Skocz do zawartości

    Zamknięty #9 << FD GOD >>


    Anetka :P
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 13
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witam!   Zapraszam do przeczytania wywiadu z Naszym Moderatorem - FD GOD. Był to dla mnie ciężki, choć nie wiem dlaczego.       Anetka - Redaktor FD GOD - Rozmowca       Cześć FD GOD Dzięku

    "Dawid i Marcin hmmm? Moim zdaniem są zajebiści. Każdemu kto do nich się zgłosi z jakimś problemem starają się pomóc jak mogą."   Za lizanie dupy admina free nie dostaniesz hahah     "Cajmert to

    Równiez nie polecam Rzeszowa. Nic się tutaaj nie dzieje, chyba że zrobicie zlot i rozkręcicie jakoś to miasto.   Wywiad ciekawy. Leci plusik

    Witam!

     

    Zapraszam do przeczytania wywiadu z Naszym Moderatorem - FD GOD. Był to dla mnie ciężki, choć nie wiem dlaczego.

     

     

     

    Anetka :P - Redaktor
    FD GOD - Rozmowca
     
     

     



    Cześć FD GOD ;) Dziękuję, że zechciałeś mi udostępnić chwilkę swojego czasu :) Przedstaw się pokrótce.

     

     

    Witam Serdecznie wszystkich ;). Mam na imię Kamil w maju kończę 19 lat, chodzę do Zespołu Szkół Samochodowych w Rzeszowie ^_^

     

     

    Rozumiem, że jesteś z Rzeszowa ;) Opowiesz coś o nim? Jakieś ciekawe miejsca tam są?

     

     

    Dokładnie to jestem z okolic Rzeszowa ;) Ale na profilu podałem właśnie to, ponieważ jest chyba najbardziej rozpoznawalne miasto tu. Rzeszów to słynie z tzw. "Wielka Ci*&" czyli Pomnik Walk Rewolucyjnych. Z tego co pamiętam to został wybudowany przez komunistów. Ciekawych miejsc mu za bardzo nie ma. Jedyną ulicą co ładnie wygląda w nocy to jest ul. 3 Maja ale jest wypełniona budkami z kebabami, które moim zdaniem psują cały nastrój. Więc nie ma po co tu przyjeżdżać ;)

     

     

    Zamiast tych budek z kebabami mogły by być kawiarnie. Rozruszam to miasto i otworze tam kawiarnie ^^ Czyli nie polecasz Rzeszowa na wakacje? XD Samochody to Twoja pasja?

     

     

    Nie ma co tu polecać ponieważ nic tu się nie dzieje za bardzo. A z miłą chęcią otwieraj to będę przychodził na coś dobrego :D Tak lubię samochody ^_^

     

     

    Masz już prawo jazdy? Swój własny samochód?

     

     

    Aktualnie jestem w trakcie robienia prawka ale no cóż jedni robią szybciej jedni wolniej :) a auta nie mam swojego ale myślę że w najbliższym czasie jakieś się uda zakupić :)

     

     

    A masz jakieś wymarzone auto?

     

     

    Nie mam jakoś wygórowanych wymagań. Mi się podoba Subaru Impreza :)

     

     

    Co jest w nim takiego wyjątkowego?

     

     

    Ten ryk silnika i moc oraz sylwetka auta ^_^

     

     

    Wróćmy do szkoły ;) Czego się w niej dokładnie uczysz?

     

     

    Od oznaczeń jakie są na oponie, aż do Szczegółowej budowy silnika.

     

     

    Czyli mechanik?

     

     

    Tak, dokładnie ;)

     

     

    Masz jeszcze jakieś inne zainteresowania?

     

     

    Piłką nożną, CS’em i kiedyś remontowaniem starych motocykli.

     

     

    Piłkę nożna to chyba każdy facet lubi ;) Wolisz grać w nią czy oglądać?

     

     

    Zdecydowanie grać ^^

     

     

    Grasz w jakimś klubie?

     

     

    Nie już nie. Kiedyś grałem w HPP Jedność. To był mój pierwszy i ostatni klub. Niestety już nie istnieje. Inni członkowie zaczęli olewać grę.

     

     

    Co z tymi starymi silnikami? Długo się tym zajmowałeś? W ogóle skąd taki pomysł się wziął w Twojej główce?

     

     

    Lubiłem rozkręcać i skręcać silniki od motorów, naprawiać je i w ogóle . Zacząłem się tym interesować gdzieś w 6 klasa podstawówki. A pomysł się wziął z tego, że miałem taki motor, który często się, psuł, więc starałem się go naprawić, wtedy z różnymi skutkami :D

     

     

    To były tylko silniki motorów czy aut też?

     

     

    Motorów tylko.

     

     

    Jaki był Twój najstarszy silnik, którym się bawiłeś?

     

     

    Silnik WSK’i z 1969r.

     

     

    Kiedyś mój dziadek miał WSK'e ;) Zawsze siedziałam w szopie i oglądałam sobie xD Przejdźmy teraz do innych tematów ;) Masz jakieś rodzeństwo?

     

     

    Tak, mam trójkę rodzeństwa. Starszego brata i siostrę oraz młodsza siostrę.

     

     

    Masz dziewczynę?

     

     

    Nie, ja jestem takim trochu samotnikiem :)

     

     

    W dodatku skryty ;) Można się za Ciebie brać ;) Jaka powinna być Twoja druga połówka?

     

     

    Eee tam nie ma się czego bać mnie :) Ja jestem wesołym człowiekiem ;) Przede wszystkim uczuciowe, szczera wobec mnie, zabawna z poczuciem humoru jak ja ;)

     

     

    Szczerość to podstawa ;) No dobrze, więcej już chyba z Ciebie nie wyduszę :D Przejdźmy do Conter-Strike ;) Jak zaczęła się Twoja historia z tą grą?

     

     

    Pewnego razu pojechałem do kuzyna i widziałem jak gra w CS’a . Dał mi w to pograć i bardzo mi się spodobało. Wtedy miałem jakieś 10 lat. Bardzo długi czas grałem po prostu na botach. Potem miałem Internet, więc próbowałem swoich sił na różnych serwerach.

     

     

    Internet ta magia xD Na jakim modzie zaczynałeś?

     

     

    Z tego co pamiętam to pierwszymi serwerami na jakich grałem to były DD2. Potem szukałem czegoś innego. Bardzo mi się spodobał ZombieMod i CODMod. Wtedy grałem na tych dwóch rodzajach.

     

     

    Nie lubię tych modów. Jednego się boje xD A zanim wbije lvl na CODzie to się zdenerwuje heh Jak trafiłeś na CSK?

     

     

    Na Katowice trafiłem przez takiego gościa jak: Maskiu|BrakSkilla. Na starej sieci opowiedział mi o właścicielu jaki jest i to mnie skłoniło do przyjścia tutaj. Najpierw zauważyłem, że tutaj jest CODmod od razu do niego się przykleiłem. Grałem na nim aż do samego końca jak upadł. Po jakimś czasie znów powstał kolejny COD wtedy już miałem tam Admina aż do momentu jego kolejnego upadku ;) Poznałem tutaj masę świetnych ludzi, zabawnych, pełnych energii, z którymi można było by grać cały czas :)

     

     

    Co sądzisz o właścicielach CSKatowice?

     

     

    Dawid i Marcin hmmm? Moim zdaniem są zajebiści. Każdemu kto do nich się zgłosi z jakimś problemem starają się pomóc jak mogą. Z małą pomocą Nas wszystkich trzymają to wszystko w kupie :) Ogen moim zdaniem jest cichy, ale bardzo pomocny jak ktoś coś potrzebuje. Cajmert to taka wygadana parówa, która każdemu ruchała by siostry ^_^

     

     

    Zgadzam się z Tobą ;) Są mega pomocni ;) Dawid mojej siostry nie chce xD Jest coś co chciałbyś zmienić na Sieci?

     

     

    W sumie to chciał bym żeby nie było tych gówno-burz. Te spiny dziecinne między adminami żeby się skończyły i było po prostu cudnie :) No i w dodatku każdy serwer był full przez 24h to wtedy był by chyba raj :P

     

     

    Chyba już mało jest takich spin ;) FD GOD - skąd ten nick?

     

     

    Aaaaaaa tamten nick mi się znudził jakoś, więc myślałem jaki by sobie nowy wybrać... Latałem po necie z nudów oglądałem jakieś bajki i był animowany filmik z cs'a i tam był ziomek z takim nickiem więc mu zwinąłem ten pomysł i tak o to jestem ^_^

     

     

    Uuu nie ładnie ;) Będziesz bity xD Co Ci najbardziej się podoba na CSK?

     

     

    Ludzie co są w tej ekipie to śmianie na maxa na serwerach :)

     

     

    Dokładnie ;) Na koniec kilka krótkich pytań ;) Ulubione zwierzę?

     

     

    Kangur :D

     

     

     Miał być pies XD Jakiej muzyki słuchasz?

     

     

    Dubstem, Electro itp.

     

     

    Ulubiony kolor?

     

     

    Czarny.

     

     

    Zagadka na koniec: Co ma trzy pary oczu i odnóży, odwłok i skrzydła?

     

     

    Jakiś owad albo pajunk :D

     

     

    Sama nie wiem, ale fajnie wygląda :D Chciałbyś coś przekazać czytelnikom?

     

     

    Jestem fajny :D Pozdrawiam każdego kto kto czyta i oczywiście Ciebie ^_^ Komu się nie spodoba wywiad dostanie Warna hahaha

     

     

    Jakie groźby xD Ja również dołączam się do pozdrowień i bardzo Ci dziękuję za wywiad :) Miłego dnia ;)

     

     

     Dziękuje i nawzajem ;)

     

     

     

     

     

     

     

    Dziękuję, że dotrwaliście do końca :) Czekam na Waszą ocenę i krytykę xD

     

    Przypominam również o filmiku CSK i dodawaniu osobiście swoich zdjęć, bo Dawid się do tego zabierze :D

     

     

     

     

    Link dodawania zdjęć: http://cskatowice.com/index.php?/topic/15719-pokaż-swoją-twarz-w-filmiku-sieci-cskatowice/

     

    Ostatni wywiad: http://cskatowice.com/index.php?/topic/15929-8-podwodna/

     

    Zgłoszenia do wywiadu: http://cskatowice.co...ia-do-wywiadów/

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!