Jump to content

JohnyKamil

 [CS:GO] Admin DeathRun
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  16g 37m 27s

Community Reputation

12 Świeżak

6 Followers

About JohnyKamil

 • Rank
  Początkujący

Informacje

 • Platforma:
  Steam

Recent Profile Visitors

392 profile views
 1. JohnyKamil

  Avatar - JohnyKamil

  @domdum, @Wercia to ziomal Dziękuję wam bardzo!
 2. JohnyKamil

  Avatar - JohnyKamil

  Rodzaj pracy: Avatar Rozmiary: Aby pasował na steam/forum itd.. Format (np. *.jpg, *.png, *.gif): jpg Napis: JohnyKamil Swoje materiały: - Dodatkowe info: Za każdą prace daję "+". Płatne/Darmowe: Darmowe
 3. JohnyKamil

  Szybka rekrutacja na Adminów serwerów CS:GO

  Nick: JohnyKamil Imię: Kamil Wiek: 14 STEAM_ID: STEAM_0:0:448372205 Byłeś już kiedyś adminem w CS:GO (tak/nie)?: Tak Ile grasz w CS:GO? (ilość przegranych godzin): stare 1.5k, nowe 30h Posiadasz działający mikrofon?: Tak Mutacja (tak/nie)?: w trakcie Czy masz na innej sieci range admina lub wyższą (tak/nie)?:Nie Link do Twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/id/ReQst Ile godzin posiadasz na serwerze?: 7h Na jakim serwerze starasz się o Admina?: DeathRun Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na serwer?:Na tygodniu do 1h dziennie, weekendy do 7h dziennie. Zgadzasz się na płacenie miesięcznej składki?: Tak Kontakt: Steam/ts3/fb
 4. JohnyKamil

  [cs:go] Skarga na Admina

  @Snix, wielokrotnie wchodził na serwer po czym się wywyższał. Mówi, że nie zasługujemy na Adminów, pytał się nas kto nam dał admina. Dnia dzisiejszego wszedł na serwer, ciągle wywyższał się swoim zachowaniem Podczas rundy wardenem był @h3ki (Nie mg znaleźć) Była pozycja buntu, warden odwołał wszystko po czym powiedział, że mają nakaz wstania. Po chwili @Snix zaczął pokazywać co to nie jego wiedza Mimo jego zdaniem to jest mylenie, chciałem mu to wytłumaczyć, że to nie jest mylenie, lecz się ciągle sprzeciwiał. To nie jego pierwszy raz, gdy pokazuje swoją uzdolnioną wiedze.
 5. JohnyKamil

  [cs:go] Kolejna Skarga

  Moim zdaniem skarga bez sensu... Zamiast załatwić, porozmawiać sobie takie sprawy na TeamSpeak'u to od razu piszecie skargę z taką blachostką.. ? Czesio nie raz wchodził do CT i udowodnił naszej ekipie administracyjnej JailBreak, że jego poziom prowadzenia jak i coverowania jest słaby. Co odnośnie bindów..? - Matyss lubi poprawiać humor innym graczom i większość osób własnie to pomaga.. Zamiast pójść sobie na układ to się niepotrzebnie spinacie, robicie niepotrzebne konflikty... EDIT2: @TheYasky Owszem, zbanowałem.. Lecz z Matysem jest tak, jeżeli się go upomnie aby nie puszczał bindów to przestanie. Placki puszczał mimo ostrezeżen ciągle bindy. Edit3: @Ashin (Nie potrafie oznaczyć) jak i @MatySSSS to prawie najbardziej aktywni administratorzy na serwerze jak i najbardziej pomocni..
 6. JohnyKamil

  Witam serdecznie

  No, Hej
 7. JohnyKamil

  Szóste urodziny CSK!!!

  Gratuluję CSK 100 LAT !
 8. JohnyKamil

  Miniaturka - JohnyKamil

  Dzięki wielkie! Odwdzięcze się reklamą pod opisem
 9. JohnyKamil

  Miniaturka - JohnyKamil

  Rodzaj pracy: Miniaturka Rozmiary: 1280 x 720 Tematyka: Business Tour Kolorystyka: obj. Format (np. *.jpg, *.png, *.gif): .png Napis: Przegrałem 2v2? Swoje materiały: - Dodatkowe info: - Płatne/Darmowe: Darmowe.
 10. JohnyKamil

  zaksiu!

  Wszystkiego Najlepszego! ^^
 11. 3maj się! Życzę ci Powodzenia w życiu prywatnym. Mam nadzieje, że może kiedyś do nas zawitasz..
 12. JohnyKamil

  Witam

  Witaj
 13. JohnyKamil

  Witam

  Witaj
 14. JohnyKamil

  Nasze Serwery są odlotowe :D

  Kozakk <3
 15. JohnyKamil

  Ja

  Witam, Witam

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×