Jump to content

hubix151

Gracz
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  6g 2m 35s

hubix151 last won the day on October 19 2019

hubix151 had the most liked content!

Community Reputation

6 Świeżak

1 Follower

About hubix151

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 13.03.1996
 • Wiek 23

Informacje

 • Płeć:
  Nie wybrano
 • Platforma:
  Steam
 • Wiek 23

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie interesuje mnie darmowy vip ale raczej irytuje, że z faktu bycia kobietą coś takiego dostaje się XD dajmy na przykład osoba, która czuje się kobietą będąc mężczyzną czy ją/jego to upoważnia do otrzymania takich rzeczy za co niektórzy muszą płacić czy coś innego? Według mnie płacisz Ty płaci on płaci ona i nikt nie jest poszkodowany w tym zestawieniu Inna opcja by była jeżeliby gracze płci żeńskiej miały po 14/15 lat co równoznaczne byłoby z ciężką możliwością zapłaty bo wiadome nie zarabia się w tym wieku jest się na utrzymaniu ale cóż to jest moje zdanie i nie jestem osobą, która może coś zmienić wielkiego tutaj na pstryknięcie palcem dałem tylko propozycję a to czy coś to zmieni to się dowiemy jak przybędzie z wyższego stanowiska kadra. /edit dopiero przeczytałem "Bądź dzentelmenem" mogę być nim dla swojej kobiety w prawdziwym życiu ale to chyba nie zobowiązuje, że jak poprosi o samochód to jej go kupię?
 2. I bardzo to rozumiem, że lubi tak samo jak praktycznie każdy mężczyzna na świecie ale mógłby tej swojej empatii użyczyć na męską część społeczności i o niej trochę bardziej pomyśleć.
 3. Witam, Ostatnimi czasy starałem się o rangę "kobietka" na forum z powodu ładnego koloru, który mi osobiście się podoba skoro nie mogłem dostać owej rangi wychodzę z propozycją rangi "Facet". Jak kobiety walczą o równouprawnienie cały czas tak i ja chcę walczyć o równouprawnienie na tej serwerowni według mojej skromnej opinii za bardzo faworyzowane są tutaj kobiety czy to na forum czy na serwerach. Bądźmy ludźmi i zachowujmy się jak ludzie w internecie nie ma czegoś takiego jak "dam ci to za ładną twarz" Pozdrawiam.
 4. sam bym musiał grać żeby wyrównane było trochę chociaż najwyżej dałbym wam po stronie tt 2 bs dodatkowo
 5. Kolejna osoba, która zasługuje na moją rekomendację jest bardzo w porządku osobą z resztą raczej nie ma osoby, która go nie zna a ma jakąś większą posadę na tej sieci. Wielkie TAK dla tego pana.
 6. Solidne TAK z mojej strony! Powodów jest wiele dlatego wymienię te najważniejsze moim zdaniem Zacznijmy od tego że ów osoba jest oazą spokoju, miło się z nim rozmawia jak i również jest pomocny i bardzo aktywny potrafi uspokoić ludzi bez potrzebnych wulgaryzmów czy innych tego typu rzeczy. Uważam że każda para rąk do pomocy a szczególnie para rąk chcących nieść dobro i pomoc są potrzebne w aktualnym stanie teamspeaka naszego i zawsze to delikatnie uwolni od obowiązków reszty członków administracji. Duże urozmaicenie aplikujący że tak powiem "zarzucił" różne gry i zabawy które potrafią również poprawić nastroje ludzi przynieść korzyści a szczególnie polepszyć spędzanie czasu na serwerze. Jak to przysłowie mawia "dobra psu i mucha, kiedy sama wleci do brzucha" Pozdrawiam!
 7. 4 piwa ( koniecznie z puszki ), 0.5 wódki, Szampan ( koniecznie rosyjski ), Białe wino, 1l energetyka, sok malinowy ( herbapol ) smacznego
 8. to jedyny serwer który dał mi admina gdy miałem 14 lat cieszę się że do teraz to się nie zmieniło!!!!
 9. tak jak w temacie liczymy na dobrą walke
 10. siema ja i wizzzy plus kosik jako coach chcemy zagrać dzieki wielkie
 11. http://www.youtube.com/watch?v=AEk-dnQeeiA

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×
×
 • Create New...