Jump to content

X3OO

 Opiekun Serwera
 • Content Count

  175
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  4d 8g 45m 21s

Community Reputation

284 Wyjadacz

About X3OO

 • Rank
  вσтєq :3
 • Birthday 16.06.1869
 • Wiek 149

Informacje

 • Płeć:
  Kobieta
 • Zainteresowania:
  ♥ Taniec ♥
  ♥ Stunt ♥
  ♥ Moto ♥
 • Platforma:
  Steam
 • Wiek 149

Recent Profile Visitors

3960 profile views
 1. X3OO

  Urodziny naszych bliźniaczek ;*

  Sto lat
 2. Siemka! Oto kolejna seria 'Na celowniku' Więcej informacji znajdziecie tutaj --> KLIK Następną osobą, która znalazła się na moim celowniku jest @mattylele ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Całkiem spoko typek tylko za dużo je "pitcy" XD ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Jest bardzo interesującą osobą, głównie dlatego, iż jeszcze nie miałem przyjemności z nim pogadać, poznać go nad czym ubolewam i mam nadzieję, że to się nadrobi Wydaje się być ogarnięty, dostał wysoką rangę i kredyt zaufania, czyli zasłużył na to swoją pracą Po za tym, że w zasadzie go nie znam to wydaję mi się, że poradzi sobie jako J@, w każdym razie życzę mu jak najlepiej! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Kochany łobuz Zawsze pomoże, doradzi tylko zgrywa takiego zwyrola. Dobrze pełni swoje funkcje i no tego.. gz za awansik! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Matty to w sumie dobry grajek jest, boty ładnie kara , szefuńcio od rurek PCV XDD. Ogólnie można pogadać i popisać Polecam allegrowicza! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Jeszcze dobrze nie zdążyłem poznać Mateusza, bo do tej pory niewiele z nim współpracowałem. Jednakże wydaje mi się, że jest bardzo w porządku i sprawdzi się w nowej roli J@ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nie znam go, ale wydaje się być miłą i pomocną osobą, chyba dobrze ogarnia sprawy z cs:go bo dostał niebieski kolorek, na pewno życzę mu powodzonka i wytrwałości z tymi dziadami z administracji ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nie znam go dobrze, obserwując jego wypowiedzi na katoboxie mam czasem wrażenie, że wywyższa się nad innymi i próbuje być na siłę śmieszny. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nigdy go nie znałem, ale od momentu awansu trochę go poznałem. Mega zwariowany chłopak. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Niedawno został smerfem i jest uzależniony od maxipizzy. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Szczerze, nie znam go na tyle, żeby wyrażać o nim swoje zdanie, ale wydaje się miłą osóbką. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Jaki jest Mattylele ? Miły, pomocny, można na niego liczyć, jest najlepszym opiekunem, jak i najlepszym botem ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Dobry chłopak z poczuciem humoru Fajnie się z nim rozmawia, widać, że wkłada dużo serca w serwery GO. Słusznie awansował. No i fajnie by było gdyby nie kazał tak długo czekać na odpowiedzi w redakcji... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nie znam go zbyt dobrze. Chyba taki jakiś mało otwarty na ludzi z tego co zauważyłem. Jedyne co mu najlepiej wychodzi to podrywanie Pozytywnej i jedzenie pizzy Zobaczymy jak spisze się na nowym stanowisku ;> ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nie znam zbytnio, ale widać, że dużo czasu poświęca na serwery cs:go. No i gratuluję rangi smerfa ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Poprzednie 'Na Celowniku' --> (1)` SzYMI -.^
 3. X3OO

  Admin PB

  Jestem na TAK, powody wyżej
 4. Hejka! W tym temacie znajdziecie szybki i łatwy dostęp do wykonanych "Na Celowniku" 1. @cajmert --> KLIKNIJ TUTAJ <-- 2. @Ogen Dogen --> KLIKNIJ TUTAJ <-- 3. @Fatal1ty --> KLIKNIJ TUTAJ <-- 4. @Dzaastine --> KLIKNIJ TUTAJ <-- 5. @P@tRyK --> KLIKNIJ TUTAJ <-- 6. @Pogrom --> KLIKNIJ TUTAJ <-- 7. @111 --> KLIKNIJ TUTAJ <-- 8. @Marnypopis --> KLIKNIJ TUTAJ <-- 9. @relax --> KLIKNIJ TUTAJ <-- 10. @(1)`SzYMI -.^ --> KLIKNIJ TUTAJ <-- 11. @mattylele --> KLIKNIJ TUTAJ <-- Więcej informacji na temat "Na Celowniku" znajdziecie tutaj --> KLIK Temat będzie aktualizowany na bieżąco !
 5. X3OO

  Bitwa pod Kebabem (zapomniana)

  xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 6. X3OO

  [GOSETTI] GŁOSUJ NA NASZE SERWERY! - RETAKE

  +10 +10

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×