Jump to content
Sign in to follow this  
zaksiu

Snax na 5. miejscu w rankingu Lurppisa

1 post in this topic

Recommended Posts

snax.jpg?b90280


 


Były profesjonalny gracz wielu europejskich i północnoamerykańskich drużyn, a w ostatnim czasie publicysta, Tomi „Lurppis” Kovanen, opublikował wczoraj swój ranking graczy Counter-Strike: Global Offensive. Na liście umieścił dziesięciu najlepszych zawodników z całego świata. W tym wyborowym towarzystwie znalazł się jeden zawodnik pochodzący z Polski – Janusz „Snax” Pogorzelski. Reprezentant Virtus.pro przez wielu ekspertów CS:GO uważany jest za jednego z najwybitniejszych graczy w – dość krótkiej – historii gry.

 

Według Lurppisa Snax jest jednym z najważniejszych zawodników Virtus.pro. Dziennikarz uważa, że gdy Janusz Pogorzelski jest w dobrej formie, to jego drużyna zawsze dochodzi daleko w turniejach. Fin nadmienił również, że Snax zdobył tytuł MVP podczas ESL ESEA Pro League Invitational Dubai i jest drugim najlepszym zawodnikiem w historii majorów. Lurppis umiejscowienie Snaxa na 5. miejscu w swoim rankingu motywował również tym, że jest on bardzo sprytnym zawodnikiem, z czym nie można się nie zgodzić.

 

Oprócz Snaxa w rankingu znaleźli się również między innymi pronax, olofmeister, Happy, czy s1mple. Pełną wersję artykułu Lurppisa znajdziecie tutaj.

 

źródło: cybersport.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×