Jump to content
 • Search In
  • More options...
  Find results that contain...
  Find results in...

  Pilnowanie paki de_dust2 na A


  n1u
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 8
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  Kolega pyskaty zrobił poradnik na temat obrony paki na B, to ja pokaże coś z A Ta "kampa" jest raczej znana, ale jako uzupełnienie tamtego poradnika myślę że może się przydać. 1. A więc, kładziemy

  Kolega pyskaty zrobił poradnik na temat obrony paki na B, to ja pokaże coś z A :)

  Ta "kampa" jest raczej znana, ale jako uzupełnienie tamtego poradnika myślę że może się przydać.

  1. A więc, kładziemy pakę na A, na zielonej skrzynce :

  de-dust20002.bmp

  2. Lecimy na dół, na długiej :

  de-dust20005.bmp

  I w zasadzie już jesteśmy na wygranej pozycji. W tym momencie CT ma bardzo małe szanse na rozbrojenie paki. Nawet nie trzeba się zbytnio wysilać aby zabijać przeciwnika - wystarczy grać na czas, strzelać, chować się, i tak w kółko. CT w takiej sytuacji jest w podbramkowej sytuacji, nie ma spokoju bo typ strzela, no i wiadomą rzeczą jest że jesteśmy w uprzywilejowanej pozycji - ciężko jest z BS-a A zabić kogoś wychylającego tylko lekko z dołu na długiej.

  taktyka niby prosta i oczywista, ale zabójczo skuteczna. Sam bardzo często postępuję tak w tego typu sytuacji, i żeby nie skłamać - 95% akcji kończy się powodzeniem - wybiciem wszystkich przeciwników, bądź eksplozją.

  Pozdrawiam :D

  Link to comment
  Share on other sites

  Ale spójrz - w zasadzie jedyny sposób, w jaki można wyjść z takiej sytuacji obronną ręką, to podjechać do typa na dole jak najszybciej (oczywiście nie dać się wcześniej zabić) i go wyeliminować. Też jak najszybciej. Powrót na BS i dopiero wtedy rozbroić. Nim gościa z dołu nie wyeliminujesz, nie da ci spokojnie rozbrajać :)

  Link to comment
  Share on other sites

  Haha, najpierw trzeba być dobrym snajperem :) Zresztą, w sytuacji gdzie jest pojedynek dwóch ogarniętych graczy, to nie ma chuja żebyś rozbroił. Bo ogarnięty gracz mając taką pozycję nie da się wciągnąć w jakieś strzelanie, tylko co jakiś czas łepek wyściubi żeby kontrolować sytuacje :)

  Link to comment
  Share on other sites

  A tam pierdolisz jak źle splantujesz da się rozbroić przez ścianę, ogólnie nie polecam tej metody plantowania. Czasami nie ma czasu na szukanie odpowiedniego miejsca tak aby przez ścianę ci nie rozbroili. Dlatego polecam plantować na gale lub na resp CT wtedy masz duże szanse że wygrasz rundę (chyba że totalnie nie ogarniasz xD) i 10 razy szybciej plantujesz paczkę ponieważ nie musisz się odpowiednio ustawiać.

  // Dobra skończmy spamić już xD

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...