Skocz do zawartości

    Zamknięty #1 << Cajmert >>


    Sw33toLcIa
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 15
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    WYWIAD CAJMERT     Cześć Cajmercie. Dziękuję, ze zgodziłeś się na wywiad. Na początek powiedz coś o sobie.   Witam Cię serdecznie Olu. Na imię mam Dawid i w kwietniu br. kończę 20 lat. Aktualni

    Myślę,ze Lecą Salwy ma troche racji, można by wyśrodkować ten tekst i lepiej by się czytało Ogólnie nie jest źle, Redaktorka dobra tylkoCajmert troche słaby jest i może dlatego ten wywiad taki jakiś

    Nikomu nie dogodzisz. Ciekawie się czytało.

     

    WYWIAD CAJMERT

     

    divider.png

     

    Cześć Cajmercie. Dziękuję, ze zgodziłeś się na wywiad. Na początek powiedz coś o sobie.

     

    Witam Cię serdecznie Olu. Na imię mam Dawid i w kwietniu br. kończę 20 lat. Aktualnie jestem studentem Politechniki Śląskiej, wydział: Inżynierii Środowiska i Energetyki, kierunek: Energetyka. Jak wiesz również, jestem właścicielem http://CSKatowice.com od samego początku czyli od 28 lipca 2012 roku. Na co dzień prócz grania w CS'a lubię potrenować i dużo spacerować. 

     

    Szykuje się ciekawy wywiad ^^ Co trenujesz?

     

    Powróciłem znów na siłownie, ale typowo pod siłę, gibkość i sporty walki. A w wolnych czasach freestyle z piłką.

     

    No tego to bym się po Tobie nie spodziewała :D Jakie masz plany na przyszłość?

     

    No wiem, wiele osób uważa mnie za człowieka, który siedzi wiecznie przed komputerem, lecz tak nie jest. Jakie plany? Przestałem planować daleką przyszłość, bo co chwilę musiałem zmieniać, niedaleką oczywiście planuję na bieżąco. Z pewnością priorytetem jest zdanie semestru i dalsze studia w tym kierunku, ale jeśli się nie uda to do pracy na pół roku, a w październiku br. powrót na studia. Będę aplikował wtedy na ten sam kierunek jak i na fizjoterapię, na której chciałbym się znajdować. Dodatkowo kurs masażu klasycznego, a w późniejszym czasie dodatkowo innych, gdyż będę w stanie pomóc kilku osobom, które potrzebują właśnie tego typu czynności jak i też zarobić na własne życie.

     

    Taki młody, a taki ambitny. Masz dziewczynę? Bo jak nie to jest jedna chętna ^^ Praca za granicą czy gdzieś w Polsce?

     

    Nie mam, nikt mnie nie kocha :D. Dostałem propozycję prac za granicą z nawet dobrą płacą, bo na czysto po odliczeniu jedzenia jak i mieszkania wychodzi jakieś 4000 zł do ręki, ale to tak czy siak na okres pół roku - rok, gdyż chciałbym studiować dalej, a zarobione pieniądze pomogłyby mi z pewnością ułożyć sobie początek życia jak i pomóc rodzicom. W przyszłości jednak wolałbym pracować w Polsce oczywiście za godziwe pieniądze, bo jeśli mam robić coś dobrego za psie pieniądze to wolę wyjechać do innego kraju.

     

    Fizjoterapeuta dobrze zarabia, wiec myślę, że z tym by nie było problemów. Co Cie skłoniło do założenia sieci?

     

    Co mnie skłoniło? Moja przygoda z cs'em zaczyna się od lat 2007-2008. 8 lat w tą popapraną grę, dzięki której poznałem wielu wspaniałych ludzi, z którymi się nie raz widziałem, którzy pomogli mi jak i ja im pomogłem. Sieć powstałą 28 lipca 2012 roku, gdzie założycielami byli Ogen, Ja, Police^^ (mało kto go zna i pamięta). Wiele projektów upadało przed CSK z braku wiedzy, nerwów i twardej ręki. W pewnym momencie usiedliśmy w trójkę i zaczęliśmy obmyślać plan sieci, cały projekt jak będzie wyglądał. Postanowiliśmy stworzyć CSKatowice. Nazwa wzięła się od tego, że mieszkamy tutaj w dużej mierze na Śląsku, a jak wiadomo to Katowice są rozpoznawalnym miejscem na Śląsku (nie Sosnowiec :D). No i tak powstało miejsce, gdzie od samego początku znajdowały się osoby, z którymi współpracowaliśmy już kilka lat. Ja samego Ogena znam blisko 7 lat :) i cieszę się bardzo, że poznałem tego alkusa.

     

    Sosnowiec to za granica jest, lepiej się tam nie zapuszczać :D Przez sieć przewinęło się dużo osób. Kogo najlepiej wspominasz?

     

    Trudne pytanie, nie odpowiem. Jednego lepiej, drugiego gorzej. Z pewnością przez cały ten okres był to CipiS, ale aktualnie nie wspominam go za dobrze, gdyż wylądowaliśmy w sądzie w październiku poprzedniego roku. (więcej o to nie pytaj co i jak itp.)

     

    A właśnie chciałam zapytać, ale chyba coś kojarzę :D Aktualnie sieć się rozwija. Jakie masz plany na dalszy rozwój?

     

    Na samym początku chcemy unormować frekwencję na każdym serwerze, inwestować w przeróżne reklamy, aby był jak największy zasięg. Mnóstwo konkursów, turniejów [1.6 i csgo]. Aktualnie nie widzi mi się dodawanie kolejnych serwerów, gdyż nie posiadamy jeszcze tak ogromnej społeczności, aby dać radę z wszystkimi. Poszukujemy ciągle techników i innych osób, które byłyby w stanie pomóc Nam, sprowadzić jeszcze kogoś od siebie. Aktualnie jesteśmy w najtrudniejszym punkcie, gdyż każdy ruch jaki wykonujemy musi być staranny i dokładny, jeden błąd i może to nas dużo kosztować.

     

    No jak np. to, że nie rozstrzygnąłeś konkursów świątecznych, a ja tak się starałam... Masz u mnie minusa :P Mam nadzieję, że niedługo CSKatowice będzie najlepszą siecią cs'a w Polsce. Jak zaczęła się Twoja przygoda z tą grą?

     

    Będą rozstrzygnięte, ale i tak nie wygrasz, ustawione :D. Miałem 12 lat, grałem wtedy w piłkę, był mecz. Będąc na zbiórce ktoś zaczął rozmowę na temat cs'a. Zacząłem się tym interesować, nie miałem wtedy jeszcze internetu, ale załatwiłem sobie NS'a i zacząłem grać z botami. Później przyszedł internet, steam no i tak do dziś

     

    Kurde, ja tu nigdy nic nie wygram :( Wolisz cs 1.6 czy cs go?

     

    Obie wersje traktuje na tym samym poziomie. Rozum mówi CSGO, Serce jednak za klasykiem 1.6 :)

     

    Klasyk zawsze pozostanie klasykiem :) Zmieńmy temat. Jaka jest Twoja idealna dziewczyna?

     

    Inne pytanie, nie ma idealnych osób :D ma umieć robić kotlety i będzie okej  :D

     

    Kiedyś zrobiłam dla kolegów 20 kotletów i prawie kuchnie spaliłam. Nadam się?

     

    Nie ma problemów, jeśli żyją to znaczy, że potrafisz :3

     

    To jak już jest taki temat gastronomiczny, to jaka jest Twoja ulubiona potrawa i dlaczego właśnie ona? :D

     

    Kotlety bo masa, do tego ogólnie ryż lub ziemniaczki i jakaś surówka. Ogólnie zjadam wszystko w dużych ilościach, ograniczam fast foody ale jak już siadam do pizzy to taką 32 cm zjadam sam :)

     

    Seria szybkich pytań. Ja pisze 2 rzeczy, Ty wybierasz jedną. Pies czy kot?

     

    Pies.

     

    Czarny czy biały?

     

    Biel- ma czystość i dziewictwo.

     

    Dzień czy noc?

     

    Katowice Nocą.

     

    Kawa czy herbata?

     

    Herbatka <3

     

    Piwo czy wódka?

     

    jesuuu ja chce więcej pytań. Piwo.

     

    To na koniec jest może coś, co chciałbyś przekazać czytelnikom?

     

    Ruchałem Wam siostry :D

     

    Dziękuję, że poświeciłeś mi Swój cenny czas :)

     

    Nie no spoko, wpadnę do baru wtedy piwko i będziemy kwita :D

     

    divider.png

     


     

     

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!