Jump to content

  Locked Snax na 5. miejscu w rankingu Lurppisa


  zaksiu
   Share

  Recommended Posts

  snax.jpg?b90280


   


  Były profesjonalny gracz wielu europejskich i północnoamerykańskich drużyn, a w ostatnim czasie publicysta, Tomi „Lurppis” Kovanen, opublikował wczoraj swój ranking graczy Counter-Strike: Global Offensive. Na liście umieścił dziesięciu najlepszych zawodników z całego świata. W tym wyborowym towarzystwie znalazł się jeden zawodnik pochodzący z Polski – Janusz „Snax” Pogorzelski. Reprezentant Virtus.pro przez wielu ekspertów CS:GO uważany jest za jednego z najwybitniejszych graczy w – dość krótkiej – historii gry.

   

  Według Lurppisa Snax jest jednym z najważniejszych zawodników Virtus.pro. Dziennikarz uważa, że gdy Janusz Pogorzelski jest w dobrej formie, to jego drużyna zawsze dochodzi daleko w turniejach. Fin nadmienił również, że Snax zdobył tytuł MVP podczas ESL ESEA Pro League Invitational Dubai i jest drugim najlepszym zawodnikiem w historii majorów. Lurppis umiejscowienie Snaxa na 5. miejscu w swoim rankingu motywował również tym, że jest on bardzo sprytnym zawodnikiem, z czym nie można się nie zgodzić.

   

  Oprócz Snaxa w rankingu znaleźli się również między innymi pronax, olofmeister, Happy, czy s1mple. Pełną wersję artykułu Lurppisa znajdziecie tutaj.

   

  źródło: cybersport.pl

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!