Jump to content

xanaks

Gracz
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  2g 5m 45s

Everything posted by xanaks

 1. [cs:go] [UN] xanaks D2ONLY

  Nick podczas gry: xanaks Data Bana:17.01.2018 Mapa: d2 Nick Admina: niciak Powód Bana: aim, odwolaj sie na forum Screeny (paczka .zip) Twoje IP / SteamID: 82.10.188.80 Wycinek z konsoli / link do bana: Disconnect: You have been banned by this server, check http://www.cskatowice.com/ for more info. Elo, dostaje kolejnego bana w ciągu tygodnia, pierwszy byl od haya cos tam za rzekome WH - po czym kompetentniejszy admin mnie odbanował sprawdzając demka. Dzis dostaje bana od niciaka za aima bo mi weszły 2 strzały z deagle XD, smieszne sie to zaczyna robic, nie da sie normalnie pograc bo co chwile banuja za skilla, szkoda ze co niektorych poziom gry ogranicza sie do jednego serwera.Jestem ciekaw co wymyslicie kolejnym razem, moze spinbot? :)) Nie Pozdrawiam. Zaznacze ze przez ta stracilem juz jakies 2 dni vipa.
 2. [cs:go] [UN] xanaks D2ONLY

  Lata praktyki, nie powinienes banowac za podejrzenia Prosze o sprawdzenie demek i sprawdzania dowodow, a nie banowanie bo koledzy z tsa codziennie placza jak ich wyjasnie z deagle
 3. No mam, lecz mineło więcej niz 24h, więc wnoszę o dodatkowa usługe.
 4. Serwer : Wybrana usługa : VIP (proszę o przedłużenie vipa o kolejny miesiac) Serwer : only d2 cs go
 5. [cs:go] [UB] xanaks [ONLY D2]

  Nick podczas gry: xanaks Data Bana: 12/01/18 Mapa: d2 Nick Admina: Haya cos tam Powód Bana: Wallhack (XDDDDDDDDDD) Screeny (paczka .zip): ---- Twoje IP / SteamID: 82.10.188.80 Wycinek z konsoli / link do bana: Disconnect: You have been banned by this server, check http://www.cskatowice.com/ for more info. Stało się, po kilku dniach płaczu, wyzwisk przez wiele osób dostałem bana za rzekomego wallhacka, ledwo nacieszyłem się wczoraj zakupionym VIP'em. Wbił admin po 2 minutach spectowania dał mi banicje. Proszę o kogoś bardziej kompetentnego o sprawdzenie demek z moją grą - zapewniam nie doszukacie się tam wh.
 6. [cs:go] [UB] xanaks [ONLY D2]

  ok tak wiec czekam jeszcze 8h 2h

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×