Jump to content

<=mAsLo=>

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  7g 6m 8s

Community Reputation

10 Świeżak

1 Follower

About <=mAsLo=>

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje

 • Platforma
  Steam

Recent Profile Visitors

333 profile views
 1. Nick: <=mAsLo=> Imię: Paweł Wiek: 32 SteamID: STEAM_0:0:419857709 Ilość przegranych godzin (Link do GT): https://www.gametracker.com/player/<%3DmAsLo%3D>/dd2.cskatowice.com:27015/ Czy posiadasz głos po mutacji? (nie dotyczy kobiet): tak myślę Składka (TAK/NIE) TAK Myślec, że odbudowałem zaufanie po oskarżeniach Shmileee. Sporo gram, znam dobrze AMX.
 2. Popieram Kartona. @KaZiu :] troche przesadzasz, chyba się trochę uwziąłeś, często na respie kampią jak jesteś i często nie zwracasz uwagi.
 3. przestań pierdo..ć te twoje śmieszne argumenty z dupy standardowe miejsca?? standardowo wchodzisz na "A" jak czysto bez infa, a w anarchi stoisz jak pi**a jak stoją za drzwiami?? nie ośmieszaj się bo głupich tu nie ma. To jest kilka akcji z 15 min gry.. chcecie więcej?
 4. Twój nick:<=mAsLo=> Nick podejrzanego: manchester orchestra IP/Steam ID podejrzanego: STEAM_0:1:25902560 Serwer: 1.6 dd2 Mapa: dd2 Data i godzina: 22.03.2020 Link do demka: https://www19.zippyshare.com/v/yyGunSuc/file.html 02:00 - Wchodzi na BS'a śmiało, będąc pewny, że czysto 03:31 - dokładnie wiedział, że gość nie jest w kominie na końcu tylko z brzegu przy skrzynce. 09:45 - podobnie JW, wbija długą nie sprawdzając ani piachu ani za anarchią. 14:00 - idealnie celuje przez ściany 14:28 - JW 15:00 - ... 17:00 - odwrotnie do sytuacji z "14:00" tym razem pewnie wbija wiedząc, że w anarchi nikogo nie ma, skraca. proszę uważnie przejrzeć stałe elementy gry i porównać je z akcjami w których ewidentnie wie kiedy może skrócić. Za długo to już trwa... @shmileee. Dodam do tego poniżej temat od @Tajemnica który też jasno wnosi, że gość gra on/off i ma w tym level 1000000.
 5. Nick: <=mAsLo=> Powód bana: Czitowanie Dlaczego to zrobiłeś: nie wiem. Co zamierzasz zrobić w tej sytuacji: poprawić się. Pokuta: Finansowo
 6. Nick podczas gry: <=mAsLo=> Data Bana: dawno Mapa: DE_DUST2 Nick Admina: Powód Bana: CZITY- demko Screeny (paczka .zip): Twoje IP / SteamID: Wycinek z konsoli / link do bana: Uważam, że demka nie zostały odpowiednio dobrze sprawdzone, proszę o ponowne przejrzenie tematu.
 7. <=mAsLo=>

  maslo wh #2

  Pierwsze dem: 08:05 - jaka za szybka reakcja? idealna reakcja, spójrz na swoje "reakcje" xD 12:20 - no fakt trochę za szybko na niego zareagowałem, pojebana akcja nie umiem tego wytłumaczyć 20:01 - nic w tym dziwnego, żadnych dziwnych skanów nie widzę, żadnego celowania przez ściany, reakcja zależna od dnia w którym gram lub od %% P.S: @shmileee nie miałeś więcej podejrzanych akcji-reakcji w tym Movie? Proszę o jednoznaczne argumenty. Filmy są wyrwane z okresu 2 tygodni. w tym czasie zrobiłem ponad 1k fragów a Ty mi wywalasz kilka pojedynczych "podejrzanych" akcji?? @Pogrom nie wiedziałem, gość nie ma co robić po nicach się brandzluje przy oglądaniu mnie, wyszukuje spośród setek różnych akcji jedną udaną. Gram dd2 długo i nie mów mi, że nikt nie skanuje i nie wie gdzie skanować, nikomu z Was się nie udało? Drugie dem: 14:11 - było widać broń- poza tym było info na mikro ze gość za skrzynką. Trzecie dem: 06:16 - info ciemnia, mAsLo skanuje....co tu wyjaśniać...? 09:19 - nie widzę w tym nic dziwnego, zaglądam w każde miejsce po kolei, widzę typa i strzelam, moje skany oczywiście niecelne, na koniec gość pada..o co kaman? P.S: @shmileee Nie było nic ciekawszego? w 17:00 miałem lepsze staty i tam nic podejrzanego nie było? Nie zdążę już dziś reszty obejrzeć, dokończę jutro po robocie. edit.. Czwarte dem: 04:31 - nic w tym nadzwyczajnego... 15:27 - nie rozumiem o co kaman... co podejrzanego zrobiłem 15:36 - jakie WH gościu? tego nie skomentuje, ściągnąłeś demko na którym mnie znalazłeś i szukasz dziury w całym Nie chce mi się dalej tracić czasu na bezsensowne tłumaczenia... z mojej strony to wszystko. Idę pograć. Nie czituje. @cajmert@Ogen Dogen macie doświadczoną kadrę zdecydujcie. @shmileee taką rozpiskę to na Ciebie też mogę zrobić z przed 3 tygodni, bo znaleźć takie dwuznaczne sytuacje w ciągu takiego okresu to nie problem, ale mam swoje życie i nie chce mi się... @Kasia.xD do końca tygodnia odpiszę, jeśli Cie to jeszcze interesuje
 8. <=mAsLo=>

  maslo wh #2

  Cóż tu próżno pisać, kolega próbuje się się odegrać,w momencie gdy ja zbieram na niego twarde dowody. Jesteście fachowcami i dobrze wiecie kto jest czysty a kto nie:) Proszę wziąć pod uwagę informacje na mikro, które w większości przypadków decydują i moich strzałach. Ja jestem czysty i nie mam co dużo pisać.
 9. <=mAsLo=>

  WARN

  Nick na forum: @<=mAsLo=> Ilu warnów chcesz się pozbyć?: 1 Forma odpracowania? (reklamy/sms): sms Linki do reklam: -
 10. Kasieńka, może by tak dodać kącik motoryzacyjny??:) chętnie pomogę
 11. Mamy tu Szybkie Kobiety:) Ciężko będzie wyjść z całą głową! miłej gry!
 12. Jade do marketa i robię na jutro Leczo!! zrobiłaś smaka!! Pozdro
×
×
 • Create New...