Jump to content
Aye.

Meta w jungli

7 posts in this topic

Recommended Posts

Jacy championi wedlug was sa w stanie isc do jungli po zmianach w pre-sezonie ? wedlug mnie jungla jest teraz o wiele trudniejsza i pozostawia mniej wyborow do dzialania w lane phase, juz nie mowiac o championach bez sustainu.

Akurat to się praktycznie nie zmieniło.
Nadal zaobserwowałem, że na poziomie Chall/Master/D1 
ciągle grane są takie postacie jak :
-Vi

-Xin
-Amumu

-Fiddle w dobrych rękach

-J4

-Kha
-Lee

-Niekiedy Nunu 

-rammus bardzo mocny jest

-Udyr jako tryhard na mainach

- ostatni to WW 
:) 

Najczęściej widuję Irelię, Udyra, WW, Lee, Amumu, Fiddla i xina. 

Reszta champów sobie już nie może zbytnio poradzić gdy nie są przez kogoś grane i gracz nie wie jak wykorzystać ich potencjał w junglowaniu a nie mówiąc już o gankach. 

Irelie w jungli ? O.o

Ja to tylko na trollgame'ach widzialem

Grałem i potwierdzam, że się sprawdza. 

W nowym patchu wyszła możliwość wybierania jej do jungli. Dobry sustain, nie zużywa dużo many bo nie może ciągle spamować Q w jungli, efekty CC (stun/slow) przy ganku + jej ulti, które zadaje nawet dobry damage. 

Masterki 21/9 9/21 jak kto woli, build to butki na AS albo resy, BOTRK, itemek na junglę sytuacyjny i reszta w resy i jest siekierezada w grze. 

Gragas sie wciaz sprawdza ? bo nie widze go na innej linii niz top jungla ew. supp

Gragas top już się nie gra po tych nerfach a na supp to nie wydaje mi się żeby był pomocny zbytnio. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...