Skocz do zawartości

    Zamknięty #10 << Sw33toLcIa >>


    Anetka :P
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 13
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witam!   Zapraszm do czytania wywiadu z naszą kochaną Sw33toLcIą.          Anetka - Redaktor Sw33toLcIa - Rozmówca       Hej Olu Dziękuję Ci, że mimo pracy zgodziłaś się na ten wywiad T

    Aneta o Administratora pytała, nie o właściciela     To się kiedyś na nauke zgłoszę  ^^ Z Tobą wywiad? Nigdy

    O panelu administracyjnym zapomnij XD

    Witam!

     

    Zapraszm do czytania wywiadu z naszą kochaną Sw33toLcIą. 

     

     

     

     

    Anetka :P - Redaktor

    Sw33toLcIa - Rozmówca

     

     

     

    Hej Olu :) Dziękuję Ci, że mimo pracy zgodziłaś się na ten wywiad ;) Teraz rolę się odwróciły Ty jesteś Rozmówca :) Opowiedz coś o sobie.

     

     

    Hej Aneta Dziwnie tak być po drugiej stronie. Mam na imię Ola. Mam 22 lata. Skończyłam Technikum Informatyczne 2 lata temu. Aktualnie pracuję jako barmanka w takiej małej spelunie o nazwie BarBrowarek ;)

     

     

    Mam nadzieję, że będzie Ci się podobało po tej drugiej stronie ;) Technikum zdane, matura pewnie też, a pracujesz jako barmanka. Tak to już jest w naszej Polsce xD Jak się czujesz w tym barze?

     

     

    Matury nie zdałam właśnie. Raz lepiej raz gorzej. Ogółem póki nie komentują moich cycków jest dobrze. Klientów mam ustawionych tak że co tydzień inny mi obiady nosi. Dziś jadłam bardzo dobre gołąbki. Jedyny duży minus to godziny pracy. Praktycznie nie mam życia prywatnego.

     

     

    No cóż zdarza się najlepszym. Myślałam, że je sama sobie zrobiłaś, a tu takie wygody ;) Przyznam Ci rację co do godzin pracy, rzadko kiedy masz czas na jakiś wywiadzik gazetkę. Kiedyś słyszałam, że planujesz zmienić pracę. Wtajemniczysz Nas?

     

     

    Oczywiście. Ogółem już dawno to planuje ale jak na razie trzyma mnie idiotyczna umowa z urzędem pracy. Jestem chyba jedyną osobą, która znalazła pracę przez tą instytucje. Jako barmanka dobrze mi się pracuje wiec będę szukać pracy w tym zawodzie lub podobnym. W Rybniku na lato otwierają ogródki piwne więc bez problemu coś znajdę, tym bardziej, że jestem fajna i mam duże doświadczenie ^^

     

     

    I duże cycki xD

     

     

    No wystarczy założyć jakąś bluzkę z dekoltem ^^ ale chyba jednak bym przez cycki pracy dostać nie chciała :P

     

     

    Latem będziesz mogła w bikini chodzić ^^ Zarobisz jako barmanka i się opalisz :D No właśnie lato.. Jakieś plany na wakacje?

     

     

    Nie wiem czy dożyje ^^ Miałam lecieć do Bułgarii, ale kurs na prawo jazdy i remont mieszkania pochłonął praktycznie wszystkie pieniądze. Zostaje mi jedynie tydzień na Podkarpaciu u rodziny mojego narzeczonego. Nie narzekam, bo będę mieć z kim piwo pić i robić sobie zdjęcia ^^

     

     

    No cóż, pieniądze z drzewa się nie biorą ^^ Będzie spam na Facebook'u? Narzeczony ^^ Opowiesz coś o nim? Kiedy ślub?

     

     

    S: Ślubu nie będzie, a jak już to tylko skromny cywilny. Nie widzę się w roli panny młodej, która płacze z wzruszenia. Nie moje klimaty. Mój Daniel jest chamski, wredny i ogółem czasami mam go dość. Tak to już jest w długoletnich związkach. Mimo to kocham go bardzo mocno, bo nikt inny nie znosiłby moich humorków, fochów i bezsensownych kłótni o brudną podłogę. On jako jedyny potrafi przyjechać do mnie w środku nocy bo mi się koszmar przyśnił. Miłość mojego życia, o którą musiałam wwalczyć

     

     

    A: Szczerze też nie czuje się na siłach by być w centrum uwagi, ale co ja tam będę o tym mówić. Za młoda jestem na to i mało wiem o życiu. Serio przyjeżdża w nocy? Mega Ci zazdroszczę  :( Co z Twoją rodzinką? Jakieś rodzeństwo?

     

     

    W Twoim wieku marzyłam o księciu na białym koniu. Mam. Niestety. Aż 4. Starszego brata. Siostrę bliźniaczkę i 2 młodsze siostry. Też bliźniaczki. Moich sióstr nienawidzę. Wieczne wojny. Dlatego cieszę się, że na dniach zmieniam miejsce zamieszkania.

     

     

    W podstawówce o tym marzyłam heh To w sumie jest was 3 xD Ciebie i Twoja blizniaczke jako jedno można liczyć, tak samo młodsze siostry ;) Młodsze rodzeństwo jest fajne pośmiać się można, pobić dla rozrywki. Prawie jak MMA Są jakieś duże różnice między Tobą, a Twoją siostrą bliźniaczka?

     

     

    Mogę ci zdjęcie podesłać. Ja jestem ta ładniejsza, inteligentniejsza i ogólnie lepsza. Ja mam chłopaka ona nie. Ogółem na nią szkoda słów. Nic ciekawego sobą nie reprezentuje :P

     

     

    Jesteś bardzo skromną osobą, aż się zdziwiłam. Z rodziną to chyba serio na zdjęciach się tylko ładnie wychodzi :D Brata tolerujesz?

     

     

    Brat ze mną nie mieszka. A póki mieszkał to wojnę prowadziliśmy. Nie pozwalał mi pic jak młodsza byłam. Wredny taki. A to, ze skromna jestem to wiem ^^ Mam to po sąsiedzie.

     

     

    I dobrze robił ;) Po sąsiedzie? O.o Nie wnikam xD Stwierdzam, że jesteś złą siostrą. Choć chciałabym mieć taką siostrę jak Ty xD Szczera, nie wkręcałabyś mnie, że jestem piękna tak jak mój chłopak haha Masz jakieś ciekawsze zainteresowania niż kłótnie z rodzeństwem?

     

     

    Po sąsiedzie, bo jako jedyna w całej rodzinie mam zielone oczy ^^ Uwielbiam gotować. Kiedyś dużo rysowałam. Brałam udział w konkursach, ale potem doszłam do wniosku ze brak mi cierpliwości. Babcia próbowała mnie nauczyć robić na szydełku, ale po moim nieudanym szaliku sobie odpuściłam Teraz moim największym zainteresowaniem jest CS . Prócz grania uczę się stawiać serwery. Mam dobrego, ale mało cierpliwego nauczyciela. Prócz tego bawię się w robienie TS'ów.

     

     

    Lubi gotować, a klienci ją dokarmiają xD O jaka. Do wszystkiego się rwie ;) Mnie też babcia kiedyś uczyła i na technice robiliśmy takie różne rzeczy ;) A cóż to za nauczyciel?

     

     

    Znam go z mojej pierwszej sieci. Nawet poznaliśmy się na żywo ;) Mimo, iż mieszka na drugim końcu Polski. Fajny chłopak. Niektórzy będą kojarzyć Kermeja z innych sieci, albo z nieistniejącej już cs-reklamy. Ogółem jak wtedy do mnie przyjechał to był jeden z dwóch melanżów mojego życia.

     

     

    Imprezowa dziewczyna :) Nauczyłaś się już czegoś?

     

     

    Oczywiście, że tak. Nawet dużo. Ale ostatnio nie mam czasu się uczyć. Mam nadzieję, że nie zapomnę tego czego się już nauczyłam bo mi wtedy Krystian do dupy nakopie ^^

     

     

    Zdolna bestia ;) Masz może własnego TS'a?

     

     

    Kiedyś miałam. Ale pokłóciłam się z kolegą i jakoś to wszystko upadło. Szkoda, bo byli na nim fajni ludzie, z którymi szło się pośmiać.

     

     

    U nas też tak jest ;) Kłótnie, nawet o głupotę niszczą wszystko. Opowiedz jak zaczęła się Twoja historia z CS'em.

     

     

    Był to 29 października. Tego dnia nie zapomnę nigdy, bo dzień wcześniej wypiłam hektolitry szampana, którego nie pije do dziś ( kto wypił więcej niż 2 butelki na raz, ten wie) Myłam naczynia po pierwszym spotkaniu moich rodziców z rodzicami chłopaka i w pewnym momencie mój szwagier poprosił mnie o zagranie z nim przez lana. Opierałam się, bo była to dla mnie debilna gra. No ale młodszym się nie odmawia to w końcu się zgodziłam. Wybrał mapę fy_snow. I tak sobie z nim grałam. Smark stwierdził ze gram lepiej niż mój chłopak, co mnie trochę podbudowało. Potem przez ponad poł roku grałam tylko przez lana lub z botami. Dopiero kiedy pojechałam pierwszy raz na Podkarpacie kuzynka Daniela pokazała mi Sieć, na której ona grała. Spodobało mi się tam i grałam już tylko na dd2. Oczywiście na początku na nosteam. Potem kupiłam Stama. Swoja droga najlepiej wydane pieniądze ^^

     

     

    Powinnaś dziękować temu smarkowi, gdyby nie on Ciebie by tu nie było, a jak zaczęła się Twoja przygoda z Cskatowice?

     

     

    Już nawet nie pamiętam. Kiedyś mi się nudziło i chyba jeszcze na nieistniejącym już CSRybnik ktoś napisał o CSKatowice. Wpisałam sobie w google, skopiowałam adres i zaczęłam grać. Wtedy grałam jeszcze na NS'ie. Na początku średnio mi się serwer podobał, mimo to postanowiłam założyć konto na forum. I tutaj tez się zawiodłam. Forum było brzydkie, mało przejrzyste, ogolę mnie wykurzało. Przestałam wchodzić i na serwer i na forum. Jakieś 2 lata temu zaś mi się nudziło, weszłam na serwer

    i tym razem atmosfera była dużo lepsza. Założyłam nowe konto na forum, bo do starego nie pamiętałam passow. Tak już jestem prawie 2 lata na CsKatowice

     

     

    Wybredna Olcia ;) A teraz serwery i wygląd forum Ci się podoba?

     

     

    Brakuje mi jakiegoś FFA lub 4FUN. Czasami te DD2 się nudzi. Jednak ten CODmod to była jakaś odskocznia. Co do forum to jest ładne, przejrzyste, tylko brakuje mi panelu administracyjnego :P

     

     

    Cajmert szykuje nam jakąś niespodziankę, ale wątpię, że będzie to serwer 1.6. Zawsze możesz wbić na Paintball'a ;) Co najbardziej Ci się podoba na forum?

     

     

    Atmosfera. Zajebisci ludzie, z którymi można się pośmiać. Ogarnięta i pomocna administracja oraz to że są otwarci na wszelkie nowe pomysły.

     

     

    To wielki plus naszej Administracji ;) Co skłoniło Cię do założenia Redakcji?

     

     

    Hmm... Na mojej pierwszej sieci to było moje pierwsze stanowisko. Brakowało mi tu miejsca gdzie można dowiedzieć się czegoś więcej o naszych graczach. Już kiedyś o tym wspominałam to mój pomysł został odrzucony. Tym razem trafiłam na dobry dzień Dawida.

     

     

    Hehe dziękuję Ci, ponieważ mam jakieś zajęcie ;) Chciałabyś osiągnąć jakaś wyższe stanowisko?

     

     

    Właściciela ^^ Po co się ograniczać :P a tak serio to na ten moment chyba nie. Im wyższa ranga, tym większa odpowiedzialność. Mi brakuje ostatnio czasu na to co aktualnie mam. Chociaż w sumie Moderatorem bym nie pogardziła :P

     

     

    Oj Olu, Olu ;3 Zbliżamy się do końca ;) Kilka krótkich pytań :> Ulubione zwierzę?

     

     

    Pies.

     

     

    Najlepszy dzień w tygodniu?

     

     

    Sobota.

     

     

    Kto jest najlepszym Administratorem na Sieci? XD

     

     

    Szymon <3

     

     

    Ulubiony kolor?

     

     

    Różowy jest taki Sw33t <3

     

     

    Chcesz kogoś pozdrowić na koniec?

     

     

    Siebie ^^ a tak to wszystkich, którzy to przeczytali. Napije sie w sobotę na spiżu za Wasze zdrowie ^^

     

     

    Za każdego użytkownika po jednym Xd Dziękuję za wywiad kochana :*

     

     

    Również dziękuje :*

     

     

     

     

     

    Dziękuję Oli, że mimo pracy udzieliła mi wywiadu i Wam za przeczytanie :) I proszę sprawdźcie czy Ola nie kłamie, że jej siostra jest brzydsza xD

     

    http://www82.zippyshare.com/v/Pqk3STNW/file.html

     

     

     

     

    Ostatni wywiad: http://cskatowice.com/index.php?/topic/15972-9-fd-god/#entry98548

     

    Zgłoszenia do wywiadu: http://cskatowice.co...ia-do-wywiadów/

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!