Jump to content
IV Edycja Konkursów Świątecznych Read more... ×

JohnyKamil

Gracz
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  17g 1m 30s

Community Reputation

12 Świeżak

7 Followers

About JohnyKamil

 • Rank
  Początkujący

Informacje

 • Platforma:
  Steam

Recent Profile Visitors

436 profile views
 1. JohnyKamil

  Avatar - JohnyKamil

  @domdum, @Wercia to ziomal Dziękuję wam bardzo!
 2. JohnyKamil

  Avatar - JohnyKamil

  Rodzaj pracy: Avatar Rozmiary: Aby pasował na steam/forum itd.. Format (np. *.jpg, *.png, *.gif): jpg Napis: JohnyKamil Swoje materiały: - Dodatkowe info: Za każdą prace daję "+". Płatne/Darmowe: Darmowe
 3. JohnyKamil

  [cs:go] Skarga na Admina

  @Snix, wielokrotnie wchodził na serwer po czym się wywyższał. Mówi, że nie zasługujemy na Adminów, pytał się nas kto nam dał admina. Dnia dzisiejszego wszedł na serwer, ciągle wywyższał się swoim zachowaniem Podczas rundy wardenem był @h3ki (Nie mg znaleźć) Była pozycja buntu, warden odwołał wszystko po czym powiedział, że mają nakaz wstania. Po chwili @Snix zaczął pokazywać co to nie jego wiedza Mimo jego zdaniem to jest mylenie, chciałem mu to wytłumaczyć, że to nie jest mylenie, lecz się ciągle sprzeciwiał. To nie jego pierwszy raz, gdy pokazuje swoją uzdolnioną wiedze.
 4. JohnyKamil

  [cs:go] Kolejna Skarga

  Moim zdaniem skarga bez sensu... Zamiast załatwić, porozmawiać sobie takie sprawy na TeamSpeak'u to od razu piszecie skargę z taką blachostką.. ? Czesio nie raz wchodził do CT i udowodnił naszej ekipie administracyjnej JailBreak, że jego poziom prowadzenia jak i coverowania jest słaby. Co odnośnie bindów..? - Matyss lubi poprawiać humor innym graczom i większość osób własnie to pomaga.. Zamiast pójść sobie na układ to się niepotrzebnie spinacie, robicie niepotrzebne konflikty... EDIT2: @TheYasky Owszem, zbanowałem.. Lecz z Matysem jest tak, jeżeli się go upomnie aby nie puszczał bindów to przestanie. Placki puszczał mimo ostrezeżen ciągle bindy. Edit3: @Ashin (Nie potrafie oznaczyć) jak i @MatySSSS to prawie najbardziej aktywni administratorzy na serwerze jak i najbardziej pomocni..
 5. JohnyKamil

  Szóste urodziny CSK!!!

  Gratuluję CSK 100 LAT !
 6. JohnyKamil

  Miniaturka - JohnyKamil

  Dzięki wielkie! Odwdzięcze się reklamą pod opisem
 7. JohnyKamil

  Miniaturka - JohnyKamil

  Rodzaj pracy: Miniaturka Rozmiary: 1280 x 720 Tematyka: Business Tour Kolorystyka: obj. Format (np. *.jpg, *.png, *.gif): .png Napis: Przegrałem 2v2? Swoje materiały: - Dodatkowe info: - Płatne/Darmowe: Darmowe.
 8. JohnyKamil

  zaksiu!

  Wszystkiego Najlepszego! ^^
 9. 3maj się! Życzę ci Powodzenia w życiu prywatnym. Mam nadzieje, że może kiedyś do nas zawitasz..
 10. JohnyKamil

  Nasze Serwery są odlotowe :D

  Kozakk <3
 11. JohnyKamil

  Jailshop

  Popieram

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×