Jump to content

  Locked Naklejki, Pick’Em Challenge i Fantasy Team Game już w CS:GO!


  zaksiu
   Share

  Recommended Posts

  dh-cluj-stickers.png?bd5ee1


   


  Dokładnie tydzień przed rozpoczęciem kolejnego majora w Counter-Strike: Global Offensive pojawiła się nowa aktualizacja. Wraz z nią do gry dodane zostały nowe zestawy naklejek: drużynowe oraz autografy. Ponadto, rozpoczęły się także specjalne zabawy przygotowane na czas DreamHack Cluj Napoca: Pick’Em Challenge i Fantasy Team Game.

   

  Tradycją stało się, że przy okazji majora w CS:GO pojawiają się nowe naklejki. Tym razem ponownie mamy do czynienia z dwoma rodzajami. Jedne przedstawiają emblematy każdego zespołu, który weźmie udział w zawodach w Rumunii. Drugie to  kolei autografy zawodników, którzy od 28 października walczyć będą o nagrody z puli 250 000$.

   

  Wspomniane Pick’Em Challenge to gra, w której staramy się przewidzieć wyniki poszczególnych spotkań DreamHack Cluj Napoca, dzięki czemu możemy wygrać specjalną nagrodę. By obstawić rezultat musimy użyć do tego stickera odpowiedniej drużyny. Z kolei w Fantasy Team Game wybieramy pięciu graczy, którzy stworzą naszą drużynę. Każdy z nich będzie otrzymywał punkty za różne osiągnięcia w zależności od tego, jaką funkcję mu przypiszemy. W tym przypadku, by grać potrzeba z kolei naklejek z autografami.

   

  Najnowsza aktualizacja przyniosła także kilka innych nowości. Zaktualizowane zostały dwie mapy: mirage oraz train. Doszło jednak wyłącznie do niewielkich zmian, jak chociażby usunięcie miejsc, w których mogła utknąć bomba, czy wyeliminowanie niechcianego podsadzenia.

   

  Szczegółowe informacje na temat aktualizacji znajdziecie tutaj.

   

  źródło: cybersport.pl

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!