Skocz do zawartości

    Zamknięty Pilnowanie paki de_dust2 na A


    n1u
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 8
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolega pyskaty zrobił poradnik na temat obrony paki na B, to ja pokaże coś z A Ta "kampa" jest raczej znana, ale jako uzupełnienie tamtego poradnika myślę że może się przydać. 1. A więc, kładziemy

    Kolega pyskaty zrobił poradnik na temat obrony paki na B, to ja pokaże coś z A :)

    Ta "kampa" jest raczej znana, ale jako uzupełnienie tamtego poradnika myślę że może się przydać.

    1. A więc, kładziemy pakę na A, na zielonej skrzynce :

    de-dust20002.bmp

    2. Lecimy na dół, na długiej :

    de-dust20005.bmp

    I w zasadzie już jesteśmy na wygranej pozycji. W tym momencie CT ma bardzo małe szanse na rozbrojenie paki. Nawet nie trzeba się zbytnio wysilać aby zabijać przeciwnika - wystarczy grać na czas, strzelać, chować się, i tak w kółko. CT w takiej sytuacji jest w podbramkowej sytuacji, nie ma spokoju bo typ strzela, no i wiadomą rzeczą jest że jesteśmy w uprzywilejowanej pozycji - ciężko jest z BS-a A zabić kogoś wychylającego tylko lekko z dołu na długiej.

    taktyka niby prosta i oczywista, ale zabójczo skuteczna. Sam bardzo często postępuję tak w tego typu sytuacji, i żeby nie skłamać - 95% akcji kończy się powodzeniem - wybiciem wszystkich przeciwników, bądź eksplozją.

    Pozdrawiam :D

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!