Skocz do zawartości

    Zamknięty #5 << Wściekła Wiewiórka >>


    Anetka :P
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 19
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    WITAM!   Zapraszam do przeczytania mojego kolejnego wywiadu       Anetka - Redaktor Wściekła Wiewiórka - Rozmówca          Cześć Wściekła Wiewiórko xD Cieszę się, że chcesz mi poświęcić

    Noo, przydałby się serwer AWP na katowicach dobry wywiad, +

    Wiewiór, jak chcesz, to Cię mogę ustawić z Tą blondyną, co Ci zdjęcie wysyłałem Fakjny wywiadzik, leci plus

    WITAM!

     

    Zapraszam do przeczytania mojego kolejnego wywiadu :D

     

     

     

    Anetka :P - Redaktor

    Wściekła Wiewiórka - Rozmówca

     

     

     

     

     Cześć Wściekła Wiewiórko xD Cieszę się, że chcesz mi poświęcić chwilkę ;) Opowiedz coś o sobie pokrótce.

     

     

    Cześć Anetka :D Na imię mam Adrian, w sierpniu skończę 21 lat ;) Mieszkam na zadupiu, jakoś 50km od Szczecina ;) Interesuje się sportem, a szczególnie piłka nożna i lubię tez pobiegać w wolnym czasie. Lubię imprezować i pojechać od czasu do czasu na jakiś balet ^^

     

     

    Widzę imprezowy chłopak ;) Gdzie jeździsz na te balety?

     

     

    Szczecin ;) Dokładnie to klub Pinokio ,tam same studentki zazwyczaj ;3

     

     

    Zawsze chciałam pojechać do Szczecina :) Zachęciłbyś mnie jakoś?

     

     

    Kiedyś wpadnij to i ja przyjadę ^^ Zachęcam gorąco :D Pójdziemy do Pinokia na balety razem ^^ ;3 Możemy tez pójść na stadion, na mecz Pogoni Szczecin <3

     

     

    Pewnie, że pójdziemy jak się odważę na spotkanie ;) Masz jakieś ulubione miejsca, w które lubisz chodzić?

     

     

    Moje ulubione miejsce to właśnie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera ^^ Lubię też połazić po centrum handlowym po sklepach ;D Na 2 miejscu jest Pinokio, ładne sam tam kelnerki ;D

     

     

    Ach te sklepy i te kobiety :D Mówisz, że lubisz piłkę. Grasz w jakimś klubie?

     

     

    Aktualnie nie, kiedyś grałem ;) Potem zabrakło czasu na treningi i tez dojeżdżałem i bardzo dużym problemem był dojazd. Mam jednak zamiar w tym roku wrócić do treningów i ponownie grać tylko jeszcze nie wiem gdzie, bo jest kilka opcji ^^ Ma się ten talent ;D Teraz spotykamy się z chłopakami raz na tydzień i jeździmy sobie pograć ;) Gdy jeszcze chodziłem do szkoły, to sporo grałem i jeździłem na każde zawody. Na Koniec roku miałem 2 miejsce w TOP10 sportowców na cała szkole ;)

     

     

     Ooo to gratuluję i życzę szybkiego powrotu do pasji ;) Masz swój ulubiony klub piłkarski?

     

     

    Dziękuje ;3 Pogoń Szczecin i FC Barcelona to 2 ulubione ;)

     

     

    Dlaczego akurat te?

     

     

    Kiedyś mieszkałem w Szczecinie i tez za małego im kibicowałem, teraz tak samo ;) Wspieram swoich i ogólnie podoba mi się ich wola walki i serce które wkładają w każdy mecz. Barcelonę osobiście uważam za najlepsza drużyna na świecie ;D Ich gra to po prostu bajka, technika, dokładność podań. Podoba mi się sposób ich gry i piłkarze którzy maja wielki talent ;) Oby wygrywali jak najwięcej meczy ;)

     

     

    Podoba mi się Twoje zamiłowanie do piłki, a co z bieganiem?

     

     

    Kolega, który ma już spore osiągnięcia w biegach namówił mnie na zawody i od tego momentu jakoś poszło. Tez miałem kilka osiągnięć w biegach, ale aktualnie biegam dla siebie, dla kondycji i lubię to ;) W tamtym roku mój najlepszy wynik to 21 km w 1 h 53 min , w tym roku chce zejść jakieś kilka minut jeśli dam rade ;)

     

     

    Przyszły sportowiec? Mam nadzieję, że osiągniesz swój cel ;) Teraz pytanie z innej beczki :) Masz rodzeństwo?

     

     

    Zostanę amatorem, bo lata lecą i już się nie chce jeździć na zawody itd. ;D Mam 1 Siostrę . Na imię jej Roksana i jest 6 lat starsza ;D Ma 2 córki , Zuzię i Blankę. Zuzia ma 3 lata, a Blanka urodziła się tydzień temu :P Jestem chrzestnym Zuzi ^^

     

     

    Jakie śliczne imiona ❤❤ Gratuluję wujku ^^ Twoja siostra już się ustatkowała, a Ty? Masz swoją drugą połówkę? Czy wolisz kelnerki i studentki?

     

     

    Nie mam :P Kiedyś miałem, ale '' nie wyszło'' Szukam dopiero :D Studentki są fajne, wiec mogę jakaś poznacz czemu nie, a może coś z tego będzie ^^ Kelnerkę też 1 fajną znam, ale zajęta niestety, tzn. ma męża ;x W tym roku znajdę swoja drugą połówkę, a w razie co pójdę do sklepu kupie 0.5 żubrówki i to będzie moja połówka :D

     

     

    "Nie wyszło" skąd ja to znam. Trzymam kciuki, abyś znalazł tą swoją wyśnioną, ukochaną dziewczynę ;) Masz swój ideał dziewczyny?

     

     

    Dziękuje ;) Nie mam ideału xD No, ale na bank musi mieć poczucie humoru, szalona, ładna i dobrze gotować, a szczególnie musi umieć robić schabowe to wtedy normalnie za nią wyjdę <3 ;D

     

     

    Czyli powinna być podobna do Ciebie ;) Jesteś mega szalony i masz ogromne poczucie humoru ^^ Z twojego ostatniego rymu wynika, że umiem robić schabowe xD

     

     

    No trochę powinna ;) Może i umiesz, ale pytanie czy one by dobre były ;D

     

     

    U mnie w domku jedzą i nie narzekają ;) To teraz przejdźmy do tego wirtualnego świata :D Jak to się stało, że teraz grasz w CS'a?

     

     

    Kilka lat temu kumple mnie wkręcili w tą grę :P Gram już jakieś 2-3 lata, ale miałem dłuuugie przerwy i wróciłem do CS`a od kilku miesięcy znów gram w CS`a , a dokładnie na CSKatowice ;) I mam zamiar zostać tu na długo ^^

     

     

    Nie tylko Ty ;) Jak trafiłeś na CSKatowice?

     

     

    Kiedyś jak jeszcze grałem na non steam wyszukałem gdzieś w necie Katowice właśnie. Trochę na nim grałem, a potem miałem przerwę właśnie w CS'ie prawie rok czasu albo więcej i od kilku miesięcy wróciłem do gry, ale teraz mam steam ;) 1 osobę która pamiętam jak grałem jeszcze na ns, to jest uki ale to było bardzo dawno xD

     

     

    Grasz głównie na DD2. Dlaczego?

     

     

     A nie wiem sam, jakoś tak wyszło ;) Bardzo lubię ta mapę i fajnie mi się na niej gra. Uwielbiam tez grać na mapach AWP, ale u nas niestety ich nie ma ;x Od czasu do czasu gram też na innych mapach, na innym serwie, ale rzadko.

     

     

    Jesteś Adminem na DD2#1. Opowiesz mi co się dzieje na serwerze? Jaka jest atmosfera? Wchodzę tam czasem, ale tylko na kilka minut. Dostaje w tyłek i uciekam, ale mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni ;)

     

     

    No jak to na każdym serwie czasami jest sporo odpalonych graczy, ale od tego właśnie jestem ja i szybko wylatują z banem ;) Atmosfera jest ok, wręcz zajebista ;) Dużo ludzi gra, ogólnie jest dobrze. Czasami zdarzają się osoby,które są np. wulgarne i w ogóle brak u nich kultury, ale wtedy tez szybko są odpowiednio ukarani :) Opiekunowie nad wszystkich czuwają i serwer moim zdaniem ma się dobrze ^^ Wszystkich Zapraszam na DD2#1 jak i na DD2#2 ;) Musisz trochę tam pograć to i ty będziesz tak karać ludzi ;D Mogę Cię nauczyć :D

     

     

    Gram czasem na DD2#2. Gra tam mniej ludzi, ale i tak mnie biją. Kiedyś się nauczę ;) Te pytanie nurtuje mnie już jakiś czas ^^ Skąd się wziął Twój Nick?

     

     

    Kiedyś z kolega chciałem gonić wiewiórkę i myślałem ze ona będzie uciekać, a ona wręcz przeciwnie stała i jeszcze do nas biegła, wtedy kolega powiedział, że to jakaś wściekła musi być :D A ja

    do niego, że Wściekła Wiewiórka ^^ 20min się śmialiśmy wtedy i postanowiłem, że taki Nick będę miał w CS'ie i taki mam :D

     

     

    Haha Wściekła Wiewiórka :D To ja będę uważać na Ciebie, bo wiesz może masz wściekliznę ;) Chciałbyś zmienić coś na Sieci?

     

     

    Nie mam, spokojnie ;D Nie no Siec trzyma się dobrze ogólnie tylko niektóre osoby i ich zachowanie trochę psuja atmosferę na Sieci, ale większość z nich już odeszła lub zostali wyrzuceni. Moim zdaniem jest jeszcze kilka osób, które trzeba wywalić. Jedyne co chce to, żeby Siec się rozwijała, przybywało ludzi i ogólnie, żeby szło w dobrą stronę :)

     

     

    Co do rozwoju sieci ;) Chciałbyś, aby powstał jakiś nowy serwer lub coś nowego?

     

     

    Jestem za tym, aby powstał, ale jaki, to sam konkretnie nie wiem. Ja osobiście chciałbym AWP, ale wiem ze mało jest chętnych na takie serwy ;x To może jakiś DM lub 4fun ;) Na 4fun dużo śmiechu zawsze jest i przyjemnie się na takich gra ;)

     

     

    Nigdy nie grałam, ale z chęcią spróbowałabym ;) No to już końcówka ^^ W tym miesiącu planujemy z Olą zrobić pierwszą gazetkę na Forum. Co chciałbyś w niej znaleźć?

     

     

    Może kto został nowym np. Adminem, kto awansował na wyższe stanowisko .. No nie wiem ;D Jakieś ogłoszenia dotyczące poszczególnego serwera takie jak nagrody za TOP15 , daty resetu rankingu :P Kto wygrał w poprzednim miesiącu ^^

     

     

    Nie wiem, nie wiem, nie wiem xD To będzie na 100% Daty resetu rankingu? Hmmm... Ciekawe, ciekawe ;) Dziękuję za radę :* Jakiś sucharek na koniec od Ciebie? ^^

     

     

    Proszę :* ;) Suchar Dnia XD : Co robi skejter w toalecie? - Szaleje na desce.

     

     

    No i no... Gile mi uciekły z nosa xD ahaha Chcesz coś przekazać czytelnikom?

     

     

    No to Pozdrawiam Wszystkich ;D I żeby wasz kieliszek nigdy nie był pusty !

     

     

    Dziękuje za wywiad ;3 Coś czuję, że to będzie jeden z lepszych ;) Miłej nocki :3

     

     

    Ja również dziękuję ;) Mam nadzieje :D Wzajemnie ;3

     

     

     

     

    Dziękuję, że przeczytaliście do końca. Mam nadzieję, że ten wywiad jest lepszy o tamtego, no i zapraszam do czytania kolejnych wywiadów ;)

     

     

     

     

     

    Link do poprzedniego wywiadu: http://cskatowice.com/index.php?/topic/15708-4-bubek-poland/

     

     

     

    Link do zgłoszeń: http://cskatowice.co...ia-do-wywiadów/

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!