Skocz do zawartości

    Zamknięty #7 << Florek >>


    Sw33toLcIa
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 25
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    WYWIAD FLOREK Redaktor: Sw33toLcIa Rozmówca: Florek   Witaj Florek Dziękuję, ze zgodziłeś się na wywiad. Na początek powiedz coś o sobie.   Cześć Oluś. Cóż ja mogę o sobie powiedzieć. Jestem 19 letni

    Zapomniałam dodać. Florek to prezent ode mnie dla ciebie :*  

     
    WYWIAD FLOREK
    b2.png
    Redaktor: Sw33toLcIa
    Rozmówca: Florek
     
    Witaj Florek Dziękuję, ze zgodziłeś się na wywiad. Na początek powiedz coś o sobie.
     
    Cześć Oluś. Cóż ja mogę o sobie powiedzieć. Jestem 19 letnim chłopakiem mieszkającym w miejscowości niedaleko przepięknego pasma Gór Świętokrzyskich. Edukuję się w 3 klasie szkoły zawodowej o profilu elektromechanika pojazdów samochodowych lecz na tym nie poprzestanę. Po zakończeniu szkoły chcę się jeszcze rozwijać aż do studiów lecz na jakim kierunku to jeszcze nie wiem. Interesuję się, jak wiadomo z zawodu, samochodami, majsterkowaniem, grafiką komputerową, książkami, sztukami walki jak i wcześniej w ramach zabicia nudy poza szkołą treningami jumpstyle.
     
    Jumpstyle? Na czym to polega?
     
    Jumpstyle to właściwie jeden z podgatunków muzyki house wywodzący się ze Stanów Zjednoczonych, a rozpromowany na cały świat w większości przez Belgię i Holandię. To jest coś takiego jakby taniec wykonywany skokami. Przez te pół roku w większości trenowałem odmianę Hardjump'a. Jumpstyle'a jest 7 odmian: hardjump, ownstyle, oldschool, tekstyle, starstyle, freestyle i bodajże sidejump z tego co dobrze pamiętam. Przy treningach człowiek naprawdę zapomina o otaczających go problemach, nerwach w pracy/szkole/domu. Trzeba się skupić na tym co się robi, żeby układ wyszedł bardzo dobrze bez żadnych pomyłek, jeden popełniony błąd w większości przypadków kończył się kalectwem do końca życia.
     
    Zaciekawiłeś mnie. Napisałeś, że interesujesz się też sztukami walki. Opowiedz coś o tym.
     
    W swoich planach mam zamiar zacząć trenować Muay Thai czyli tajski boks. Mam znajomego, który to uprawia od przeszło 7 lat i zachęcił mnie ostatnio gdy się spotkaliśmy jak wyszedł świeżo po treningu, poopowiadał mi co i jak jest na treningach, wyjazdy na różne obozy, wyjazdy integracyjne, wyjazdy do Tajlandii by poznać ową sztukę walki od podstaw. Gdy tylko usłyszałem o tej sztuce od razu w przeglądarkę wstukałem co trzeba i troszkę o tym poczytałem. Fascynuje mnie strasznie tradycja ich, korzenie owej dyscypliny jak i same walki. Naprawdę świetna sprawa
     
     
    To widać, że masz jakieś pasje. Dlaczego wybrałeś elektromechanikę?
     
    Pasja dobra rzecz, pozwala się odstresować i w ogóle. Właściwie sam nie wiem dlaczego wybrałem elektromechanikę. Po prostu lubię majsterkować przy samochodach, interesuję się nimi ale to praktycznie jak każdy chłopak. Gdy już zbliżało się rozpoczęcie roku szkolnego przypomniało mi się o tym majsterkowaniu i wybrałem właśnie elektromechanikę.
     
    Masz swój wymarzony samochód?
     
    Mitsubishi Lancer Evo X <3
     
    Dlaczego ono?
     
     Pokochałem to auto od pierwszego wejrzenia gdy tylko przyjechało kiedyś do naprawy do mnie na warsztat, ten prześliczny wygląd, piękny środek, niesamowity ryk silnika no i oczywiście osiągi.
     
    Mam nadzieję, że kiedyś będziesz jego posiadaczem. Masz jakieś rodzeństwo?
     
    Również mam taką nadzieję, że znajdę gdzieś walizkę podpisaną dla Florka gdzie będzie 150 tysięcy złotych na autko. Na szczęście nie mam, za co bardzo dziękuje rodzicom  :P
     
    Czemu na szczęście?
     
    Może inaczej, nie chciałbym mieć młodszego rodzeństwa, gdybym miał starsze to bym jeszcze przeżył bo jak wiadomo starsze dzieci mają najbardziej przechlapane gdy tylko młodsze zacznie płakać :D
     
     Oj wiem coś o tym. Jak wyglądają Twoje sprawy sercowe?
     
    Szczerze mówiąc nie mam czasu na sprawy sercowe. Mam inne jak na ten moment ważniejsze sprawy, do których muszę przykuć większą uwagę.
     
     A jaka jest dla Ciebie idealna dziewczyna?
     
    Przede wszystkim by miała takie poczucie humoru jak i ja, by nie była sztywna, taka, która będzie rozumiała moją pasję i zainteresowania, musi być niższa, ma mieć piękne oczy i dłuugie bujne włosy :)
     
    Nadaję się, tylko nie mam długich włosów :( Wybaczysz mi to? :D
     
    Dla Ciebie zrobię wyjątek :D
     
    Kochany jesteś <3 Masz jakieś zwierzęta?
     
    Miałem dwa bojowniki (rybki) ale musiałem je wydać bo po prostu brakło miejsca gdyż dwa bojowniki ze sobą w jednym akwarium nie mogą przebywać również jak i z innymi rybkami.
     
    Oddam Ci moje rybki jak chcesz. Jakie masz plany na przyszłość?
     
    Nie, już za rybki podziękuję. Szczerze mówiąc póki co to myślę o tym roku, a co będzie dalej to czas pokaże.
     
    Niedługo idziesz na komisje wojskową. Chciałbyś zostać żołnierzem?
     
     Bez szkoły oficerskiej do wojska nie opłaca się iść. W razie godziny "w" z pewnością pójdę, lecz nie będę wybierał wojska jako pracę, bo już lepiej iść do innych służb mundurowych gdzie naprawdę można pomóc ludziom. Wojsko teraz wygląda tak, że idziesz na 8 godzin, odbębniasz co trzeba i wychodzisz do domu.
     
    Inne służby mundurowe? Czyli?
     
    Od małego marzę o straży pożarnej.
     
    To na co czekasz? Jest tylko OSP, że pewnie by Cie gdzieś przyjeli.
     
    Może kiedyś się na to wybiorę ale teraz bym nie mógł się roztroić by jeszcze do OSP uczęszczać.
     
    Fajnie by było jakby 3 Florki były :D (Trochę nie po polsku, ale mało ważne  :D) Jak zaczęła się Twoja przygoda z cs'em?
     
    Dla kogo dobrze dla tego dobrze, rodziców by chyba szlag trafił :D Moja przygoda z CS'em zaczęła się w 2009 roku gdy pierwszy raz zagrałem w to u kumpla na pamiętnym dd2, jedyna akcja w całym meczu, która utkwiła mi w pamięci to gdy kucałem z tarczą jako CT pod BSem na A i 4 terrorystów mnie zabić próbowało hahaha :D
     
    Z tarczą? Najgorsze co może być... A jak to się stało, że trafiłeś na CSKatowice?
     
     Spodziewałem się tego pytania dlatego wczoraj już nad nim rozmyślałem jak to było. Mianowicie dawniej grałem na Paintballu klanowo i podczas pobytu w jednym klanie poznałem Cajmerta. Na jednym z moich pierwszych sparingów w 2011 roku poznałem Ogena, który był jeszcze w klanie BlackHunters. Później Dawid zachęcił mnie do gry na sieci fragshunters, potem na cs-multihead, na csbdg no i na CSKatowice. Oczywiście wszystkie sieci, które wymieniłem to własność Dawida i Marcina poza cs-bdg dlatego skróciłem nazwę żeby nie było, że reklama :P
     
    Z Twoja przygoda na sieci różnie bywało, raz odchodziłeś, raz wracałeś. Czy teraz masz zamiar zostać na stałe?
     
    Odchodziłem z powodu braku czasu na cs'a, a raz przez powód, który znam tylko ja i parę osób. Teraz na sieci czy się to komuś podoba czy nie zostanę tyle ile będę miał czasu i chęci na grę, nie wiadomo jak się potem życie potoczy czy wyjadę za granicę czy może jakaś praca tutaj :P
     
    Nie zostawiaj mnie tu samej!!! Jest coś co byś zmienił na sieci?
     
    Hmm, z pewnością zachowanie niektórych adminów i nic więcej. Jako BL i admin mogę tylko i wyłącznie karać łamiących regulamin i łapać cziterków. Nad pozostałością czuwają Marcin, Dawid, Szymek oraz Sandra :P
     
    Na koniec. Jest może coś co chciałbyś przekazać czytelnikom?
     
    Ciastko dla tych co przeczytają cały ten wywiad i dla Ciebie, że chciało Ci się ze mną wywiad przeprowadzać <3
     
    Dziękuję za poświęcenie mi czasu i mam nadzieję, że stres Cię nie zeżarł :D
     
     Dziękuję za wywiadzik, z początku myślałem, że mi serducho klatę rozerwie ale po dwóch pytaniach ciśnienie się ustatkowało :P
     
     
    b2.png
     

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!