Jump to content
 • Search In
  • More options...
  Find results that contain...
  Find results in...

  chodzenie po cichu bez trzymania klawisza


  snejku
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 6
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  Bo nie ma instrukcji, że trzeba to zapisać w: userconfig.cfg (jeśli nie posiadasz takiego pliku należy go stworzyć) + musisz sobie zbindować klawisz na którym będziesz włączał i wyłączał "ciche chodze

  Bo nie ma instrukcji, że trzeba to zapisać w: userconfig.cfg (jeśli nie posiadasz takiego pliku należy go stworzyć) + musisz sobie zbindować klawisz na którym będziesz włączał i wyłączał "ciche chodzenie" i to należy dopisać w config.cfg

  Dodam tylko, że jestem całkowicie przeciwny używaniu jakichkolwiek skryptów, może i ułatwiają grę, ale wiele (już nie mówię o ligach np esl czy allpaly) sieci serwerów zabrania używania skryptów na swoich serwerach.

  Nawet tak głupi skrypt jak to szybkie włączanie i wyłączanie latarki (kilka - kilkanaście razy przy jednym kliknięciu) pomyślcie czy warto za to polecieć?

  Dodatkowo należy dopisać, że np no recoil czy auto bunnyhop to nie są osobne programy odpalone do cs'a (typu wh aim sh itd...) tylko są to skrypty, a używanie ich mija się z celem. Jak napisałem wyżej ułatwiają grę ale w wielu przypadkach są nielegalne (nie mówię, że wszystkie bo np skrypt który poprawia jakość mikrofonu w grze jest jak najbardziej legalny).

  Tak więc grajcie czysto i nie zaśmiecajcie userconfig'a skryptami które mogą się przyczynić do tego, że już więcej nie pogracie na ulubionym serwerze.

  Link to comment
  Share on other sites

  Wiadomość wygenerowana automatycznie.

  Temat został zamknięty

  Powód: Zamykam ;)

  Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o zgłoszenie tego postu a temat

  zostanie otwarty ponownie przez administracje.

  Administracja

  CsKatowice.Com

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...