Skocz do zawartości

    Zamknięty #4 << bubek poland >>


    Anetka :P
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 20
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witam!   Zapraszam do przeczytania mojego pierwszego wywiadu z [PB] Adminem i członkiem Blacklisted - bubkiem poland.       Anetka   - redaktor bubek poland - rozmówca   { - Anetka   -} --

    od Jagielonów do teraz

    Witam!

     

    Zapraszam do przeczytania mojego pierwszego wywiadu z [PB] Adminem i członkiem Blacklisted - bubkiem poland.

     

     

     

    Anetka  :P - redaktor

    bubek poland - rozmówca



     


    { - Anetka  :P -} --> Hej Bubek  :) Cieszę się, że mimo protestów zgodziłeś się na wywiad  :) Powiedz coś o sobie.

     

     

    { - bubek poland -} --> Protestowałem? Jestem skromnym człowieczkiem, zagubionym w rzeczywistości, która mnie otacza, ale walczę. Mam na imię Leszek , mam 33 lata . Mieszkam w cudownym mieście Ciechocinek tzw.Perła Kujaw i prowadzę standardowe życie prostego człowieka. Pracuje jako magazynier w małej firmie , moje zainteresowania to historia Polski.

     


    { - Anetka  :P -} --> Ooo... Ciechocinek  :) Wiele słyszał o tym miejscu. Może chciałbyś jakoś Nas zachęcić do odwiedzenia tego miasta?

     

     

    { - bubek poland -} --> Tak jest tam zajebisty klimat dla ludzi od 60 roku życia , jak osiągniecie ten wiek serdecznie zapraszam. Są tam tężnie największe w Europie http://www.ciechocin...znie/teznie.jpg i wiele ciekawych imprez dla kuracjuszy w podeszłym wieku tzw."grzybki" tak ich tam nazywamy xD

     

     

    { - Anetka  :P -} --> No to wpadnę tam po 60  :) A co z twoim zainteresowaniem do historii Polski? Skąd się to wzięło?

     

     

    { - bubek poland -} --> Polubiłem historie w szkole podstawowej i wtedy zacząłem w niej grzebać. Doszedłem do wniosku, że my Polacy popełniliśmy wiele błędów, za które płacimy do dziś. Zrozumiałem również, że wielu Polaków nie docenia poświęcenia jakie musieli ponieść nasi rodacy dla ojczyzny i stwierdzam z przykrością, że często wstydzimy się przyznawać do tego że jesteśmy Polakami. Ja jestem dumny z tego faktu że żyje w tym kraju z tak bogatą historią, którą może nam pozazdrościć wiele innych krajów.

     

     

    { - Anetka  :P -} --> Cieszę się, że są tacy ludzie  :) Będziesz uczył mnie historii  ;) A co z twoją drugą polówką? Masz już te 33 lata to obstawiam, że masz już żonę  :)

     


    { - bubek poland -} --> Hmmy... Moja żona najbardziej ją kocham jak nie ma jej w domu, również wtedy jak jesteśmy sami pod pierzyną. Potrzebują jej wtedy, gdy robi obiadki . Ona mnie kocha najbardziej po wypłacie - tak sadzę. Podsumowując: Kocham ją bardzo, inaczej nie nosił bym GPS-A na palcu.

     

     

    { - Anetka  :P -} --> No to ciekawa miłość. Tylko pozazdrościć  ;) Dzieci jakieś są?

     

     

    { - bubek poland -} --> Tak mam córkę. Ma na imię Julka i ma 12 lat ale całe szczęście woli lalki niż komputer. Komputer zostaje dla mnie xD. No cóż dziecko jest obowiązkiem ale i daje wiele radości. Kocham swoją córeczkę ale chyba powinienem poświęcać jej więcej czasu. Dobrze że jest babcia xD.

     

     

    { - Anetka  :P -} -->  To dobrze ;) Widzisz ja już takie dziecko, że bez internetu ciężko. Tęsknię za dzieciństwem i wszystkimi tymi fazami na podwórku ;) Powiem Ci jak ostatnio byłam w domu to z siostrami zbierałyśmy dżdżownice do wiaderka xD Poświęcaj jej więcej czasu, ponieważ dziecko to skarb ;) Jak myślisz jakim jesteś ojcem?

     

     

    { - bubek poland -} --> Jakim .... Popełniam błędy jak każdy rodzic ale uważam, że najważniejsze jest to że kocham swoją córeczkę i wiem że miłości w jej życiu nie brakuje .Staram się jej dawać wszystko to co sprawi jej przyjemność.

     

     

    { - Anetka  :P -} -->  Cieszę się z tego powodu, że starasz się ją uszczęśliwić to bardzo dobrze o tobie świadczy ;) Masz jeszcze jakieś zainteresowania prócz historii Polski?

     

     

    { - bubek poland -} --> No  oczywiście, że CS 1.6 mod Paintball. Lubie te kulki.  a najbardziej posyłać je przeciwnikowi. Na Paintball 'u gram już kilka lat , ostatnio przyszedłem tu po namowie Helona, którego poznałem na innym serwerze.

     

     

    { - Anetka  :P -} -->  Chyba każdego Helon tu na PB zaprosił ;) Skoro mowa o CS'ie to jak rozpocząłeś z nim swoją przygodę? Ile lat miałeś jak zacząłeś grać w CS? I jak to było kiedyś? Bardzo mnie ciekawi twoja odpowiedź.

     

     

    { - bubek poland -} -->  Przygodę z CS'em rozpocząłem na Non Steam 10 lat temu.Wtedy jeszcze nie było moda Paintball. Jak zacząłem grać na Paintball'u kulki były kwadratowe, Helon wtedy wpadł na pomysł, żeby oddać je do ślusarza i spiłować xD. Tak już na full w CS'a zacząłem grać od 5 lat , wcześniej tylko pogrywałem.

     

     

    { - Anetka  :P -} -->  Dziękuję Wam za to, że kulki nie są już kwadratowe xD Długo znasz Helona? Jesteś zadowolony z tego, że zaprosił Cie na CSKatowice?

     

     

    { - bubek poland -} --> Helona znam około 2 lat  z poprzedniego serwera , byliśmy tam adminami na serwerze Paintball. Kilka miesięcy temu Helon zaproponował mi powrót na serwer Paintball, który postawił. Wtedy miałem już chęć skończyć z CS 1.6 i przerzucić się na CS GO. Do jego propozycji  podszedłem sceptycznie , po kilku wizytach na Paintball'u wróciła mi chęć grania w 1.6 i już tu zostałem.

     

     

    { - Anetka  :P -} -->  Mówiłeś dziś, że za rok kończysz z CS'em- nie rób tego ;) Jesteś jednym z członków UBT. Jak Ci na nowym stanowisku? Rozpisywanie demek i sprawdzenie screenów przychodzi Ci z łatwością?

     

     

    { - bubek poland -} -->  Tak mam plan zakończyć przygodę z CS'em w przyszłym roku i zejść tylko do rangi gracza. Wtedy tylko gra bez zobowiązań jako zwykły gracz , 33 lata to już wiek w którym  trzeba  się ogarnąć za rok będzie 34. Nowe stanowisko BL traktuje jako urozmaicenie przygody z CS 1.6 i staram się do tej roboty podchodzić sumiennie.Czy jest trudno? czasami tak , jest to żmudna robota wymagająca skupienia , staram się nie wydawać pochopnych osądów i sprawdzać wszystko wiele razy . Łatwiej jest mi sprawdzać demka z Paintball'a, bo tam gram już długo ,  ale tych demek jest mało.

     

     

    { - Anetka  :P -} -->   Grać będziesz jeszcze ze mną ;) Zobaczysz ;3 Chciałbyś coś jeszcze osiągnąć na Sieci czy Admin i BL Ci wystarczy?

     

     

    { - bubek poland -} -->  Kariera xD , już nie dla mnie. To co robię teraz jest maxem moich możliwości i tak  czasami brakuje mi wiedzy w tym co robię obecnie , jestem szczerym człowiekiem i nie wstydzę się swoich słabości. Jedyne co chce tu jeszcze osiągnąć to rozkręcić serwer PB i  zostawić po sobie dobre wspomnienie.

     

     

    { - Anetka  :P -} -->  Cenie szczerość w człowieku. Jest coś w Sieci co chciałbyś zmienić? Jeśli tak to dlaczego?

     

     

    { - bubek poland -} -->  Tak-zwiększyć ilość slotów na Paintballu, ponieważ często jest full i nie można wbić na serwer. Fajnie by było, gdyby młodzież ogarnęła kulturę, czasami aż oko puchnie od czytania tych debilizmów , za mało szacunku miedzy nimi jest. Cóż, to wiek buntowniczy , ale kultura często kuleje .Poza tym wszystko jest już dobrze, moim zdaniem.

     

     

    { - Anetka  :P -} -->   O to już martwić się nie musimy, ponieważ to się zmienia ;) A co najbardziej Ci się podoba u Nas?

     

     

    { - bubek poland -} -->  Dobry kontakt z administracją , problemy organizacyjne są szybko załatwiane. Tego mi brakowało na poprzednim serwerze.

     

     

    { - Anetka  :P -} -->  Tak to wyróżnia Naszą Sieć. Z Olą będziemy tworzyć gazetkę na Forum ;) Co chciałbyś w niej przeczytać?

     

     

    { - bubek poland -} -->  Numery totolotka  1 dzień przed losowaniem , przepis na złoto z ołowiu, dzień w którym Helon nie będzie już  botem :D. A tak na poważnie , oczywiście nowe wywiady z ludźmi z serwera , dowiemy się o nich coś więcej i jakieś ciekawostki ze świata (tematyka dowolna).

     

     

    { - Anetka  :P -} -->  Dziękuję, weźmiemy to pod uwagę ;) Na koniec takie pytanko: Czy poczułem wiosnę, bo to już jej pierwszy dzień?

     

     

    { - bubek poland -} -->  Szczerze? To już jestem temu obojętny,kiedy chodziłem jeszcze do szkoły zwracałem na to uwagę.Teraz codzienność tworzy jeden monolit , moje motto na taką rzeczywistość brzmi "Gówno to samo tylko dzień inny". Wiem brzmi to  smętnie ale tak to czuje.

     

     

    { - Anetka  :P -} -->   Każdy ma własne zdanie, które powinno być szanowane ;) Nasz wywiad Dobiega końca :( Czy chciałbyś coś przekazać czytelnikom?

     
     

    { - bubek poland -} -->  Większa część czytelników to zapewne ludzie młodzi , co im przekazać... Cieszcie się chwilami swojego dzieciństwa, żebyście mieli co wspominać jak już dorośniecie. Graczom życzę dużo fragów i miło spędzonego czasu na serwerowni,nie zapomnijcie o nauce - wiem temat nieprzyjemny, ale naprawdę ważny. No jeszcze prosiłbym o mniej kłótni na serwerze - tu pisze do wszystkich , szanujmy się wszyscy, a jeśli nie możemy się dogadać szukajmy kompromisu. Zbliżają się święta Wielkanocne ,więc życzę wszystkim wszystkiego co  najlepsze, a dzieciakom dużo prezentów od Zająca.

     

     


    { - Anetka  :P -} -->  Ooo cudowne zakończenie ;) Dziękuję za życzenia i wzajemnie :) Oczywiście podpisuje się pod tym i bardzo dziękuję za poświęcony mi czas ;)

     
     
     
     
     

    Mam nadzieję, że Wam się podobało. Myślę, że jakoś dorównałam Oli, a może i nie. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

     

     

    Link do poprzedniego wywiadu: http://cskatowice.com/index.php?/topic/15685-3-anetka-p/?view=getnewpost

     

     

    Link do zgłoszeń: http://cskatowice.com/index.php?/topic/15155-zgłoszenia-do-wywiadów/

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!