Jump to content
 • Napisane posty

  15
 • Założone tematy

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  8g 37m 17s

Community Reputation

18 Świeżak

About Excel

 • Ranga główna [CS:GO] Admin Only Mirage
 • Poziom
 • Birthday 03/21/2004

Informacje dodatkowe

Strony internetowe

Recent Profile Visitors

 • 284 profile views
 1. Nick: MrXf#8374 Imię: Jan Wiek: 16 Dlaczego chciałbyś zostać adminem?: Jestem chętny pomóc. Nie wiem, tamto mi odrzucili więc próbuję jeszcze raz Znajomość Discorda (1-10): 9
 2. Po pierwsze: nie ma wzoru. Po drugie: To nie tak było. Powiedziałem "Dostałeś flesza bo patrzyłeś się na niego jak na pieprzony obrazek". Później, ten gościu zapytał czy noszę okulary, odpowiedziałem mu grzecznie że noszę. Dobra zakończcie te paradę bo mi się kur*a nie chcę, ten typ nie ma więcej niż 12 lat. PS. Kilka minut później, zaczął mnie wyzywać "jesteś ezem bocie" i wyszedł. Ja przepraszam, ale moim zdaniem jego zachowanie było... no nie ok. Nie polecam gracza.
 3. Na serwerze jesteś stosunkowo często, da się z tobą porozmawiać, coś tam na serwerku strzelasz. Jestem na tak.
 4. Poznałem Szymona stosunkowo niedawno, ale mogę powiedzieć: ogarnięty, przyjazny, ludzie go na serwerze znają. Potrzebujemy więcej adminów, więc jestem bardzo na tak.
 5. Wszyscy cię znają, na serwerze jesteś często... Nie wiem, jestem na tak.
 6. Jestem na tak, ale jestem bardziej za okresem próbnym. De facto, ludzie mówią że jesteś miłym i kulturalnym graczem, ale też słyszałem że obrażałeś innych graczy. Wiem, że ludzie się zmieniają. Dlatego jestem na tak. Niestety, jest jedna rzecz, która mnie niepokoi. Twoja aktywność na serwerze nie jest najlepsza.
 7. W sumie, jesteś bardzo często na serwerze. Wbiłeś TOP 1, towarzyski i miły człowiek. Jestem na tak i raczej nic mojego zdania nie zmieni.
 8. Nie. Defiitynie nie. Jesteś za młody (jeżeli nie doczytałeś, musisz mieć 16 lat), podobno nie przeszedłeś mutacji (ponieważ "jestem w jej trakcie" nie starczy). Na serwerze jestem dosyć często, a NIGDY cię nie widziałem. Konkludując, jestem ostro na NIE.
 9. Nick: MrXf#8374 Imię: Jan Wiek: 16 Dlaczego chciałbyś zostać adminem?: Jestem chętny pomóc. Moim zdaniem, jestem bardzo znany spośród graczy. Znajomość Discorda (1-10): 9 (Byłem administratorem na dużej ilości serwerów Discord)
 10. Rzeczywiście, grasz dużo na CSK. Gracz przyjazny, dobrze gra i ogólnie polecam. Tak.
 11. Na serwerze jesteś bardzo często. Przyjazny i trudno go z równowagi wyprowadzić. Tak. To jest dobry kandydat.
 12. Nie byłeś zły adminem. Jesteś doświadczony, ludzie Cię dobrze znają. Moim zdaniem, powinniśmy Ci dać drugą szansę.
 13. Osobiście jestem na nie. Mam takie same zdanie, jak powyższe osoby. Masz za małe doświadczenie, często uważasz dobrych graczy za cheaterów i boję się, że będziesz za dużo banował.
 14. Osobiście jestem na tak. Mało nas jest, więc czemu nie Pozdrawiam
 15. Excel

  VIP

  Nick: Excel (https://steamcommunity.com/id/MrXfGames/) Forma płatności: PayPal Kontakt: steam, discord, teamspeak3, facebook (rzadko)
×
×
 • Create New...