Jump to content
Sign in to follow this  
zaksiu

Polska wicemistrzem świata w CS:GO

3 posts in this topic

Recommended Posts

polska5.png?bd5ee1


 


Polska reprezentacja w Counter-Strike: Global Offensive na nieoficjalnych Mistrzostwach Świata 2015 odniosła ogromny sukces. Nasza kadra zajęła na tych zawodach drugie miejsce i stała się wicemistrzem świata! Polskę na zawodach w Serbii reprezentowali MICHU, Furlan, SZPERO, innocent, peet i Loord w roli trenera. Biało-czerwoni za zdobycie drugiego miejsca zgarnęli 25 000$

 

Bardzo dobrze zaczął się wielki finał MŚ w CS:GO dla naszych rodaków. Na trainie, mapie wybranej właśnie przez Polskę, nasi od początku dominowali. Polacy po pierwszej połówce wygrywali 10:5. Podkreślić należy, że grali oni wówczas po teoretycznie trudniejszej stronie, stronie terrorystów. Po zmianie ról losy meczu nie odwróciły się. Francuzi nie byli w stanie sforsować naszej obrony wystarczająco dużo razy, by odrobić straty. To Polska zwyciężyła 16:9.

 

Niezbyt długo cieszyliśmy się jednak z prowadzenia. „Trójkolorowi” szybko wzięli się za odrabianie strat. Batalię na duście2 niemalże w pełni zdominowali Francuzi. Po 15 rundach wygrywali 9:6. Polacy choć starali się gonić wynik, to na niewiele się to zdało. Zawodnicy z Francji na drugiej mapie radzili sobie po prostu lepiej. Wygrywając tam 16:8 doprowadzili do remisu.

 

Trzecie starcie w wielkim finale także nie ułożyło się po myśli Polaków mimo, że to właśnie oni postawili na mapę de_cobblestone. Ataki Francuzów były niezwykle skuteczne, co po pierwszej części tej mapy dało im prowadzenie 12:3. Dla ekipy shoxa wyłącznie formalnością było dokończenie tego starcia. Polacy nie odrobili strat i ostatecznie przegrali 16:4.

 

Starcie na mirage zadecydowało o tym, kto zostanie Mistrzem Świata. Po pierwszej połówce Polska przegrywała 6:9, a ostatecznie nasi rodacy przegrali 14:16.

 

  • Francja – 50 000$

  • Polska – 25 000$

  • Szwecja, Rosja – 7 500$

źródło: cybersport.pl


Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×