Jump to content

FRESZje

Gracz
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1g 29m 1s

Community Reputation

1 Świeżak

About FRESZje

 • Rank
  Nowicjusz
 • Birthday April 30

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Platforma:
  Steam
 1. Double Jump dla VIPa

  Nick: FRESZje Propozycja: Wydaje mi że dużo nie trzeba objaśniać, ponieważ dużo osób wie co to "Double Jump", pomimo że jest to klasyczny dust dużo osób mających vipa skorzystało by z tego z chęcią. Skok powinien być dla tylko i wyłącznie dla vipów. EDIT: Wydaje mi się również że na duscie nie ma tyle możliwości do bugowania się double jumpem co na innych mapach.
 2. [1.6] FRESZje - Ssy (problem)

  Racja, to są oba 2x ns, aktualnie gralem na steam i tak jak mówi santos otrzymałem bana na ip dlatego nie mogę wejść
 3. [1.6] FRESZje - Ssy (problem)

  Wydaje mi się że nick "flusha" jest moim ns a "FRESZje" jest steamem, jeżeli otrzymałem bana na nicku flushy za cheaty to jest prawdopodobieństwo że dostałem też na freszu za to samo ip ;v
 4. [1.6] FRESZje - Ssy (problem)

  Taką informacje dostałem również, lecz problem jest naprawdę inny i tak naprawdę najbardziej rozumie go @santos (t)
 5. [1.6] FRESZje - Ssy (problem)

  Nick podczas gry: FRESZje Data Bana:02.10 Mapa:de_dust2 Nick Admina: flusha? Powód Bana: wrzuc ssy Screeny (paczka .zip): Nie posiadam ssów, pisałem z cajmertem jak i santosem i wraz z santosem doszliśmy do problemu który jest dziwny. Raz że grałem na serverze De_dust2 (tak jak pisałem w ogłoszeniu) i prawdopodobnie ortrzymałem bana z całkiem innego servera z powodem "AB" lecz w konsoli pisało co innego, nie ukrywam jestem zielony w takich sprawach ale zrozumiałem tyle że ssów na pewno nie mam. Dostałem bana od "flushy" który nie ma admina na serverze DD2, nie wiem czy ma gdzie indziej. Zosatwiam wycinek z konsoli i liczę na zajęcie się sprawą WAŻNE: DOSTAŁEM INFORMACJE ŻE MAM TAKIE SAMO IP CO FLUSHA, CZYLI OSOBA BANOWANA ZA AKTYWNIAKA!!!!!!!!!!! Twoje IP / SteamID: 88.156.216.27 Wycinek: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin CSKatowice.com [Only de_dust2][FREE VIP] : : . [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : flusha [AMXBans] Reason : ' Wrzuc screeny na forum ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.cskatowice.com [AMXBans] Your SteamID : ' VALVE_2 : 0 : 1681751996 ' [AMXBans] Your IP : ' 88.156.216.27 ' [AMXBans] ===============================================
 6. Cześć, cześć!

  Cześć, mam na imię Alan i przeszedłem aktualnie z gry CS:GO na cs 1.6 by powspominać sobie jak to było kiedyś, niestety jestem młody (14 lat) i raczej nie usłyszymy się na serverach lecz warto się przywitać i zapoznać z osobami z którymi jeszcze nie miałem styczności. Będę przesiadywał na Only DD2, Pozdrawiam FRESZje.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×