Skocz do zawartości

    Zamknięty #8 << Podwodna >>


    Anetka :P
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 13
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witam! Zapraszam do czytania mojego kolejnego wywiadu Anetka - Redaktor Poswodna - Rozmówca Hej Podwodna Cieszę się, że znalazłaś dla mnie chwilkę To będzie mój pierwszy wywiad w życiu z

    lepsze niż moja gazeta lokalna

    Witam!

    Zapraszam do czytania mojego kolejnego wywiadu :)

    Anetka :P - Redaktor

    Poswodna - Rozmówca

    Hej Podwodna :) Cieszę się, że znalazłaś dla mnie chwilkę ;) To będzie mój pierwszy wywiad w życiu z dziewczyną heh Opowiedz coś o sobie ;)

    Ojej jaki zaszczyt mnie kopnął :D Hmm.. Mam na imię Wiktoria, mieszkam na dolnym śląsku Jestem dość młoda bo mam zaledwie 17 lat :P Uczę się w Technikum Logistycznym i jak na razie jest nawet dobrze. Tak na marginesie przygarnęłam ostatnio pieska z ulicy, więc chyba mam dobre serduszko :D Lubię sobie czasem pośpiewać, ale bez szału, rysuję jeśli mam wolną chwilę, lubię także grać w siatkówkę, ale niestety teraz nie mogę kontynuować treningów.. ;/ A poza sportem czasem lubię jebnąć sobie w kanter strajka na naszej serwerowni :)

    Niby młoda, a młodsza ode mnie xD A serduszko masz bardzo dobre ♥ Chyba każdy z użytkowników na Forum lubi sobie zagrać w CS'a ;) Śpiewanie i rysowanie to dość ciekawa sprawa ;) Kiedyś dużo rysowałam i różne takie ;) Śpiewasz sobie tak pod prysznicem, czy to grubsza sprawa? A co z rysowaniem, bardziej z nudów czy już takie dobre pracę?

    Śpiewam i pod prysznicem i występowałam kiedyś. Ale mój stres mi nie pozwala gdzieś się pokazywać, po prostu zatyka mnie, wszystko drętwieje i nie wykrztuszę z siebie ani jednego dźwięku, więc pozostałam przy śpiewaniu dla samej siebie w domu :) Hmm... Kiedyś także brałam udział w wielu konkursach malarskich ale jakoś nie miałam później zbytnio czasu, przed rokiem dopiero wróciłam do rysowania, mogę podesłać Ci zdjęcie ostatniej mojej pracy. Rysowanie i śpiewanie pozwala mi oderwać się od rzeczywistości i ciągłej monotonii jaką jest nauka, szkoła i dom. Zapomniałam dodać że jeszcze pozuję do zdjęć i kiedyś chciała bym to jakoś wykorzystać, znaczy się, tą moją fotogeniczność :)

    Z chęcią zobaczę Twoje prace, nawet więcej niż jedną ;) Każdy musi się oderwać od tej codzienności. Muzyka jest dobrym rozwiązaniem, do tego jeszcze jakaś dobra książka i nic więcej mi nie potrzeba ;) Każdy na swój sposób jest piękny i fotogeniczny :) Nawet ja czasem xD Mogę stwierdzić, że siatkówka to Twój ulubiony sport. Czy planujesz z nią jakąś przyszłość?

    Więc Ci pokażę jakieś :) No oczywiście, że musi się oderwać, chyba byśmy zwariowali, gdyby nie jakieś hobby i zainteresowania. Tak, zdecydowanie siatkówka to coś co kocham :) Kiedyś może i tak, teraz tylko rekreacyjnie, ponieważ wiem, że nie warto jest się łudzić na coś więcej z moim zdrowiem. Jak już mówiłam, odstawiłam treningi i robię rehabilitację. Niestety, życie płata nam figle, zdrowie na pierwszym miejscu.

    No tak, ja tam nie lubię lekarzy. Odstraszają mnie. Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i mam nadzieję, że za jakiś czas będziemy mieli w reprezentacji Polski nową siatkarkę. Przejdźmy do mniej lubianego temu. Szkoła. Co Cię skłoniło do wyboru takiej szkoły? Opowiesz coś o niej?

    A kto lubi... Dziękuję serdecznie :) Ha.. Szkoła. Co mnie skłoniło? To, że potrzeba dużo logistyków i dobrze płacą jeśli już pracuje się w tym zawodzie, jest to ciekawy kierunek, a zarazem ciężki kawał chleba. Ogólnie jest to dopiero 1 klasa, ale mamy ostry zapier... za przeproszeniem. Codziennie uczę się po 5h i nie ma zmiłuj się. Tym bardziej, że nasza szkoła ma najwyższy poziom z wszystkich Techników z miasta. Jednakże, to nie jest to co chciałabym w życiu robić. Zawsze marzyłam o wojsku, nie wiem dlaczego, ale po prostu marzyłam o tym by wstąpić w szeregi armii. Teraz jedynie po mojej szkole będę mogła być logistykiem wojskowym, ale to też nie jest zły patent :)

    Też o tym myślałam przez chwilę, ale zdecydowałam się na gastronomię. Lepiej uczyć się tego co przyda nam się w życiu i co lubimy. To twoje marzenie się może kiedyś troszkę spełni ;) Co chciałaś dokładnie robić w wojsku?

    Też myślałam o gastronomii, ale niestety, nie poszłam tam. Możliwe, że tak. :) Chciałam służyć, jeździć na misję. Nieść pomoc ludziom.

    I tu potwierdza się Twoja dobroć ^^ Mamy za sobą święta Wielkiej Nocy :) Jak Ci minęły?

    W sumie, na święta byłam tylko na śniadaniu 10 minut, bo pojechałam na 18-stkę kuzynki :D Myślę, że minęły mi za szybko... Ja chcę już majówkę xD Ogólnie, dla mnie święta to taki normalny dzień, oczywiście wierzę w Boga, ale uważam, że bez świąt można tak samo go kochać i w Niego wierzyć. :) W ogóle, przyszłam do domu w poniedziałek i moja siostra zaatakowała mnie jakimś pistoletem na wodę. Myślałam, że gnojka utłukę :D

    Myślę, że święte Wielkanocne są hmm.. mniej popularne niż Boże Narodzenie. Skąd ja to znam hehe Posiedziałam do późna w poniedziałek to chciałam sobie pospać, a tu o 8 kubek wody na głowę xD Widzę, że masz rodzeństwo ;) Opowiesz coś o nim?

    Niby mniej znane, a jednak dużo ważniejsze od Bożego Narodzenia :) Mam siostrę 7 letnią, ma na imię Julia, mała blondyneczka, niebieskie oczy, straszny diabełek, ale i tak ją kocham ponad wszystko. Myślę, że jest najważniejszą osobą w moim życiu i oddałabym za nią moje życie, gdyby była taka potrzeba. Mimo, że często mnie wkurza. Mam także dwóch braci, jeden ma 24 lata i pracuje w jakiejś firmie jako stolarz, umie język migowy, drugi brat kończy w tym roku 22 lata, mieszka w Belgii i tam też pracuje. :)

    Spora rodzinka, jak u mnie ;) Przynajmniej nie jest nudno ;) Bracia już kształtują swoją przyszłość ;) Każdy chyba oddałby wszystko za swoje młodsze rodzeństwo mimo, że jest takie jakie jest ;) Jak u Ciebie jest z miłością? Jest w Twoim życiu jakiś chłopak?

    Wiesz, byłam z chłopakiem 2,5 roku, ale się rozstaliśmy jakiś czas temu. Teraz spotykam się z innym i powiem Ci, że nie żałuję żadnej decyzji :) Chłopak, z którym się spotykam naprawdę jest wart mojej uwagi :)

    Cieszę się, że Ci się układa. Strasznie długo byłaś z tamtym. Rok temu dawałam sobie z jakimkolwiek chłopakiem max 5miesiecy, ale teraz się już to zmieniło ;) Jakieś plany na majówkę?

    P: Strasznie długo się okłamywałam :) Wiesz, to wszystko przychodzi z wiekiem. Plany, planyyy.... Jakoś przestałam planować, jeśli już coś ma się stać to spontanicznie, ponieważ zawsze jak coś sobie zaplanuję to się zawiodę :) Chce po prostu odpocząć i to tyle. Ewentualnie może jakaś mała sesja zdjęciowa jak pogoda dopisze :)

    Mam nadzieję, że będzie taka pogoda jak na święta ;) Zdjęcie z sesji chce zobaczyć w tym temacie: http://cskatowice.com/index.php?/topic/15719-poka%C5%BC-swoj%C4%85-twarz-w-filmiku-sieci-cskatowice/?view=getnewpost ;) Ja chyba też przestanę planować, choć mówiłam już to z 1000 razy. Nigdy to nie idzie po mojej myśli, a potem tylko smutek i rozczarowanie :(

    Jeśli tak bardzo chcesz to się tam znajdzie :D To najprostrze co może być, bo wiesz, ponoć jak ma się wyjebane to później jest nam dane i to się sprawdza :)

    Czy ja wiem? U mnie się nie sprawdza. Ta druga osoba ma bardziej wywalone, ale cóż.. Na chama nie warto się pchać :P Masz jeszcze jakieś zwierzątka, prócz tego pieska z ulicy?

    Myślę, że nie masz co się przejmować. Zobaczy ile stracił jak będzie już za późno :) Hmm.. Mam dwa psy jeszcze, owczarka niemieckiego o imieniu Borys- 6 lat i Czarka, mieszaniec 15 lat, ale one są u babci ;)

    Owczarek niemiecki ❤ Myślę, że już wystarczy o Tobie ;) Przejdźmy do świata wirtualnego ;) Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z CS'em?

    Też tak myślę, niech nie wiedzą o mnie wszystkiego :D W sumie, mój brat grał jak byłam szczylem, mniejszym niż teraz jestem. Miałam 11 lat jak zaczęłam grać w CS'a :) Bardzo chciałam grać tak jak on <3 No, ale mi to nie wychodzi. Najpierw NS później po jakiś 2 latach dostałam steam i tak właśnie grałam sobie, gdy się nudziłam :)

    Ta taktyka brata xD Nigdy nie ogarniesz jak grać tak jak on heh Jak trafiłaś na CSKatowice?

    A nie pamiętam, chyba serwer na którym zwykle grałam był full i weszłam za jakimś kumplem, nawet nie wiem za jakim :D I tak poznałam Areckiego, Robsona i zaczęłam grać coraz częściej, później poznałam resztę ekipy i się wkręciłam. Była i jest dobra atmosfera więc zostałam i tak oto jestem :D Mała, niepozorny Podwodna :D

    Atmosfera prawie jak w domu :) Podwodna? Skąd ten nick?

    No, zgadzam się. Dość oryginalny, co? :) Mój znak zodiaku to wodnik, więc to pierwsza rzecz. Druga rzecz: moi bracia mówili na coś fajnego, coś jedynego w swoim rodzaju, że jest PODWODNE lub WODNE, nie mam pojęcia dlaczego, ale tak się przyjęło. Złączyłam te dwa wątki i tak powstał mój nick :)

    Ciekawie, ciekawie ;) Jak się czujesz jako Admina na DD2?

    Myślę, że czuje się normalnie, tak jak każdy gracz, tylko tyle, że mam prawo, a raczej muszę pilnować porządku :) Często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że Admini mają swoje życie prywatne i nie zawsze mają czas na to by reagować. Ja oczywiście jak najczęściej się da próbuje wchodzić na serwer i ogarniać. Nie wywyższam się, przynajmniej ja tak uważam, a co reszta uważa to nie jest mi wiadome, ale mam nadzieję, że nie mówią ani nie myślą o mnie źle :D

    Ja również tak myślę ;) Skarg nie było to chyba dobrze jest :) Zresztą na dziewczynę nie da się źle mówić ;) Każdy ma swoje życie, CS to nie wszystko. Zazwyczaj młodsi gracze tego nie rozumieją ;) Jest coś co Ci się najbardziej podoba na Naszej Sieci?

    Chyba dobrze, mam taką nadzieję :D No oczywiście, że tak. To jest tak zwany: płaczek :D Wszystko mi się podoba w sumie, oprócz lagów. Ale tak naj naj najj, to ludzie którzy tu grają, jest super ekipa i atmosfera :)

    Lagi to nie zawsze wina serwera ;) Chyba nie ma drugiej takiej ekipy i Administracji ;) A jest coś co Ci się nie podoba?

    Ależ ja wiem, że to nie jest do końca wina serwera :) Muszę się z Tobą zgodzić, jesteśmy zgrani, naprawdę. :) Hmm... Chyba tylko to, że przewijają się tu czasem osoby, które na to nie zasługują i sieją ferment tylko. Ale to też nie wina serwera :)

    To wina tych ludzi i ich głupoty. Widocznie nie umieją się pogodzić z tym, że wylecieli z tak dobrej Sieci ;) No, ale cóż.. Za swoje zachowanie trzeba odpowiadać i nauczyć się w końcu tej kultury. Jest coś co chciałabyś zmienić/dodać do Naszej Sieci?

    To ich zasrany problem i tyle :D Zmienić? Raczej nic.. A czy dodać to mogłabym trochę się nad tym zastanowić. W sumie nie jestem tak za bardzo kreatywna, więc się nie wypowiem i jest też późno więc nie mam siły myśleć, uczyłam się dziś ponad 4 godziny, więc mi wybacz :D Ale ewidentnie czasem mi czegoś brak na tych serwerach.

    No dobrze, wybaczam ;3 Chciałabyś pełnić jeszcze jakaś funkcje na Sieci prócz Admina?

    Myślę, że wystarczy mi Admin na DD2 #1 i #2. Ostatnio i tak nie mam czasu i mnie nie ma na serwerach... Więc to by było bez sensu :)

    W sumie racja. Ja połączyłam serwer z forum, ponieważ na komputerze mało teraz jestem ;) Zbliżamy się ku końcowi ;) Jeszcze parę krótkich pytań :) Ulubiony kolor?

    Uff, miałam iść dziś wcześnie spać, przetrzymałaś mnie, a jeszcze mnie kąpiel czeka i wyjście z psem. Wszystkie są spoko, ale najbardziej chyba szary i czarny, pasują do wszystkiego.

    Oj no wybacz :( Ja też miałam iść spać o 21, bo się nie wysypiam ;) Jakiej muzyki słuchasz?

    Każdej która wpadnie mi w ucho, najczęściej, pop, polski rock ;)

    No to już nie męczę xD Leć z pieskiem na spacer ;) Dziękuję za miło spędzony czas :*

    Dzięki Ci :D No lecę, bo jak mi walnie kupsztala na środku pokoju to nie będzie super :D Ja również dziękuję i buziaczki :* :) Dobranoc :D

    Mam nadzieję, że się podobało :) Zapraszam wszystkich czytelników do dodawania swoich zdjęć w tym temacie:

    http://cskatowice.com/index.php?/topic/15719-poka%C5%BC-swoj%C4%85-twarz-w-filmiku-sieci-cskatowice/

    Zapraszam również do oglądania prac Podwodnej :) Są naprawdę świetne ;)

    1. http://pokazywarka.pl/nv1rkx/

    2. http://pokazywarka.pl/0kus8y/

    3. http://pokazywarka.pl/e3isav/

    Ostatni wywiad: http://cskatowice.com/index.php?/topic/15749-7-florek/

    Zgłoszenia do wywiadu: http://cskatowice.com/index.php?/topic/15155-zg%C5%82oszenia-do-wywiad%C3%B3w/

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!