Jump to content
 • Search In
  • More options...
  Find results that contain...
  Find results in...

  PJC Pomocny

  Everything posted by PJC

  1. Pomieszałem harnolda ❤️ 

    

  2. 1100 tak jak jest napisane. Dla jednych może i nie, ale koszt samych gier powiązanych z tym kontem po cenach z g2a to okolice 800 zł. Dochodzi do tego konto na epicu i wszelkie konta na stonach keydrop, hellcase.
  3. Witam na sprzedaż leci moje główne konto steam. Konto bardzo rozpoznawalne. Ranga w CS'ie MM: LEM WING:GE https://steamcommunity.com/id/Ezzv2/ Cena jaka mnie interesuje to 1100 zł.
  4. Wpisz w konsoli setinfo _pw swoje_haslo Powinno pomóc ?
  5. Nie. HDD jest totalnie nie oplacalne. 8GB ram, zdecydowanie za mało. I ten GTX 1050 to taki średni dość. Matryca słabej jakości 60 Hz. Napisz budżet i do czego Ci potrzeba. Pozatym unikalbym mediaexpert mają strasznie drogo.
  6. What about?

    

  7. Nie wiem czy mam prawo głosu, ale taki Bl to byłby skarb;) sb to nie jest nic trudnego, a Twoje doświadczenie jest mega atutem. Bierzcie go póki ma chęci:))
  8. Wszystkiego najlepszego misiu!
  9.  

   3 krokodyle

  10. PJC

   Adios

   Bry. Chciałem Was poinformować, że stety bądź też nie rezygnuję ze wszystkich moich rang. Brak rozwoju w serwerach go- w sumie to nawet i niechęć takich serwerów tutaj trochę mnie zdemotywował. Kolejnym powodem jest brak czasu. Serwer zostawiam tak jak jest, nawet z autorskimi pluginami, no ale cóż. (Chyba, że Wam nie potrzebny to chętnie odkupię ? ) Ostatnim chyba najważniejszym dla mnie powodem jest to, że mam szansę wrócić do dawnych lat "świetności" w gronie którym znam od bardzo dawna. Chcę Wam wszystkim bardzo podziękować, za tą atmosferę, za super przyjęcie, za danie szansy na każdym stanowisku o które się starałem i mam nadzieję, że się w miarę wywiązywałem z obowiązków , za poznanie tylu naprawdę fajnych osób. W sumie cała ta sieć to tak jakby jedna wielka rodzina ?. Więcej chyba nie mam co pisać. Oznaczam administrację: @ Ogen Dogen @ cajmert @ Waterovsky @ Pogrom
  11. A my się już znamy ? cześć
  ×
  ×
  • Create New...