Jump to content
Sign in to follow this  
zaksiu

Dźwiękoszczelne budki na DH Cluj Napoca

1 post in this topic

Recommended Posts

Fredrik Nyström, który w DreamHacku pełni funkcję dyrektora prasowego, potwierdził, że na DreamHack Cluj Napoca pojawią się dźwiękoszczelne budki dla zawodników. Zawody w Rumunii będą pierwszymi w rangi major, podczas których zostaną one zastosowane. Dyskusja o tym, czy tego typu rozwiązanie jest dobre w sieci jest prowadzona od bardzo długiego czasu. Wiele osób krytykuje tę ideę, gdyż twierdzi, że gracze są zbytnio odseparowani od publiczności.


 


CQshiLZVEAAViCD.jpg


 


Na powyższym wpisie zobaczyć możecie, że prowadzone są prace nad stworzeniem ów dźwiękoszczelnych budek, w których gracze będą rozgrywać swoje mecze na scenie głównej. Organizatorzy zapewnili, że w powstających mini-pomieszczeniach zamontowana zostanie klimatyzacja, dzięki której temperatura będzie utrzymywała się na odpowiednim poziomie.

 

DreamHack Cluj Napoca odbędzie się 30 października – 1 listopada. W zawodach weźmie udział szesnaście ekip w tym dwie polskie – Vexed Gaming i Virtus.pro.

 

źródło: cybersport.pl

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×