Jump to content
HeLoN

BUKMACHERKA - typowanie , wygrane :)

152 posts in this topic

Recommended Posts

Szkoda, że dałem 2 zł ... no ale cóż nie traktuje tego jako druga praca :D

87b7e979eb765103b38ac6a525f0d0a7.png

Na dziś wleciało:

67162204f005e38fd5b05e7dd2f90f62.png

na dzisiaj ... ;)

e5d34b0594278ff51ad2f28eecf2eb25.png

• Lubie to 1
  • + rep 1
By  Fatal1ty ,

update

Mój kuponik na el. MŚ z analizą.

Polska - musi wygrać, aby spokojnie podejść do ostatniego meczu. Strata punktów nie wchodzi w grę, przy remisie Czarnogóry z Danią mają bezpośredni awans, ale trzeba liczyć się z tym, że któraś z tych drużyn przechyli zwycięstwo na swoją stronę i wtedy Polska mając 3pkt przewagi nad drugim zespołem, spokojnie podejdzie do meczu z Czarnogórą.

Anglia - grają ze Słowenią. Wygrywając mecz zapewnią sobie awans. Grają u Siebie także liczę, że spokojnie wygrają.

Niemcy - zagrają zapewne na 100%. 35 bramek strzelonych i dwie stracone. Powalczą o komplet punktów ;)

Litwa - gra z Maltą, która przegrała wszystko. Można zagrać czystą dwójkę, a ja lubię ryzyko :D więc gram ;) podpórka tylko 1,25..

Serbia ma szansę zapewnić sobie awans już, ale nie chcę ryzykowac także z podpórką.

Chorwacja czysta jedynka po niskim kursie, muszą wygrać aby awansować. Jakakolwiek strata punktów może równać sie z utratą możliwości awansu, drugi zespół na równi z nimi. Finowie nie prezentują specjalnie dobrego poziomu.

Irlandia - Mołdawia słabiutko, na podbicie kursu - obym nie ryczał :D 

Ukraina - to samo co wyżej, mają matematyczne szanse na AWANS XD a Kosowo słabe jak ciapate.

Belgia - grają z BIH, liczę na wygraną pomimo, że awans mają zapewniony. Podpórka na Belgię.

Holandia - będą walczyć do samego końca ;)

Szwajcaria - nie może sobie pozwolić na stratę punktów. Będą walczyć o AWANS a może i o komplet punktów.

Taka moja mała analiza, zwykła taśma, która ma spore szanse powodzenia. We will see. 

Kupon poniżej.

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM3Njc2NzgzMDUwMDpBVKad9XU88o9GpyE%3D&kind=MAIN

Tak.. wiem.. kasę straciłem xD

• Lubie to 1

3 mecze nie weszły i powiem, że obawiałem sie tylko meczu Malty.. a tu się okazało, że 3 zespoły zagrały taki piach, że to po prostu dno xd

By  HeLoN ,

Albania, chorwacja, irlandia czysto i remisy w hiszpanii, austrii i turcji

Coś ostatnio trafić nie można :D

Dziś poszukałem niespodzianek :D

Zobaczymy.

By  cajmert ,

pochwal się

Każdy stawiał to Lazio, za wyjątkiem mnie XD

Zgarnę szmal, to tasiemkę pokażę :D Oczywiście też Lazio ma wejść xD

Kurwa sobota/niedziela i dziś po jednym meczu ... 

Widzę że temat się ruszył więc i ja zacznę dodawać moje wypociny, obstawiam praktycznie codziennie ale tylko w soboty gram za większe stawki, dziś tak na spokojnie poszedł tylko jeden za 20 :) 
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzM2NTU4NDE0NDI1OTYwMDrI%2B8lo7O0CepanfXw%3D&kind=MAIN

Przeciętne 3/6 :  x Nie tak to miało wczoraj wyglądać ;) No ale trzeba iść do przodu i wyciągać wnioski, na spartę pragę znów spróbuje w kolejnym meczu zagrać progresją, to za dobra drużyna żeby tak dołować w tym sezonie. Dzisiaj tylko MAJOR, NBA i oczywiście mój ukochany Manchester United, kurs na zwycięstwo nie warty gry więc postawiłem że strzelą bramkę w obu połowach @ 1.76  Diabły wróciły z dubaju wypoczęte i mam nadzieje przygotowane na drugą część sezonu. Co do MAJORA  CS:GO  to Vega grająca z Team Liquid to bet dnia @ 1.82 (Spadło z 2.02) Do tego dokładam Memphis u siebie z Lakersami co łącznie daje nam kurs  @ 5.64 
KLIK

W sobotę pewniak Valencia po kursie 4.7 :D 

Proponuje zagrać za większą stawkę solo :D 

@cajmert XD 

"Pewniaczki" odemnie :D

Torino - Benevento 1

Panetolikos - PAOK Ateny 2 i + 1,5 bramki w meczu ,lub PAOK z Handicapem (-1 bramka)

Marsylia - Monaco Obie strzelą

AC Milan - Lazio ryzykowna 2 jeczka :D