Jump to content

JohnyKamil

 [CS:GO] Admin JailBreak
 • Content count

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  12g 4m 52s

Community Reputation

11 Świeżak

5 Followers

About JohnyKamil

 • Rank
  Początkujący

Informacje

 • Platforma:
  Steam

Recent Profile Visitors

323 profile views
 1. [cs:go] Skarga na Admina

  @Snix, wielokrotnie wchodził na serwer po czym się wywyższał. Mówi, że nie zasługujemy na Adminów, pytał się nas kto nam dał admina. Dnia dzisiejszego wszedł na serwer, ciągle wywyższał się swoim zachowaniem Podczas rundy wardenem był @h3ki (Nie mg znaleźć) Była pozycja buntu, warden odwołał wszystko po czym powiedział, że mają nakaz wstania. Po chwili @Snix zaczął pokazywać co to nie jego wiedza Mimo jego zdaniem to jest mylenie, chciałem mu to wytłumaczyć, że to nie jest mylenie, lecz się ciągle sprzeciwiał. To nie jego pierwszy raz, gdy pokazuje swoją uzdolnioną wiedze.
 2. [cs:go] Kolejna Skarga

  Moim zdaniem skarga bez sensu... Zamiast załatwić, porozmawiać sobie takie sprawy na TeamSpeak'u to od razu piszecie skargę z taką blachostką.. ? Czesio nie raz wchodził do CT i udowodnił naszej ekipie administracyjnej JailBreak, że jego poziom prowadzenia jak i coverowania jest słaby. Co odnośnie bindów..? - Matyss lubi poprawiać humor innym graczom i większość osób własnie to pomaga.. Zamiast pójść sobie na układ to się niepotrzebnie spinacie, robicie niepotrzebne konflikty... EDIT2: @TheYasky Owszem, zbanowałem.. Lecz z Matysem jest tak, jeżeli się go upomnie aby nie puszczał bindów to przestanie. Placki puszczał mimo ostrezeżen ciągle bindy. Edit3: @Ashin (Nie potrafie oznaczyć) jak i @MatySSSS to prawie najbardziej aktywni administratorzy na serwerze jak i najbardziej pomocni..
 3. Witam serdecznie

  No, Hej
 4. Szóste urodziny CSK!!!

  Gratuluję CSK 100 LAT !
 5. Miniaturka - JohnyKamil

  Dzięki wielkie! Odwdzięcze się reklamą pod opisem
 6. Miniaturka - JohnyKamil

  Rodzaj pracy: Miniaturka Rozmiary: 1280 x 720 Tematyka: Business Tour Kolorystyka: obj. Format (np. *.jpg, *.png, *.gif): .png Napis: Przegrałem 2v2? Swoje materiały: - Dodatkowe info: - Płatne/Darmowe: Darmowe.
 7. zaksiu!

  Wszystkiego Najlepszego! ^^
 8. 3maj się! Życzę ci Powodzenia w życiu prywatnym. Mam nadzieje, że może kiedyś do nas zawitasz..
 9. Witam

  Witaj
 10. Witam

  Witaj
 11. Nasze Serwery są odlotowe :D

  Kozakk <3
 12. Ja

  Witam, Witam
 13. przywitanie

  Siemanko
 14. Siemanko

  Witam ^^
 15. Witam!

  Siemka

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×