Skocz do zawartości

    Zamknięty #15 << Michał z Tarnowa >>


    Anetka :P
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 9
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witam! ​Zapraszam do czytania kolejnego wywiadu. Mam nadzieje, że czegoś dowiecie się o nowym Adminie CS:GO     Anetka - Redaktor Michał z Tarnowa - Rozmówca       Hej Michał Cieszę się, ż

    Witam!

    ​Zapraszam do czytania kolejnego wywiadu. Mam nadzieje, że czegoś dowiecie się o nowym Adminie CS:GO :)

     

     

    Anetka :P - Redaktor
    Michał z Tarnowa - Rozmówca


     

     

     

    Hej Michał ;) Cieszę się, że znalazłeś chwilkę na wywiad :) Zaczynamy standardowo, czyli krótko o sobie ;)

     

     

    Cześć :D No więc mam na imię Michał, co w sumie można wywnioskować z mojego nicku :D W marcu skończyłem 16 lat. Aktualnie mieszkam w Tarnowie, gdzie chodzę jeszcze do gimnazjum, a w przyszłości mam zamiar wyjechać do Wielkiej Brytanii do rodziny.

     

     

     Jaką szkole planujesz po gimnazjum? A co takiego ciągnie Cie do tej Wielkiej Brytanii, prócz rodziny?

     

     

     W moim przypadku wybór szkoły nie jest taki skomplikowany, ponieważ w jednym budynku jest i gimnazjum i liceum. Liceum jest jednym z lepszych w Małopolsce, wiec chyba żeby rozstawać się z tym budynkiem :D A co do Wlk. Brytanii, to najbardziej przyciąga mnie fakt, ze mogę mieć już zapewniona prace w dobrze płatnym miejscu.

     

     

     Widzę, że masz dobrze poukładane w głowie i zaplanowaną przyszłość. Życzę Ci, aby się to spełniło ;) Czym się interesujesz?

     

     

     Aktualnie, poza grami bardzo interesuje się sportem. Od małego uprawiałem jakiś sport. W wieku 6 lat zacząłem trenować judo. I tak przez 8 lat aż do 1 gim. Kiedy to przeniosłem się na piłkę ręczna, w której ze swoim klubem zdobyłem 7 miejsce na mistrzostwach Polski. W międzyczasie było wiele innych sportów ale były to tylko krótkie epizody :D

     

     

     Gratuluję tego 7 miejsca :) Było to pewnie niełatwe zadanie. Dalej grasz w tym klubie?

     

     

    Niestety nie.  Musiałem sobie odpuścić z powodu ogromu nauki. Jednak myślę, że wrócę w przyszłym roku  szkolnym i  znowu  będę walczył o  sukcesy :)

     

     

     

     Mało nauki było w 3 gim heh ;) Opowiesz coś o judo?

     

     

    Hmm.. No wiec do 4 klasy podstawówki traktowałem to jako zabawę. Jednak później przerodziło się to w coś więcej. Zacząłem jeździć na turnieje. Na początku nie było kolorowo, jednak później nabrałem doświadczenia i zacząłem zdobywać wysokie pozycje. Dzisiaj w swojej kolekcji mam więcej niż 50 medali z wszystkich sportów. Wydaje mi się, że to własnie judo nauczyło mnie wielu rzeczy w życiu i zawsze będę wdzięczny temu sportu i trenerowi.

     

     

    No no no jaki sportowiec ;) Masz rodzeństwo?

     

     

    Tak, mam młodsza o dwa lata siostrę, która również jest wysportowana oraz brata, który ma 21 lat i studiuje geologie we Wrocławiu. Musze przyznać, że mam z nimi bardzo dobry kontakt.

     

     

    Nie wiem co to za stereotyp, że z rodziną tylko na zdjęciach się dobrze wychodzi. Z rodzeństwem głównie się bije i kłóci, ale nie zawsze xD Teraz takie głupie pytanie. Spotykasz magika i on Ci proponuję zmianę brata lub siostry na kogoś innego. Zrobiłbyś to?

     

     

     Czasami siostry mam dosyć, jednak myślę, że nie. Nigdy bym nie zamienił ich na nikogo innego.

     

     

    Rodzeństwa się nie wybiera, ale na swój sposób są wyjątkowi. Zbliżają się wakacje jakieś plany?

     

     

    Tak, w sumie całe wakacje mam zajęte. W czerwcu jadę na wycieczkę do Irlandii. Na początku lipca wybieramy się z rodzina na 2 tygodnie do Bułgarii. Na przełomie lipca i sierpnia jadę na Mazury do kuzyna na 18. Natomiast ostatnie 3 tygodnie spędzę w Szkocji u wujka. Mam nadzieje ze znajdę trochę czasu na pogranie i jakieś aktywne spędzenie czasu.

     

     

    Widzę wakacje na bogato ;) Dużo świata zwiedzisz ;) To czekamy na zdjęcia z wakacji ;) A na grę na 100% znajdziesz chwilkę ;) Często podróżujesz po świecie?

     

     

    Biorąc pod uwagę ostatnie 5 lat to tak. Co roku wyjeżdżamy na Słowację, do Czech. W tamtym roku byłem na wycieczce do Francji. Kilka razy byłem na Litwie. 3 lata temu byłem w Chorwacji. Zdjęcia jak będzie potrzeba to na pewno dam chętnym  :)

     

     

    No no no imponujące ;) Ja już jestem chętna ^^ To może przejdźmy do świata wirtualnego. Jak się zaczęła twoja przygoda z CS'em? Zaczynałeś od 1.6 czy od razu GO?

     

     

     Zacząłem 3 lata temu w 1.6 grałem na serwerach PB, gdzie miałem ponad 3k godzin. W 2015 przeniosłem się jednak na GO. W tym momencie łącze grę w CS'a z LoL'em. Nie traktuje tego jednak poważnie, bo mój sprzęt niestety na to nie pozwala :/

     

     

    Ooo chce Cie kiedyś zobaczyć na PaintBall'u to razem pogramy ^^ Pochwal się rangami z CS:GO i LOL'A :)

     

     

     Możemy nawet dzisiaj :D W CS aktualnie mam G4. Jednak na swoim starym koncie, na którym grałem tylko mmy, miałem orzełka w laurach. W lolu moja ranga nie jest najlepsza. Aktualnie mam S4. Trudno jest jednak wbić lepsza range grając tylko supportami :D

     

     

    Dziś to raczej nie xD Jak będę mogła to dam znać ;) Dobra range masz, ja to wbijaj 13lvl i jakoś już nie gram zbyt denerwuje xD Czemu tylko supportami? Ulubiona linia?

     

     

    Jakoś dawniej jak nie umiałem jeszcze grac to zawsze koledzy zostawiali mi supporta. A ulubiona linia hm.. jakbym miał wybierać to chyba toplane.

     

     

     Twoja ulubiona postać?

     

     

     Ewidentnie Master Yi. Zaczynałem nim grac i wydaje mi się, że dobrze mi szło :D

     

     

    No dobrze ;) Jesteś świeży na Sieci ;)Jak do Nas trafiłeś i jak Ci się tu podoba?

     

     

    Na CSKatowice trafiłem zupełnie przez przypadek. Szukałem serwera do gry i losowo wybrałem only DD2 CS:GO. Szybko nawiązałem dobry kontakt z graczami i adminami, wiec postanowiłem zostać na dłużnej. Atmosfera na forum, jak i na serwerach oraz TS'ie jest bardzo przyjazna. Administracja bardzo miła i profesjonalna :)

     

     

    Tu się z tobą zgodzę ;) Opowiedz Nam jak to się stali, że dostałeś Admina. Cajmert Ci go dał bez podania.

     

     

     Zgadza się. Na początku swojej gry u Was, "zaprzyjaźniłem" się z kilkoma adminami. Jak się później okazało zrobili coś bardzo złego dla Sieci. Nie chce w to wnikać. Cajmert zobaczył, że dużo gram i napisał do mnie czy nie chciałbym pomóc w pilnowaniu serwera. Oczywiście zgodziłem się i nie żałuje.

     

     

    Takie osoby jak Ty zawsze się przydadzą ;) Co najbardziej Ci się podoba na Naszej Sieci?

     

     

    Chyba różnorodność serwerów, pomocni ludzie i to ze dużo dziewczyn gra :)

     

     

    No gdzieś te dziewczyny muszą grać ;) Zbliżamy się ku końcowi :) Mam nadzieję, że czytałeś ostatni wywiad i wiesz o co chodzi z "zabawą" z nicki ;) Wybiorę 6 nicków, a Ty napiszesz krótką opinie o danej osobie gotowy?

     

     

    Mam nadzieje, ze będę znał :> jeszcze nowy jestem, zaczynajmy :D

     

     

    Tyszka/abc

     

     

    Tyszka :D Bardzo miła, ubi trollować ludzi. Nigdy nie jest agresywna. Nigdy :D

     

     

    Ogen Dogen

     

     

    Właściciel. Nie znam aż tak dobrze, żeby więcej się wypowiadać. Na serwerze wydawał się bardzo spoko osobą.

     

     

     Adix

     

     

     Bardzo pomocny. Pomógł mi w stworzeniu własnego pokoju na TS'ie.

     

     

    Sw33toLcIa

     

     

     Wiedziałem, że dasz taką osobę:< . Niestety nie znam na tyle, żeby coś o Niej powiedzieć :/

     

     

    Cajmert

     

     

    Bardzo pomocna i fajna osoba. Pomógł mi kilka razy i obdarzył mnie zaufaniem za co jestem mu bardzo wdzięczny.

     

     

    No i na koniec ja xD

     

     

    Haha. Jesteśmy w podobnym wieku. Wydajesz się być bardzo mądra i miła. Mam nadzieje, że to nie ostatni raz kiedy piszemy :D

     

     

     O Jezu mądra xD

     

     

    Sam fakt, że wywiady robisz :D

     

     

    Wywiady robię dla siebie, ponieważ lubię poznawać nowych ludzi i dla forumowiczów, żeby też coś więcej wiedzieli ;) To tylko rozrywka ;) Chciałbyś na koniec coś przekazać czytelnikom?

     

     

    Chciałbym podziękować za miłe przyjecie na Forum oraz pozdrowić dwóch znajomych. Huberta i Mateusza :P

     

     

    Ja dołączam pozdrowienia dla wszystkich czytelników i bardzo Ci dziękuję za miłe spędzony czas ;) Mam nadzieję, że niebawem się usłyszymy ;)

     

     

     

    Również bym chciał przejść z pisania na prawdziwa rozmowę. Dzięki wielkie za samą chęć przeprowadzenia wywiadu ;) 

     

     

     

     

    Dziękuję za uwagę i życzę miłej nocki ;)

     

     

     

     

    Ostatni wywiad: http://cskatowice.com/index.php?/topic/16806-14-santos-t/

     

    Zgłoszenia do wywiadu: http://cskatowice.co...ia-do-wywiadów/

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!