Jump to content
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1g 6m 12s

Community Reputation

7 Świeżak

About Pan Policjant

 • Ranga główna Użytkownik
 • Poziom

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja to bym w takiej firmie nie chciał pracować, Komenda górą.
 2. Jeszcze jak, nie inaczej. Mój świat? Toż to realia naszego świata.
 3. Groźni przestępcy to dla nas wykałaczki. Smoleńsk był zamachem. Troszczymy się całym sercem i duszą. Dziękuje dziękuje, osiągnięcie tytułu Policjanta Roku nawet mnie zaskoczyło. Słyszałem o waszych serwerach i jestem za wprowadzeniem nie tylko ciszy nocnej ale także certyfikatu od antyterrorystów na posiadanie broni or wasz certyfikat na prowadzenie rozgrywek w paintballa. Więcej informacji udzieli Panu lub Pani konsultant od tych spraw.
 4. W 2 minucie i 44 sekundzie tego tak zwanego "filmiku" nastąpiło jawne złamanie prawa. Proszę się udać na najbliższą komendę w celu zgłoszenia się o popełnienie przestępstwa.
 5. Proszę uwierzyć. Niestety w bazie danych nie posiadamy języka psiego. Proszę spróbować z naszym konsultantem w tej sprawie. Ja przepraszam bardzo, ale czy troska o bezpieczeństwo naszych obywateli i społeczeństwa jest czymś złym? Proszę Państwa to jest po prostu tragedia, dyrdymały, herezja. Komenda pozdrawia z powrotem.
 6. Jeśli ma pan jakieś dane nawigacyjne na dilerów narkotykowych, to proszę się nimi podzielić. Zajmiemy się tą sprawą. Leczy się chorych ludzi, ale troski o bezpieczeństwo społeczeństwa nie da się wyleczyć.
 7. A dziękuje dziękuje, jednak w pracy nie wolno mi na prywatne interesy. Jest tyle internetów do bacznej obserwacji. Młodzież nigdy nie śpi, nawet w czasie snu. Jednak pochwale się swoim ostatnim osiągnięciem.
 8. Ja przepraszam bardzo ale za brak szacunku dla munduru oraz nieprzepisowo szybką odpowiedź ulegnie pan obciążeniu w postaci mandatu o wysokości 600zł. Za obrazę samą w sobie należy się 550 zl Następnym razem jednak proszę o zwolnienie z tym odpowiadaniem, szybkościomierz nie kłamie.
 9. Nie gadam tylko konwersuje i to o bardzo ważnych dla tej społeczności zmianach, które przekształcą was w lepszych ludzi oraz ułatwi nam pracę. Pańskie zgłoszenie zaiste doczekało się przybycia do naszych operatorów telefonicznych. Wszelkie środki zostaną podjęte w razie najgorszego.
 10. Pan Policjant

  Osu!

  Środowisko tej gry zostało zbadane przez naszych ekspertów w dziedzinie młodzieży. Jest to bardzo niepatriotyczne zagranie z Pańskiej strony grać w grę pochodzenia innego niż naszej kochanej Rzeczpospolitej Polski. Proszę przerzucić się na grę typu Wiedźmin.
 11. Ja wypraszam sobie, ale to jawne nieprzestrzeganie kodeksu obywatela. Proszę oddać sprawy w ręce policji. Jest to jakże zawistnie ważna propozycja wzbogacająca tę stronę o niekonwencjonalne środki ochrony przed nieprawnym działaniem.
 12. Otóż jest u nas problem z pewnymi osobnikami, które nie szanują milicji i skarżą się na nią bezpodstawnie, bezprawnie, bezinteresownie oraz bez namysłu. Musimy zapobiec aktom wandalizmów w postaci zgłoszeń graczy po godzinie 23, gdyż jest to godzina odpoczynku. Oczywiście służby prawa nigdy nie śpią, więc forum byłoby całkowicie otwarte dla administracji tudzież milicji.
 13. Witam. Ubiegam się otóż aby ta nonszalancka strona zorganizowała tutaj obowiązkową ciszę nocną w godzinach 23:00 - 6:00. W przeciwnym wypadku policja zaingeruje.
×
×
 • Create New...