Jump to content

  Locked Polska wicemistrzem świata w CS:GO


  zaksiu
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 3
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  polska5.png?bd5ee1


   


  Polska reprezentacja w Counter-Strike: Global Offensive na nieoficjalnych Mistrzostwach Świata 2015 odniosła ogromny sukces. Nasza kadra zajęła na tych zawodach drugie miejsce i stała się wicemistrzem świata! Polskę na zawodach w Serbii reprezentowali MICHU, Furlan, SZPERO, innocent, peet i Loord w roli trenera. Biało-czerwoni za zdobycie drugiego miejsca zgarnęli 25 000$

   

  Bardzo dobrze zaczął się wielki finał MŚ w CS:GO dla naszych rodaków. Na trainie, mapie wybranej właśnie przez Polskę, nasi od początku dominowali. Polacy po pierwszej połówce wygrywali 10:5. Podkreślić należy, że grali oni wówczas po teoretycznie trudniejszej stronie, stronie terrorystów. Po zmianie ról losy meczu nie odwróciły się. Francuzi nie byli w stanie sforsować naszej obrony wystarczająco dużo razy, by odrobić straty. To Polska zwyciężyła 16:9.

   

  Niezbyt długo cieszyliśmy się jednak z prowadzenia. „Trójkolorowi” szybko wzięli się za odrabianie strat. Batalię na duście2 niemalże w pełni zdominowali Francuzi. Po 15 rundach wygrywali 9:6. Polacy choć starali się gonić wynik, to na niewiele się to zdało. Zawodnicy z Francji na drugiej mapie radzili sobie po prostu lepiej. Wygrywając tam 16:8 doprowadzili do remisu.

   

  Trzecie starcie w wielkim finale także nie ułożyło się po myśli Polaków mimo, że to właśnie oni postawili na mapę de_cobblestone. Ataki Francuzów były niezwykle skuteczne, co po pierwszej części tej mapy dało im prowadzenie 12:3. Dla ekipy shoxa wyłącznie formalnością było dokończenie tego starcia. Polacy nie odrobili strat i ostatecznie przegrali 16:4.

   

  Starcie na mirage zadecydowało o tym, kto zostanie Mistrzem Świata. Po pierwszej połówce Polska przegrywała 6:9, a ostatecznie nasi rodacy przegrali 14:16.

   

  • Francja – 50 000$

  • Polska – 25 000$

  • Szwecja, Rosja – 7 500$

  źródło: cybersport.pl


  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...