Jump to content

merkan

Gracz
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by merkan

  1. Dlaczego tak uważasz? Wiem, że to się wydaję dziwne, że taka cena, ale to prawda. Zrozum, że gdybym miał sprzedać za prawdziwą wartość konta, to musiał by potencjalny kupujący zapłacić kilkaset złotych, a nie każdy posiada taką kwotę lub chcę wydawać kasę na gry. Taka cena mi pasuję, bo przeznaczę sobie to na inną grę i będę zadowolony, bo już tego konta nie używam, a jakaś kasa wpadnie do mojej kieszeni. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, to mogę sprzedać konto za prawdziwą cenę, zobaczymy kto byłby zainteresowany.
  2. Przedmiot: Konto Steam, które zostało utworzone w 2011r. Na koncie znajduję się 95 gier. Konto nigdzie nie było banowane oraz rejestrowane. Status VAC jest w bardzo dobrym stanie. Screeny: Cena: [sPRZEDAŻ] 100 zł - interesuję mnie tylko PAYSAFECARD. Możliwość negocjowania ceny! [ZAMIANA] Interesują mnie skiny do CS:GO, jednak wartość tych skinów musi wynosi kilkadziesiąt Euro. Kontakt: STEAM - kliknij lub PW.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×
×
  • Create New...