Jump to content
 • Search In
  • More options...
  Find results that contain...
  Find results in...

  CZARODZIEJ BABA GŁOS SIĘ NIESIE Z LASA

  • Last visited

  • Joined

  • Posts

   447
  • Days Won

   4

  Donator

  CZARODZIEJ BABA przekazał dotacje na rzecz sieci

  About CZARODZIEJ BABA

  • Ranga główna Admin TeamSpeak 3
  • Other groups Grafik, Donator
  • Birthday January 8

  Additional information

  • Gender
   Mężczyzna
  • Location
   Gliwice
  • Hobbies
   Przemierzanie nieznanych wód i znanych już też.
  • Platform
   Steam

  Social media

  Recent Profile Visitors

  3 733 profile views
  • Last visited

  • Joined

  • Posts

   447
  • Days Won

   4

  CZARODZIEJ BABA's Achievements

  Pomocny

  Pomocny (11/23)

  458

  Reputation

  CZARODZIEJ BABA last won the day on October 19 2020

  CZARODZIEJ BABA had the most liked content!

  1. A w moim mniemaniu rozgrywka psuje się właśnie przez ghosta, gdy na małych mapach modele dwóch lub więcej graczy są w sobie i któryś z nich strzeli kulkę. Na małych mapach praktycznie to skutkuje śmiercią, na zwykłych sporym opóźnieniem.
  2. Kacik Ci zaufał, a ja ufam Kacikowi. Jesteś zawsze chętny do pomocy - działaj, pomagaj, rozwijaj się. Efekty same nie przychodzą, ale ty nie boisz się wyzwań, co jest dużym atutem w tej sprawie. Pamiętaj tylko, że nie ma osoby, która pozjadałaby wszystkie rozumy. Spokój i pokora kluczem do odpowiednich refleksji. "Trzymam na dystans strach, potem czekam na wiatr, by pozwolić się nieść!"
  3. Można było oszczędzić niektórym osobom wstydu i od razu tak zrobić. Tamten temat nic nowego nie wniósł. Są dokładnie te same stanowiska, co pod poprzednim tematem w tej kwestii. Jak widać, niektórzy dalej wolą się ośmieszać. Szkoda, że eskalacja problemu i reprezentowanie serwera, przez osoby "zaprzyjaźnione", jest na takim, a nie innym poziomie.
  4. Śmiechu warte! ? Kłóćcie się dalej. A za miesiąc ktoś mądry i tak zrobi jak mu będzie pasować. Ten temat zmienia swoje stanowiska częściej, niż niektórzy wchodzą na serwer, a się wypowiadają! xD @ DavidM Odkąd tu przyszedłem, to PB ma średnio co 3 miesiące nowego opiekuna. Chyba jednak się coś zmienia, ale może nie to co powinno...
  5. [VIP] [Bez rangi] Develop : mala mapa Develop wybral ;SWIATECZNE MAPY (glosow: 1) **************** *** KONIEC GLOSOWANIA! Zmieniam na mala mape: ;SWIATECZNE MAPY (glosow: 1) **************** [VIP] [Bez rangi] Develop : mala mapa Potrzebnych glosow na zmiane na mala mape: 0 Potrzebnych glosow na zmiane na mala mape: 0 **************** *** KONIEC GLOSOWANIA! Zmieniam na mala mape: ;xmas_nipperhouse (glosow: 0) **************** Mapa nie zostaje zmieniona. Ponowna możliwość wywołania głosowania na małą mapę jest zablokowana. Sugeruję usunięcie map, które się nie ładują. @ TOKSYNAMoże i nie potrafimy się ostatnio dogadać, ale nie pisałbym tego tematu, jeżeli nie byłoby czegoś na rzeczy. Dla mnie to nie ważne, bo ja i tak sobie zrobie vote jak będę chciał, ale są jeszcze inni gracze. PS. Może potrzebne Ci wakacje?
  6. http://sketchtoy.com/69545886 kota w worku
  7. Przepiękny zajączek Kaziu. http://sketchtoy.com/69538367 Następnie poproszę bukiet kwiatów ?
  8. Witam Cię przyjacielu... Muzyka to forma artystyczna, która za swoim pośrednictwem daje możliwość wyrażania i odczuwania uczuć oraz emocji, które towarzyszą autorowi w danej sytuacji. Często stosowane metafory, łatwo przenoszą się na wiele płaszczyzn w naszej indywidualnej przeszłości lub teraźniejszości. Chętniej słuchamy utworów, z którymi możemy się utożsamić, ponieważ wtedy czujemy pewną przynależność oraz lepiej myślimy na ten konkretny temat - nasza wyobraźnia jest w ten sposób pobudzana i stymulowana do działania na płaszczyźnie, której dotyczy dany temat. Ponad to, muzyka pozytywnie wpływa na nasz rozwój, potrafi dać niezłą motywację, uspokoić, zabrać nasz umysł daleko stąd. Jestem ciekaw czy zwróciliście na to uwagę, że przy odpowiedniej muzyce, lepiej się pracuję, ćwiczy, czasami nawet uczy. Działa to na takiej zasadzie, że robiąc coś często się rozpraszamy, nawet jak jesteśmy bardzo skupieni to często nie wykorzystujemy naszej całej uwagi na to jedno konkretne zadanie. Przy muzyce jest inaczej, ponieważ nasz mózg słysząc piosenkę, która nam się podoba, podświadomie zaczyna jej słuchać, mimo że my będziemy skupieni na czymś zupełnie innym, to nie będziemy się przez to rozpraszać, przez co nasze skupienie, lub wydajność w tym momencie będą lepsze. Bardzo dużo osób nie wyobraża sobie życia bez muzyki i nie dziwię się im. Według mnie, jest to jeden z cudów naszej cywilizacji i zawsze będziemy robić muzykę. Jestem pewien, że nawet brak instrumentów nie byłby przeszkodą. Muzyką wyrażamy siebie, swój stan psychiczny, swój stan emocjonalny, swoje przeżycia, doświadczenia, nauki i przestrogi. Bez muzyki, świat i życie byłyby wybrakowane. Muzyka jest jak paleta kolorów, dzięki niej świat jest piękniejszy. Życzę najlepszych doznań w ciągłym eksplorowaniu i odsłuchiwaniu. Pozdrawiam.
  9. Mógłbym wkleić tu swój śmiech xD Według mnie, to najlepiej zróbcie tak: -Zmniejszcie rotacje map do 5; -Pierwsze 4 mapy ustawcie jako stałe statyczne: de_dust, de_dust2, de_westwood, de_westwood_big, -Mapa nr 5 może być wybierana z pośród innych map, ale już wiadomo, że będzie to de_eldorado. -Wyrzućcie wszystkie inne mapy, bo i tak nikt ich nie wybiera. Podejrzewam pełny serwer od rana do wieczora.
  10. Świetne pytania! Uśmiałem się
  11. Stawiam na tą drużynę. Widać moc i potencjał.
  12. Specjalnie dla Ciebie, zrobiłem coś będąc w pracy. Niestety, na co dzień brakuje mi czasu na taką zabawę. Proszę. Pozdrawiam. \\//\\/// >>>>>>>> <<<<<<<< ///\\//\\
  13. Dune King of tokyo Munchkin Cards against humanity Wsiąść do pociągu Planszówki są super.
  14. MIAMI LANDSCAPE BY PSILOCYBE VIBES ・ ・ ・ ・ ・ ・ ・ MIĘDZYCZASOWY I WSZECHSTRONNIE DOJONY SOK Z MÓZGU ]"|[ \// ・ ・ ・ ・ ・ ・ ・ ・ ・ ・ ・ ・ ・ ・ \\//\\/// >>>>>>>> <<<<<<<< ///\\//\\ PS. SOMETIMES GONNA UPDATE WITH NEW STUFF
  15. Kolega kingg otrzymał: -Mute za puszczanie muzyki przez mikrofon. -Ban za wejście na nicku bez mute. -Hard ban za wejście na aktywnym banie i prowokację. Można przejrzeć logi. W tym momencie nie wiem czy mój głos ma dalsze znaczenie. Pozdrawiam.
  ×
  ×
  • Create New...