Jump to content

  Locked Polska wicemistrzem świata w CS:GO


  zaksiu
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 3
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  polska5.png?bd5ee1


   


  Polska reprezentacja w Counter-Strike: Global Offensive na nieoficjalnych Mistrzostwach Świata 2015 odniosła ogromny sukces. Nasza kadra zajęła na tych zawodach drugie miejsce i stała się wicemistrzem świata! Polskę na zawodach w Serbii reprezentowali MICHU, Furlan, SZPERO, innocent, peet i Loord w roli trenera. Biało-czerwoni za zdobycie drugiego miejsca zgarnęli 25 000$

   

  Bardzo dobrze zaczął się wielki finał MŚ w CS:GO dla naszych rodaków. Na trainie, mapie wybranej właśnie przez Polskę, nasi od początku dominowali. Polacy po pierwszej połówce wygrywali 10:5. Podkreślić należy, że grali oni wówczas po teoretycznie trudniejszej stronie, stronie terrorystów. Po zmianie ról losy meczu nie odwróciły się. Francuzi nie byli w stanie sforsować naszej obrony wystarczająco dużo razy, by odrobić straty. To Polska zwyciężyła 16:9.

   

  Niezbyt długo cieszyliśmy się jednak z prowadzenia. „Trójkolorowi” szybko wzięli się za odrabianie strat. Batalię na duście2 niemalże w pełni zdominowali Francuzi. Po 15 rundach wygrywali 9:6. Polacy choć starali się gonić wynik, to na niewiele się to zdało. Zawodnicy z Francji na drugiej mapie radzili sobie po prostu lepiej. Wygrywając tam 16:8 doprowadzili do remisu.

   

  Trzecie starcie w wielkim finale także nie ułożyło się po myśli Polaków mimo, że to właśnie oni postawili na mapę de_cobblestone. Ataki Francuzów były niezwykle skuteczne, co po pierwszej części tej mapy dało im prowadzenie 12:3. Dla ekipy shoxa wyłącznie formalnością było dokończenie tego starcia. Polacy nie odrobili strat i ostatecznie przegrali 16:4.

   

  Starcie na mirage zadecydowało o tym, kto zostanie Mistrzem Świata. Po pierwszej połówce Polska przegrywała 6:9, a ostatecznie nasi rodacy przegrali 14:16.

   

  • Francja – 50 000$

  • Polska – 25 000$

  • Szwecja, Rosja – 7 500$

  źródło: cybersport.pl


  Link to comment
  Share on other sites

  Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
  Sign In lub Create an account, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
  Link to comment
  Share on other sites

  Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
  Sign In lub Create an account, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!