, że oprócz rozmów na TS'ie z Damianem i Łukaszem  :). W międzyczasie trochę CS'ka 1.6, następnie przyszedł czas na Lol'a, ale tam wielkiej kariery nie zrobiłem  :D Aktualnie skończyłem na CS:GO.

     

     

    Jak długo grasz już w CS 1.6 i CS:GO? Jak zaczynałeś? Kto cię namówił do tego?

     

     

    W CS 1.6 zacząłem grać chyba w gimnazjum. Była u nas w mieście kafejka internetowa i często po szkole chodziliśmy do niej pograć w CS'ka i Dote. W CS:GO zacząłem chyba grać z tego powodu, że 1.6 mi się trochę znudził i chciałem zobaczyć jak zmienił się CS  ;) A Ty jak zaczynałaś i dlaczego CS?

     

     

    Że ja? Hehe pierwszy raz się z tym spotykam że ktoś zadaje mi pytania podczas wywiadu xD

     

     

    Musi być ten pierwszy raz  :D

     

     

    Niu dobrze  ;) No to ja zaczynałam od CS'a Hoho bardzo dawno temu.  Grałam wtedy na jakimś serwerze z mojej ulicy (mojej babci) i była tam cały czas mapa de_westwood gdzie nie umiałam przeskakiwać przez okienka (taki grubasek ze mnie) i nie mogłam nikogo zabić xD Potem przez wujka zaczęłam grać na Pb, jakiś malutki epizod w lola, chłopak mnie namówił heh Dlaczego CS? Ponieważ to tylko na kompie zostało no i strasznie wciąga. Czasem by się chciało pograć w LOL'a, ale nie można xD Ale nie mówmy o mnie, bo ten wywiad dotyczy ciebie  ;) Jaka ranga w CS:GO i w LOL'u? Ulubiona postać? Linia?

     

     

    Multi wywiad  :D W CS:GO aktualnie mam orzełka (LE). W LOL'u chyba najczęściej gram na topie i adc, a co do postaci to corki, chociaż już długo nim nie grałem.

     

     

    Jak długo grasz w LOL'a?

     

     

    W lola grałem chyba od pierwszego sezonu, ale że za bardzo się przy nim denerwuje to nie mogę za często grać, żebym zawału nie dostał, a do tego za dobry w to nie jestem  :)

     

     

    Skąd ja to znam hehe Nigdy żadna gra mnie tak nie irytowała jak LOL  :) Przejdźmy do CS 1.6. Jak trafiłeś na naszą Sieć?

     

     

    Na Siec trafiłem przez Damiana (Helona), chociaż już długo w 1.6 nie grałem to on mnie namówił, żebym został adminem i mu pomagał, a do tego na tej sieci sporo znajomych gra.

     

     

    Cieszę się, że jesteś z Nami na Sieci  ;) Ale mógłbyś częściej wchodzić na PB ^^ Jak Ci się podoba na Sieci? Opisz krótko co o niej myślisz.

     

     

    Mógłbym, ale grając w CS:GO jakoś zapominam o PB, a co do Sieci - miła atmosfera, super gracze i piękne dziewczyny.

     

     

    I to jakie piękne  ;) Czy jest coś co chciałbyś zmienić lub dodać na Sieci?

     

     

    Damiana bym zamienił  :) Tak na serio to nie mam pomysłu, na pewno VIP'a bym na PB zmienił xD

     

     

    VIP na Paintball'u jest dobry nic dodać, nic ująć  :) Chyba, że zamienić modele  :) Zbliżamy się do końca, więc czas na kilka nicków, jeśli czytałeś ostatnie wywiady to powinieneś wiedzieć o co chodzi  :) Helon.

     

     

    Dobry gracz  :D  Oczywiście żartuje. Z Damianem poznałem się grając na innej sieci, często graliśmy razem jak tylko był czas do późnych godzin nocnych  :D Do tego mogę powiedzieć jak on został tym strażakiem? Jak on tyle pali ;D, Jakbym się dowiedział, że on jedzie mnie ratować to już bym wolał sam się pozbierać, bo kto wie czy i jego bym nie musiał uratować  :D

     

     

    Oj nie mów takich głupot. Z Damianka jest dobry strażak  :) Izabela

     

     

    Hmm.. Izunia  :D Poznałem ja na tej samej sieci co Damiana i często we trojkę graliśmy wieczorami. Wiem, że bardzo jej się podobam, ale łatwy nie jestem ;D Czasami obraża się na mnie praktycznie za nic. No i z rana jest małomówna, ale to może dlatego, że nic nie jadła. Może mnie za te słowa nie 'zje'  :)

     

     

    Mumin

     

     

    Łukasz to jeden z najlepszych Polskich graczy w siatkówkę, nie wiem dlaczego jeszcze powołania do reprezentacji nie dostał. Światowy człowiek, ale jak był parę razy w Rzeszowie to się znalazł czas, żeby się ze mną spotkać i napić z plebsem piwka  :) Dobry admin, wesoły człowiek, a jak jeszcze sprowadzi swoich kolegów na TS'a to atmosfera jak w wesołym autobusie.

     

     

    I na koniec ja  ;)

     

     

    A o Tobie mogę napisać, że jesteś: miła, piękna i utalentowana :D Za dużo ze sobą nie graliśmy, ale najgorsza nie jesteś  :)

     

     

    A dziękuję  ;) Chciałbyś przekazać coś graczom od siebie?

     

     

    Chciałem pozdrowić wszystkich graczy z którymi miałem przyjemność grać  :)

     

     

    Dziękuję za wywiadzik i życzę miłego wieczoru  ;)

     

     

    Dziękuję za uwagę. Proszę o ocenę (krytykę) oraz propozycję co mogę dodać jeszcze do wywiadów ;)

     

     

    Ostatni wywiad: http://cskatowice.com/index.php?/topic/16836-15-micha%C5%82-z-tarnowa/

    Zgłoszenia do wywiadu: http://cskatowice.co...ia-do-wywiadów/

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!