Jump to content

Przecinek

 [CS 1.6] Admin PaintBall
 • Content count

  126
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  16g 16m 7s

Community Reputation

74 Ambitny

About Przecinek

 • Rank
  Aktywny forumowicz

Informacje

 • Platforma:
  Steam

Recent Profile Visitors

580 profile views
 1. Sygnatura.

  tak duże "K" muzyka bardziej Reggae
 2. Sygnatura.

  Rodzaj pracy: Sygnatura Rozmiary: 350x200 Tematyka: Muzyka Kolorystyka: Zostawiam to wam Format (np. *.jpg, *.png, *.gif): JPG Napis: ` PrzecineK, CSKatowice.com Swoje materiały: - Dodatkowe info: Jeśli dało by radę wykonać jedna prace z dopiskiem CSKatowice.com Płatne/Darmowe: Darmowe.
 3. Szybka Szóstka! - Zaczarowana.

  @Zaczarowana. hahaha nie da się upsssssss
 4. Szybka Szóstka! - Zaczarowana.

  No, ci powiem @Zaczarowana. dobrze że się w końcu przyznałaś na forum że jesteś "ULANA" :* hahaha ◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘ ◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘ @Dzaastine świetna robota ręczna. Jak najbardziej na (DUŻY) +
 5. Uuuuu... NAS NA CSKato TAK JAK NA DZIUPLI JEST !
 6. "Bestia w Ringu "

  http://ebd.cda.pl/700x413/14647959
 7. [1.6] Ban za nic

  BlanCik ;** : e domin BlanCik ;** : do szkoly ͠° ͟ʖ ͠° killed Friz with glock18 Friz killed ͠° ͟ʖ ͠° Flatron1943 : no Flatron1943 : wakcje ,d BlanCik ;** : dzieci z downem tez maja?
 8. [1.6] Ban za nic

  Nie ma bo jakiś czas temu były kasowane bany z amx'a? a on próbuje grać zwyczajnie na NS'ie. Bo na Steam'a ma zwyczajnie bana.
 9. [1.6] Ban za nic

  @Pogrom To może na starcie niech pan @Flatron1943 (DomiN) czyli osoba która ma tu bana od kilku msc, próbuje się wyśliznąć i gra zwyczajnie na "AB". I myśli że mu się to uda, ale niestety. Dobrze wiem że to on i dlatego dostał bana.
 10. [1.6] ab?

  Nikt nie dał ci UB. Wszedłeś na serwer od razu po napisaniu tematu, i zmianie IP Dostałeś teraz HB. Bo ja nie mam zamiaru cię banować x razy, bo masz zmienne IP...
 11. Plebiscyt Na Sierpień 2018!

  Jak już to nie piwosz. Tylko koneser materiałów łatwo palnych.
 12. Pokaż swoją twarz vol.2 [2017]

  Tako se sobie cykłem fote, i wstawie mówie c'nie ! UWAGA ! Na Ekrany

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×