Jump to content
Sign in to follow this  
zaksiu

Virtus.pro najlepsze w Australii!

1 post in this topic

Recommended Posts

virtus.jpg?bd5ee1


Na konto Virtus.pro trafił kolejny sukces. Polacy okazali się najlepsi podczas rozgrywanego w Australii turnieju Crown’s Counter-Strike Invitational. W wielkim finale rozgrywek nasi rodacy spotkali się z Immunity.

 

Pojedynek o najwyższe miejsce zaczął się na overpassie, który wybrali podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego. To właśnie Polacy zaczynali w CT. Pierwasza połowa należała do zaciętych, co pokazał wynik. Virtus.pro wygrało 9:6. Po zmianie stron było podobnie, ale takim samym rezultatem zwyciężyli reprezentanci Immunity, doprowadzając tym samym do dogrywki. W decydujących rundach więcej zimnej krwi zachowali Polacy, triumfują 4:2, a ostatecznie 19:17.

 

Dalsza rywalizacja o pierwsze miejsce w zawodach odbyła się na mirage, gdzie w CT znów zaczynało Virtus.pro. Tym razem poradziło sobie zdecydowanie lepiej. Broniło się skutecznie, wygrywając 13:2. W drugiej połowie dokończyło zadania, zwyciężając ostatecznie 16:3 i zajmując pierwsze miejsce w Crown’s Counter-Strike Invitational.

 

Klasyfikacja końcowa:

 

  • 1. Virtus.pro – 25 600 dolarów

  • 2. Immunity – 7330 dolarów

  • 3-4. Renegades – 3660 dolarów

  • 3-4. Cloud9 – 3660 dolarów

 

źródło: cybersport.pl

 


Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×