Jump to content

220

[CS 1.6] Admin Only De_Dust2
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  6g 7m 14s

Community Reputation

2 Świeżak

About 220

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Poznań
 • Zainteresowania:
  Autodetailing
 • Platforma:
  Steam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeżeli jest technicznie taka możliwość żeby podsadzić kogoś a przenikanie było włączone to mogłoby tak być.
 2. Fajny pomysł, chociaż zbyt dużo o sobie nie opowiedziałem
 3. 220

  Marcinek

  morza wódki
 4. 220

  Cześć

  Rrc cenowo wygrywa, ale przez kilka wpadek nie kupuje już ich. Był wysyp tego na facebooku i na forum kosmetyki aut.
 5. 220

  Cześć

  Shiny garage, adbl, tenzi i wiele innych zależy do jakiej czynności. W każdym razie więcej mam kosmetyków do auta niż nie jedna dziewczyna takich zwykłych do korekty lakieru np. pasty menzenry i pady z reguły nata. Jak szukasz czegoś konkretnego to wal.
 6. 220

  Cześć

  Hej wszystkim, Mam na imię Damian. Gram pod nickiem 220 już jakiś czas, tak naprawdę mój RN to Trewas- z czasów gdy się grało na poważnie...Ale wypadałoby się przywitać skoro mam admina na 1.6 dd2. Zachęcony do tego przez jednego z graczy serwera, a i gdzieś wewnętrznie chciałbym pomóc... Osobiście oprócz grania w tą grę lubię autodetailing. Dla zmotoryzowanych temat warty uwagi i chętnie nakreślę każdemu zainteresowanemu do zobaczenia na serwerze.
 7. Imię: Damian Wiek: 27 Nick na serwerze: 220 Ilość przegranych godzin (link do GT): https://www.gametracker.com/player/220/193.33.176.115:27015/ Mikrofon: jest jeśli trzeba Twoje SteamID: STEAM_0:0:14459424 Kontakt: Steam/forum
 8. Witam nie mogę od jakiegoś czasu wbić się na serwer. Pokazuje się komunikat, że mam bana - chociaż nigdy nie dostałem, sprawdzałem też na banach i nie ma mnie tam. Niczego w CFG nie zmieniałem, żadnych dodatków nie mam odpalonych. Proszę o sprawdzenie. Mój SID: STEAM_0:0:14459424 Remote host: [DD2]CSKatowice.com [Only de_dust2][FREE VIP] Spooling demo header. Kicked :" "Jestes zbanowany na tym serwerze! Odwolaj sie na CSKatowice.com! (HB)" Host_EndGame: Server disconnected

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×
×
 • Create New...