Skocz do zawartości

    Zamknięty Poradnik zmiana czcionki CS GO


    Davis
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witajcie, mianowicie chciałem Wam zaprezentować mały drobiazg w grze Counter Strike Global Offensive, który może urozmaicić niektórym wygląd gry. Chodzi tu o zmianę czcionki standardowej, którą mamy w

    556589Opis.png

     

    Witajcie, mianowicie chciałem Wam zaprezentować mały drobiazg w grze Counter Strike Global Offensive, który może urozmaicić niektórym wygląd gry. Chodzi tu o zmianę czcionki standardowej, którą mamy w grze po jej pobraniu, instalacji itp. Z pewnością wielu już zna ten manewr zmiany czcionki ale poradnik zrobiłem dla osób, które jeszcze o tym nie wiedzą lub nie wiedziały jak to zrobić. Sprawa jest bardzo prosta, została stworzona do tego specjalna strona z czcionkami, dzięki której możemy zmienić jej wygląd w grze pod własny gust. Od razu zaznaczam, że zmiana czcionki nie powoduje żadnych modyfikacji w "cfg" itp. Także o żadnego bana obawiać się nie musicie co gwarantuje osoba, która sama stworzyła nowe czcionki do gry. Ja również jestem użytkownikiem tych czcionek także żaden VAC i inne bany nie wchodzą kompletnie w grę ! Przechodząc do sedna sprawy, jak ją zainstalować oraz wszystkie rodzaje czcionek zobaczycie poniżej przy rubryce "Pobierz".

     

     

    378917Instalacja.png

     

    Instalacja sama w sobie jest beznadziejnie prosta, wystarczy robić krok po kroczku, który Wam przedstawię. 

     

    + Wchodzimy na dysk, gdzie zainstalowaną mamy grę CS GO

     

    + Następnie klikamy folder Steam -> SteamApps -> common -> Counter-Strike Global Offensive -> cs go -> resource -> flash

     

    W tym miejscu należy wkleić pliki, które pobraliśmy :)

     

    Powinno to wyglądać dokładnie tak jak na ss poniżej:

     

    192428folder.png

     

     

     

    896679Pobierz.png

     

    Tak jak wspominałem wszystkie czcionki do pobrania oraz ich wygląd znajdziecie w linku, który znajduje się poniżej :)

     

    http://fonts.spddl.de/

     

     

                                          Życzę Wam udanej zabawy i to na tyle jeśli chodzi o ten poradnik :)

     

     

     

     

     

    Poradnik został wykonany przeze mnie, nie był ściągany z innych stron, opis i  grafiki również wykonane przeze mnie, chciałbym zaznaczyć, że poradnik również nie ma na celu reklamowania strony tylko pokazać graczom, jak swobodnie można zmienić czcionkę w grze.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!