Jump to content
 • Napisane posty

  3
 • Założone tematy

  1
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  4g 19m 40s

Everything posted by Letaryat

 1. Powoli przestaje się łudzić, że ktokolwiek to kiedyś sprawdzi bo dzieciak już biega na drugim koncie i robi dokładnie to samo.
 2. Witam graczy Twoj nick: Letaryat Nick podejrzanego: panpanda1906 IP/Steam ID podejrzanego: STEAM_0:1:617825660 Serwer: Mirage Mapa: Mirage Data i godzina: Środa, 1 Wrzesnia 2021 od godziny 12:34 - 12:56 Link do demka: https://215.gotv.pro/srv64121/auto-20210901-1234-de_mirage.dem.zip Mój opis: 5 Runda - Smoke pod nogi, strzelanie noscopów w przeciwnika - WH 6 Runda 6:30 - Przeciwnik odwraca sie plecami nagle Panda uznaje ze wychyli na niego. Dziwne ustawienie kamery tak jakby chciał wiedzieć co się dzieję w okół niego przez ściany.
 3. -Całkowita zmiana systemu rank na bardziej rozbudowaną z większymi możliwościami itd. (dla ciekawskich tutaj filmik z tym jak to wygląda: klik) - To jest na + -Nożówka po rozgrzewce z możliwością wyboru stron - Też się wydaje ciekawe ale nie wiem czy to się nada na serwer społeczności -Własna muzyka MVP dla vipa bądź supervipa zamiast standardowego roundsoundu. - Takie duperelki dla vipa to też fajne urozmaicenie, niech coś mają -Zawieszki na broń dla vipa - Niech coś mają -Info dla graczy kto ma prime, a kto nie pod jakąś komendą - Tu w sumie mógłby wystarczyć zwykły TA
 4. Moim zdaniem dodanie anty-rusha to takie jakby usunięcie części gry. Ja rushując jak głupi rampe / mida / undera to i tak spotykam się najczęściej z kampiącymi na mnie terrorystami których jest od 3 do 5 celujących we mnie. Rushowanie to takie też lekkie urozmaicenie gierki a nie każdy gra na społecznościówkach po to aby tryhardować czy kampić za fireboxem pół rundy i czekać aż ktoś w końcu wejdzie na A. Czyli w sumie jestem na nie.
×
×
 • Create New...