Skocz do zawartości

    Zamknięty #13 << Cristoverable >>


    Anetka :P
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 18
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witam!   Zapraszam do wywiadu z kochanym Krzysiem ^^ Kolega tak bardzie nie mógł się jego doczekać, że ojej ;D           Anetka - Redaktor Cristoverable - Rozmówca     Hej Cristoverable ;

    A tak sie zestresowalem wywiadem ze chcialem garnitur zakladac xD

    krotki wywiad ale zajebisty.

    Witam!

     

    Zapraszam do wywiadu z kochanym Krzysiem ^^ Kolega tak bardzie nie mógł się jego doczekać, że ojej ;D

     

     

     

     

     

    Anetka :P - Redaktor
    Cristoverable - Rozmówca


     

     

    Hej Cristoverable ;* Cieszę się, że w końcu mogę przeprowadzić z Tobą wywiadzik :) Opowiesz Nam coś o sobie?

     

     

    Witaj Anetko :* Mam na imię Krzysiu, jestem z Zabrza (dokładnie Rokitnica) mam 21 lat (w sierpniu 22). Teraz mieszkam w Anglii w miejscowości Warrington.

     

     

     Rozumiem, że wyjechałeś za pracą. Opowiesz Nam coś o niej? Podoba Ci się w Anglii?

     

     

    Dokładnie tak. Pracuje w firmie My Protein (the Hut Group). Zajmuję się ona produkcją odżywek dla sportowców. Ja obsługuje maszynę, która sypie produkt do toreb z odpowiednia ilością, następnie zgrzewam i odkładam na paletę. Anglia sama w sobie jest ładna. Miejscowość, w której mieszkam jest jednym wielkim parkiem. Ładne, ciche i przytulne miejsce. Dużo placów zabaw oraz takich placów rekreacyjnych.

     

     

    To tak źle nie jest ^^ Zielono naokoło, w sam raz dla dzieci xD Planujesz wrócić do Polski?

     

     

    Póki co nie mam zamiaru. Można powiedzieć, że się już ustatkowałem. W Polsce bym miał ciężko.

     

     

    Prawie każdy w Polsce ma problemy z pracą, a nasz rząd mało co z tym robi. Woli rozdawać pieniądze za darmo dla każdego bez wyjątku. Rozumiem, żeby to było dla rodzin wielodzietnych, które ledwo wiążą koniec z końcem. Myślą, że Polacy będą klepać dzieci, a kto im zapewni pracę? No cóż taki kraj. Jaką szkołę skończyłeś?

     

     

    Ja się wolę nie wtrącać w politykę xD Ja skończyłem zawodówkę o kierunku elektryk z uprawnieniami SEP do 1 kV  Skrót SEP to po prostu Stowarzyszenie Elektryków Polskich ;P Ja ma kategorie E do 1 kV, które uprawniają do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji. Czyli nic innego jak montaż prądu w domu lub miejscu pracy xD

     

     

    W gimnazjum interesowałam się elektryką, ale pomyślałam, że sobie nie poradzę. W gastronomiku też mi średnio idzie, ale jakoś daję radę ;P Stwierdzam, że interesujesz się elektryką xD Czy masz jeszcze jakieś zainteresowania?

     

     

    Jak się dobrze wyuczysz możesz znaleźć bardzo dobrą prace  Z elektryka jestem związany od najmłodszych lat odkąd mnie pierwszy raz poraził xD Inne to grzebanie w silnikach samochodowych, jak i motocyklowych. Uwielbiam brudną robotę xD

     

     

    Chyba jak każdy facet ;D W Polsce zostało jakieś Twoje rodzeństwo?

     

     

    Możliwe. Rodzeństwo mam tutaj. Tylko rodzice zostali, ale myślę, że niedługo również przylecą ;)

     

     

    Opowiesz coś o nim?

     

     

    Jeżeli chodzi o rodzeństwo mam tylko starszą siostrę, z która kiedyś się cały czas biłem xD Chyba takie normalne xD Teraz jest już spokój xD Jeżeli chodzi o rodziców są kochani ^^

     

     

    Każdy się bił chyba z rodzeństwem xD Masz swoją drugą polówkę?

     

     

    Dokładnie xD Niestety jestem tu sam ;C Wierze, że przyjdzie z czasem xD Wiem głupi jestem, że w takie coś wierze xD

     

     

    Nie prawda! Nie jesteś głupi :C Strasznie dziwne, bo dla mnie jesteś wręcz idealny heh Sprząta, gotuje, pranie robi i pewnie wiele innych czynności ^.-  Powinien być sznur dziewczyn do Ciebie xD Skoro nie masz swojej miłości życia, to jaka powinna być ta Twoja wymarzona kobieta?

     

     

    Dziękuje, że tak uważasz ;P Hmm.. Ciężko powiedzieć xD Na pewno musi być "w miarę" inteligentna, najlepiej czarne, bujne włosy i ciemne oczy <3 Oooo uwielbiam xD Wiadomo, że powinna dbać o siebie, potrafić gotować. Nie liczę na cuda i wiem, że takiej dziewczyny z ciemnymi oczkami i włosami nie znajdę ;D

     

     

    A proszę bardzo ^^ Na pewno na świecie są takie dziewczyny.  Za mało wierzysz w siebie Krzysiu xD  Zbliża się majówka. jakieś plany?

     

     

    Praca xD Chcę dużo zarobić, abym mógł w Polsce trochę pojeździć i troszku jeszcze pozwiedzać ;P

     

     

    Eeee to lipa ;P  A co będziesz zwiedzać?

     

     

    Myślę, że na pewno w góry pojadę, następnie do Trójmiasta --> Łódź --> Kielce. Wtajemniczeni wiedzą czemu tak xD

     

     

    Kielce to pewnie do Florka hehe Ogólnie chyba będziesz odwiedzał ludzi z Sieci ^^Skoro już o tym mowa to opowiedz Nam jak zaczęła się Twoja przygoda z Conter-Strike?

     

     

    Przejrzałaś mnie xD Uuuu ^^ To było dawno temu :) Dobre 10 lat wstecz jak zaczynałem grać. Początkowo jeżeli dobrze pamiętam grałem na serwerze "puchatek", ale nie jestem pewien ;P Razem z kolegami graliśmy tam zaraz po przyjściu ze szkoły xD

     

     

    A no przejrzałam heh Małe nolify xD Jak trafiłeś na CSKatowice?

     

     

    Haha xD Jak trafiłem na CSK? Trochę dziwne, bo szukałem w Internecie jakiegoś Angielskiego serwera i wyszukało mi właśnie ten serwer ;P Byłem zdziwiony, ale bez wahania wszedłem chwile pograłem i mi się spodobał, więc zacząłem na nim częściej grać. Były Admin Damianek polecił mi kupno steam i złożenie podania, bo widzi mnie bardzo często na serwie. Jak napisał tak zrobiłem i wcale nie żałuję jak widać xD Naprawdę świetni ludzie tu są i na pewno przez długi czas Was nie opuszczę xD

     

     

    Angielskich serwerów tu nie widzę, ale jedne z najlepszych w Polsce :) Wraz z Florkiem stworzyliście nowy serwer do CS 1.6: CSGO MOD. Co Was do tego skłoniło?

     

     

    A więc tak: Florek chciał stworzyć JaliBreak'a na CS 1.6 Nie widział z kim i w sumie przypomniało mu się o mnie. Stwierdził, że jestem naprawdę aktywny tu czy w grze, czy na serwerze i napisał do mnie ;P Na początku trochę do mnie to nie przemawiał. Później Florek i Ogen rozmawiali i wpadli na pomysł stworzenia CSGO MOD. Napisał do mnie o tym. Ta opcja bardziej mi się spodobała. Dużo osób nie ma dosyć dobrego sprzętu, aby grać w CS:GO. Nawet ja mając naprawdę dobre parametry komputera mam czasami problem z podłączeniem się do gry.

     

     

    Mi również ten pomysł się podoba  Kiedy będziemy mogli na nim już pograć?

     

     

    W sumie jest on już gotowy. Trzeba tylko dopracować parę rzeczy, ale z tego co się dziś dowiedziałem jest problem z połączeniem. Kiedy będzie w 100% gotowy? Tego jeszcze nie wiemy. Postaramy się jak najszybciej xD

     

     

    Głównym problemem jest wywalanie CS'a chyba. No cóż, czekam na ten serwer, ponieważ lubię takie Mody są łatwiejsze niż DD2 :) Jest coś co chciałbyś zmienić na Sieci?

     

     

    Z pewnością będzie działać :P Co bym chciał zmienić? Chyba nic. Wszystko jest dopracowane i niech tak zostanie :)

     

     

    Cieszę się :D A może jest coś co Ci się nie podoba na Forum/Serwerach?

     

     

    Raczej nie ma takiej rzeczy, która mi się nie podoba ;P

     

     

    Wszystko jest na tip top ^^ Krzysiu to pytanie nurtuje mnie odkąd Cię poznałam: skąd wziął się Twój nick?

     

     

    Hahahhah xD Wiedziałem, że o to zapytasz xD Kiedyś widniał jako Cris, ale dużo osób go posiadało ^^ Zmieniłem, więc na Cristover, widziałem rożnego rodzaju inne typu: Kristopher, Cristopherson itp. Pomyślałem, że wymyślę może coś oryginalnego. Dużo czasu mi to zajęło Cristover samo się wzięło dołożyłem Able znaczy zdolny xD Może to nie pasuje do mnie, ale jakoś się wzięło ;P Jest oryginalny i jedyny w swoim rodzaju xD

     

     

    Pasuje, pasuje xD Hmmm.. To chyba już zbliżamy się do końca kilka krótkich pytań;P Brunetki czy blondynki?

     

     

    Ciężko xD Raczej brunetki *.*

     

     

    Cajmert czy Ogen Dogen?

     

     

    Eeee xD Z Cajmertem mam chyba lepszy kontakt xD Oczywiście do Ogena nic nie mam ;D

     

     

    No co?  Ulubiony kolor?

     

     

    Jaskrawy zielony xD Tzw. oczojebny zielony xD

     

     

    Hehe Wariat <3 Chciałbyś coś przekazać czytelnikom?

     

     

    Dużo fragów, szczęścia, zdrowia przede wszystkim xD I nie wiem co jeszcze xD

     

     

    I gorąco wszystkich pozdrawiamy ;P Dziękuję za poświęcony mi czas :* Miłego wieczoru ;*

     

     

     

     

     

     

     

    Dziękuje, że dotrwaliście do końca ^^ Mam nadzieję, że się podobało ;)

    PS: Poprawiać więcej nic nie będę. Nie wiem czemu mi się tak dzieje na tym kompie..

     

     

     

     

    Ostatni wywiad: http://cskatowice.com/index.php?/topic/16125-12-klaudia-d/

     

    Zgłoszenia do wywiadu: http://cskatowice.co...ia-do-wywiadów/

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!