Jump to content

Galaxy

 [CS:GO] Admin DeathRun
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  37m 50s

Community Reputation

6 Świeżak

2 Followers

About Galaxy

 • Rank
  Nowicjusz
 • Birthday 15.03.2000
 • Wiek 18

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Śląskie
 • Zainteresowania:
  Narty, Samochodziki
 • Platforma:
  Steam
 • Wiek 18

Recent Profile Visitors

331 profile views
 1. Galaxy

  Muzyka

  Zastanawiam się czy ktoś wreszcie zatwierdzi ten pomysł....
 2. Galaxy

  Muzyka

  to jest przykładowy regulamin, zawsze można go zmienić, a gracze jeśli nie chcą słuchać muzyki głosują na nie lub robią Mute na graczu. Muzyke w kodzie będzie się cięzko wyciszało przez graczy a pozatym każd może poprosić "grajka" o jakąś specjalną piosenke. Wtedy nie będą to 5-10 granych losowo utworów tylko (np z mojej playlisty) 30 różnych i nie powtarzających się co zabawę utworów (istenieje prawdopodobieństwo,że co zabawę bedzie lecała ta sama muzyka)
 3. Galaxy

  Muzyka

  tak jak w tytule na serwerze od ostatniego czasu wieje nudą ze względu na brak ciekawych bitów, więc proponuje wprowadzić range, listę osób (czy coś podobnego), które będą mogły używać muzykę. Można też zrobić mini regulamin typu: 1) Muzyki może używać każdy w obeconości administratora po zrobieniu Vote. 2) Wulgarna/Obrażająca kogoś muzyka/składanka jest zakazana. 3) Wolno używać tylko podczas zabaw. 4) Nie może zagłuszać graczy. 5) Muzykę należy wyłączyć kiedy admin wypowiada się o czymś ważnym. itp.itd ogólnie wiadomo o co mi chodzi (tu już daje 4 przykładowe) . Drugą sprawą są bindy na które też można zrobić mini regulamin (też już coś zasugeruje ). 1) Bindy muszą być ciekawe/śmieszne. 2) Bindy nie mogą przeszkadzać graczom. 3) Bindy nie mogą obrażać innych graczy. 4) Nie wolno ich nadużywać. 5) Niereagowanie na ostrzeżenia ze strony administracji grozi banem . Jeśli macie jeszcze jakieś punkty zawsze można dopisać, to na razie jest propozycja .
 4. Galaxy

  Edycja map.

  nazwy map można zmienić dodajać _edited/fixed na końcu lub coś w tym stylu co nie utrudni szukania
 5. Galaxy

  Edycja map.

  tak nad tym myśląc to mógłbym edytować każdą mapę, ale potrzebowałbym informacji co konkretnie zmienić
 6. Galaxy

  Edycja map.

  Ostatnio zacząłem bawić się Hammer World Editem (edytor map cs:go), więc wpadłem na genialny pomysł, a mianowicie: -przerobić mapy z dostępnymi "texturami" aby były nieosiąglane (nawet dla graczy vip) -zablokować sięganie broni przez ściany z gr`a -przerobić zabijające//blokujące drzwi od cel. Na razie mam tyle pomysłów, a z racji tego, że jest to całkiem praco i czasochłonne liczę na jakieś ulgi (tańszy admin lub darmowy jeśli to możliwe , a jeśli tańsza opłata nie jest możliwa to czekam na jakieś ciekawe prpozycje ) #edit 1 -usunięcie nadmiaru broni//secretow -naprawa zbugowanych rzeczy (narazie małe bugi, bo muszę jeszcze się podszkolić )

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×