Jump to content
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

dest last won the day on February 15 2013

dest had the most liked content!

Community Reputation

15 Świeżak

About dest

 • Ranga główna Przyjaciel
 • Poziom
 • Birthday 04/07/1993
 • Age 27 lat

Informacje dodatkowe

 • Platforma
  Steam

Strony internetowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wątpie że z 3H ale napewno się z tym troche pomęczył, ale to też jest na Amxx.pl
 2. + to że najnowsza wersja amxx sama aktualizuje i włącza potrzebne moduły ^ ^ + leci
 3. ... Nie będę marnował na to czasu, bo każdy kto siedzi w skryptingu wie o tym że tego w necie dużo.
 4. To co napisze jest prawdą i nie ma na celu Cie obrazić ; ) Po 1. Poradnik nie jest twój Po 2. W google jest 378.000 wyświetleń na różnych stronach jak wgrać takie coś , dodam nawet że jest o wiele więcej. I masz tu sporo błędów, żeby plugin działał wystarczy tylko plik amxx, plik sma jest tylko do dalszej edycjii , i tak szczeże tylko zajmuje miejsce na naszym serwerze. "CsKatowice.com. Zakaz kopiowania!!" Pisząc to się ośmieszyłeś z tego powodu że sam to skopiowałeś , siedze zbyt długoo przy skryptingu o AMX MOD X by Ci wierzyć , Pzdr ; )
 5. Andy, właśnie też wyżej o tym wspomniałem że ściażka została zmieniona ; P
 6. Witam, jak wiecie sami zresztą była aktualizacja steama itd.. Większość ma problemy z rozmazaniem ekranu ( najczęściej przy najniższej rozdzielczości ) wiele innych również problem po tej aktualizacji. Jest rozwiązanie tego. Wystarczy dodać kilka komend do userconfig.cfg i parametru startowego. Więc tak wchodzimy: C/program files/steam/SteamApps/comman/Half-Life/cstrike i tam utwarzamy userconfig jeżeli nie mamy i dodajemy następujące komendy : gl_vsync "0" fps_max "100.0" cl_min_ct cl_min_t m_customaccel "0" m_customaccel_exponent "1" m_customaccel_max "0" m_customaccel_scale "0.04"
 7. Ja to wiem , ale dałem z ciekawości i zainteresowania typu "Co można a czego nie można" ; P
 8. Nizej przedstawie troszkę skryptów do CS , dozwolonych i niedozwolonych (Na czerwono będę oznaczał niedozwolone i banowane a na zielono dozwolone) : Skrypt na większą szybkostrzelność zwiększoną o 2 % (Sprawdzalem za pomącą klatek działa, Strzelanie "V") echo //Duckshot script by *IgineX alias w "wait" alias w5 "w; w; w; w; w" alias w15 "w5; w5; w5" alias w25 "w5; w5; w5; w5; w5" alias w50 "w5; w5; w5; w5; w5; w5; w5; w5; w5; w5" alias w100 "w50; w50" alias w200 "w100; w100" alias +lol "+duck; shot; -duck" alias -lol "-attack" alias shot "+attack; w15; -attack;" alias
 9. cl_cmdrate jest stabilny z cl_updaterate więc dla internetów powyzej 2 MB tą komende trzeba wpisać taką samą jak w cl_updaterate ; )
 10. Cześć. Ostatnio bawiłem się troche przy C++ i postanowiłem napisać plugin dla graczy którzy jeszcze nie zabardzo umieją grać w Jeden szóstkę . Plugin polega na tym że gdy zauważymy wroga odtwarzany jest dzwięk , i gdy przeciwnik nas zauważy też się on odtwarza lub gdy zauważymy gościa z teamu to jest odtwarzany dzwięk "sojuszniczy". PS: Reputacja zawsze sie przyda ;D
×
×
 • Create New...