Jump to content

KenKe

 [CS:GO] Admin COD: MW2
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  6g 55m 45s

Community Reputation

2 Świeżak

About KenKe

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje

 • Platforma:
  Steam

Recent Profile Visitors

198 profile views
 1. Elo elo 5.2.0

  Cześć, wpadnij też czasem na onyl DD2. Miłej gry u nas :>
 2. Frieza sama

  Witaj, wpadaj na only DD2
 3. 997

  Witamy ;>
 4. Witajcie :)

  Cześć, cześć
 5. Kilka zmian.

  A więc tak: -AWP - temat był całkiem niedawno podejmowany, wypowiedziała się tam osoba, która zna sie na tym skrypcie i stwierdziła, że jest to błąd skryptu, którego póki co nie da sie naprawić. Jeżeli znajdę linka to go wstawię. -NOBLOCK - uważam to za zbędne, a dlaczego ? Podam przykład: gracze dostają noblocka na wspomniane 2-3 sekundy. Kupują awp/scout czy cokolwiek i ustawiają się na spawnie terro wpatrzeni w bramę, po chwili noblock się kończy a oni zostają zablokowani w swoich ciałach nawzajem. -ANTYRUSH - obecnie na serverze DD2 obowiązuje zasada, że CT nie mogą rushować przed 1:40. Teoretycznie każdy z nowych użytkowników powinien zapoznać się z regulaminem, w którym jest zawarty podpunkt o anty rushu. Dodatkowo na czacie co chwilę wyświetla się komunikat o zakazie rushu, a także miejsca których nie można skracać przed czasem 1:40. Ja z mojej strony staram się co chwile umieszczać informację na środku ekranu o zakazie rushu. Myślę, że starzy wyjadacze dobrze wiedzą o tym zakazie, a nowi użytkownicy szybko się dowiedzą po pierwszym kicku -KICK - co do tego podpunktu nie jestem ani na tak, ani na nie. Sam czasem muszę odejść od komputera gdy poprzednia runda jeszcze trwa, a ja zginę, zdarzają się sytuacje, że po rozpoczęciu rundy ktoś rzuci mi broń, dzięki czemu mogę dalej grać mimo tego, że afczyłem ponad 25 sekund (czas zakupu). Podsumowując ten punkt jestem na NIE, od tego są administratorzy, aby dbać o takie rzeczy. Pozdrawiam @edit: -AWP - z tego co widzę podobno skrypt miał być naprawiony:
 6. Witam Was! :>

  Witajcie, część z Was pewnie mnie kojarzy z serwera. Mam na imię Paweł, mam 18 lat, a urodziny obchodzę w bardzo popularnym dniu - 8 marca. Spędziłem już troszkę czasu z Wami w grze, teraz postanowiłem zajrzeć na forum i jednocześnie spróbować swoich sił w rekrutacji. Mam nadzieje, że miło mnie przyjmiecie i do zobaczenia na serwerze :> KenKe.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×