Jump to content

Androfobia

 [CS 1.6] Admin Only De_Dust2
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  2g 5m 7s

Community Reputation

2 Świeżak

1 Follower

About Androfobia

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje

 • Platforma:
  Steam

Recent Profile Visitors

54 profile views
 1. Nick : Kamila kontakt: Steam/forum
 2. only dd2 SZYBKA REKRUTACJA NA ADMINA DD2

  Imię: Kamila Wiek:24 Nick na serwerze:Kamila :) Ilość przegranych godzin (link do GT):https://www.gametracker.com/player/Kamila %3A)/193.33.176.115:27015/ Mikrofon:Zdecydowanie -tak Twoje SteamID: STEAM_0:0:21632945 Kontakt:Steam-głównie, ale poprawię forum
 3. [1.6] Prośba o UB

  Nie chce już nawet co do Twojej osoby się wypowiadać, jesteś tak dwulicowa że tego świat nie widział. To TY namieszałaś i to TY mi do głowy wkręcałaś farmazony abym w nie wierzyła. Nie jesteś warta niczego.
 4. [1.6] Prośba o UB

  To jest prośba o ub na serverze a nie o Twoje problemy prywatne co do mojej osoby. Nie jestem Tobą aby na ogóle Ciebie oczerniać. To co miałam wyjaśnić z Tobą w miarę możliwości wyjaśniłam prywatnie. Powtarzam poraz któryś sprawy prywane powinny być załatwiane PRYWATNIE a nie mają być wnoszone na server, jesteś opiekunem hehehe to powinieneś wiedzieć takie rzeczy.
 5. [1.6] Prośba o UB

  Nick podczas gry: Androfobia :c Data Bana:26-08-2018 godzina nie pamiętam dokładnie Mapa:de_dust2 Nick Admina: Majkel Powód Bana:proba szkody na moja osobe przestawiania ludzi na przeciw mnie Screeny (paczka .zip):- Twoje IP / SteamID:STEAM_0:0:21632945 Wycinek z konsoli / link do bana: [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Majkel. [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : Androfobia : c [AMXBans] Reason : ' proba szkody na moja osobe przestawiania ludzi na przeciw mnie ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.cskatowice.com [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 21632945 ' [AMXBans] Your IP : ' 185.127.120.81 ' Chcę tylko napisać iż sprawy prywatne powinno się załatwiac prywatnie a nie wnosić je na server. Nie było ze mną nigdy problemu na serverze, zawszę byłam odpowiednio zachowującym się graczem na tym serverze i bardzo proszę o wyjaśnienie tej sytuacji osób wyższych. Dziękuje

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×