Jump to content

CZARODZIEJ BABA

 V.I.P
 • Content Count

  328
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  5d 14g 58m 55s

CZARODZIEJ BABA last won the day on August 24

CZARODZIEJ BABA had the most liked content!

Community Reputation

307 Wyjadacz

About CZARODZIEJ BABA

[CS 1.6] Admin Only De_Dust2
Donator
Grafik
 • Rank
  GŁOS SIĘ NIESIE Z LASA
 • Birthday January 8

Kontakt

 • Gadu-Gadu:
  1636367

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Gliwice
 • Zainteresowania:
  Przemierzanie nieznanych wód i znanych już też.
 • Platforma:
  Steam

Recent Profile Visitors

1669 profile views
 1. Trzymaj się, zachowaj ten realny pogląd.
 2. O ile dobrze myślę, to lepszego "problemu" w życiu nie można sobie wymarzyć. Tak więc juniorowi życzę dużo zdrówka i ruchliwości, a Tobie jeszcze więcej cierpliwości Wszystkiego co najlepsze skarby
 3. Prace są jak najbardziej wporządku. Schludne i estetyczne. Skupiają w sobie to co mają przekazywać, a w dodatku są przyjemne dla oka. Nic nie rozprasza, nic nie odstaje. Myślę, że będzie solidną sugestią w swoich propozycjach. ___________________________________________________________________ Wstyd w ch** gościu... Zabolało to chyba Ciebie, bo tak trochę chyba wszyscy śmiechli.
 4. Może ktoś w końcu coś z tym zrobi. Jak dla mnie to nuda, gdy za każdym razem jak wchodze jest long, bo nie ma żadnych ciekawych wyborów. Przydałoby się trochę nowości, albo urozmaicenia.
 5. Jak przeczytałem, że się przeprowadziłeś, to od razu czułem, czego to będzie dotyczyć. Teraz już na pewno masz ten dystans do życia i ludzi. Wszystko co wydaje się być kolorowe, jest takie tylko na pierwszy rzut oka. Zawsze w głębi jest tylko biel i czerń, która po czasie wyjdzie tak czy siak. Zderzenie z tym może być bolesne jak w Twoim przypadku, ale przez to nabieramy właśnie doświadczeń i kształtujemy swoją osobowość. Kiedyś będzie taki moment, gdy zamiast szoku i zawodu, będzie to kolejny pomysł na... Uczucia i emocje to bardzo silne czynniki w naszym życiu. Czasami nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo sami możemy je obrócić przeciwko sobie. Ja dalej boję się otworzyć na pewne moje naturalne wrażliwości. Od paru lat zamknąłem w sobie wiele skrajnych emocji i uczuć. Czasami chciałem się delikatnie otworzyć, ale już na rozpoczęciu tematu, widziałem, że to zły pomysł, bardzo zły. Ludzie nie rozumieją drugiego człowieka. Może alkohol to ucieczka, ale i tak nie ma na co czekać...
 6. 25 lipiec - Światowy Dzień Śpiochów Kto tu jest największym śpiochem? Mi się raz udało zasnąć w środę wieczorem i obudzić w piątek w południe. Miałem wtedy takiego mindfuck'a.
 7. Tu ma być porządek i ma być KULTURKA...
 8. Tak żebyście nie zapomnieli to muszę wam przypomnieć... 12 lipiec – Światowy Dzień Imprezy Bawcie się misie, tak żebyście na same wspomnienie o tym mieli motylki w brzuszkach. No sleep tooonight! https://www.youtube.com/watch?v=p6ULvPFPLIY Non-stop!!! https://youtu.be/0s7pKFWLgWk?list=RD0s7pKFWLgWk
 9. my to się nigdzie nie żegnamy cały czas mam dziwne wrazenie, jakby nasze losy dopiero kiedyś miały by się spotkać
 10. Gościa powinni na sybir wywieźć, jak mu tak granie przeszkadza. Piękne słowa, kiedyś trafi kosa na kamień. Jak dla mnie takie zachowanie jest niedopuszczalne.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×
×
 • Create New...