Jump to content

LaitWeeD

Gracz
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  2g 7m 59s

Community Reputation

117 Wyjadacz

1 Follower

About LaitWeeD

 • Rank
  Aktywny forumowicz
 • Birthday 28.04.1998
 • Wiek 20

Kontakt

 • Gadu-Gadu:
  54769936
 • Wiek 20

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Kraków
 • Zainteresowania:
  Pojawiam Się I Znikam ;)
 • Platforma:
  Steam
 • Wiek 20

Recent Profile Visitors

879 profile views
 1. LaitWeeD

  GumiśToFajnyMiś

  Nick: GumiśToFajnyMiś Staż w CS: 5 latek na spokojnie się uzbiera. Umiejętność rozpoznawania cheatera: Wydaje mi się, że jest na dosyć wysokim poziomie, skoro "gołym" okiem widzę więcej niż inni Czy rozpisujesz demka 1.6 ?(T/N): T Czy rozpisujesz demka CSGO ?(T/N): T (Jeśli będzie ów konieczność, to postaram się podołać zadaniu, czego się nie robi ) Czy spełniasz wymagania ?(T/N): T Doświadczenie: Rozpisywało się niejednokrotnie ludzi, którzy sądzili że są lepsi, dużo było takich przypadków. A sprawdzanie ss ? - najpierw się sprawdza czasy zrobienia screenów (czy nie podległy edycji), a następnie spogląda się na fotki Dlaczego Ty: Pełniłem już tą funkcję, wydaje mi się, że bardzo dobrze sobie radziłem - troszkę osób wpadło przez moją osobę, Nawet jeden admin został rozpisany i chciałbym znów się do czegoś przydać Imię: Sławomir Wiek: 20 Kontakt: (steam, gg) 0:1:110278601 (LaitWeeD) // GG nie używam raczej Twój SteamID: 0:1:110278601 @ Drogi Przyjacielu Admin na przynajmniej jednym serwerze przez co najmniej 30 dni. Posiadałem admina na kilku serwerach przez okres dobrych kilku, jak nie kilkunastu miesięcy. - Umiejętność obsługi AMXBans i SourceBans To już powinieneś sobie odpowiedzieć - Duża aktywność Dawniej Godziny na forum nie były naliczane - stąd ich brak aczkolwiek nie są wymagane - Regularne ocenianie demek i sprawdzanie screenshotów - To chyba się zgadza, non-stop wołam jakiegoś admina, coś komuś podsyłam do sprawdzenia, bądź wrzucam na forum - Chęć do współpracy Jak najbardziej! Szczerze to jeśli nie znasz człowieka to nie wyciągaj wniosków od tak, dziękuje.
 2. LaitWeeD

  P.A.F.F. - LEKI ft. Paluch

  Nawet w "śpiewanym stylu", Palec jest genialny
 3. LaitWeeD

  1K GIVEAWAY

  Liczę na zwycięstwo dziękuję i pozdrawiam
 4. LaitWeeD

  STEAM SPRZEDAM

  Konto bez banów?
 5. LaitWeeD

  [KONKURS] Zostań globalną elitą i odbierz nagrodę!

  Najciężej było te bomby dobić admin przedłużony // ogen
 6. LaitWeeD

  Nasza uzdolniona Adminka :)

  Z tą płytą to jeszcze dużo za wcześnie, jeśli chcesz działać coś w kierunku muzycznym to polecam udzielanie się w różnych eventach - chorym ludzią również można pomóc śpiewając, a tym samym rozwiniesz Siebie - jako piosenkarke oraz łatwiej Ci będzie występować przed publikom To nie żadna krytyka, tylko wręcz przeciwnie - dobra rada, głos masz cieszący ucho, co pozwoli Ci na duże osiągi Powodzenia!
 7. LaitWeeD

  #0 Nowe wydanie gazetki CsKatowice(propozycje )

  Moim zdaniem wywiady powinny również znajdować się w gazetce, oraz jakieś, hmm "historie" użytkowników etc - powinna ta gazetka wg. mnie mieć lekkie odejście od tego "wirtualnego świata", a zarazem wnosić coś "nowego" w nasze nudne, szare życie To tylko moje skormne zdanie ;p tak z mojego puntku widzenia wszystko wyglądałoby "cacy"
 8. LaitWeeD

  Piotruś Pan

  Nuta w miarę, szkoda tylko że bit podpierdolony ^^
 9. LaitWeeD

  #18 <<Czekoladka.>>

  Kto następny? Ja? Czekam ^^ Dobrze, że nie mam na imię Irek
 10. LaitWeeD

  CeHa - Demokracja

  Przyjemna Nuteczka, Bardzo bardzo Aż się dziwie, to poważnie ma 200 odsłon na yt? bo nie wierze

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×