Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/15/2020 in all areas

 1. Czas się kończy, Smarku zaczyna. W sumie bez skutku i przyczyny, kradnie "Calibre" Kazia i leci na dzieeewczyny. Yoo Podjechał pod klub, żadnej nie wyrwał. Myślał że z ogniem igra, Opla oddał na szrot i pod klub się wybrał. Wleciał w mocnego tripa.. Wbił do baraku, ściąga kamizele. Zobaczył "fajnom" blondyne, uderza w plener. Wpada na parkiet, węgorzem wszystkich omija. Dopada Blondynę i ją porywa, ona zdziwiona i trochę szczęśliwa. Bo jeszcze jej nigdy w taki przystojniak w klubie nie wyrywał. Ooo, a teraz nagły zwrota akcji.
  7 points
 2. Nowa zabawa, no to świetnie... Dowolny temat do tego jeszcze. Jednak trochę się boję, o ja Cię kręcę, Bo nie wiem czy udźwigną to moje ręce. Jednak coś tam podziałamy, Temat sobie wyszukamy. Palce przecież sprawne mam, Więc napiszę coś ot tak. Kiedy wieczorkiem wracam do domu, Odpalam laptop w moim pokoju. A na nim jakbyś nie wiedział jeszcze, Mam zainstalowany steam, o ja pieprzę. I gdy tak sobie na steam'a wchodzę, To od razu krąży mi w głowie jedna myśl, CS musi zostać odpalony dziś.
  6 points
 3. Imieniny obchodzą: Anastazja, Maro oraz Abel, Bazylisa, Cezariusz, Cezary, Eutyches, Maksym, Maron, Modest, Olimpia, Piotr, Potencjana, Potencjanna, Sylwester, Sylwestra, Teodor, Tytus, Wiktoryn, Wszegniew Przysłowia: „Jeśli w kwietniu pszczoły nie latają, to jeszcze długie chłody się zapowiadają” „Kwiecień czasem kwieciem ściele, albo śniegiem przyjaciele” Światowy Dzień Trzeźwości @GrzeNiu, @Lipny, @magda, @Adikannie lubią tego Dlaczego ludzie z taką przyjemnością wprowadzają się w stan, w którym tracą nad sobą kontrolę?
  4 points
 4. Pod wcześniejszym artykułem była niesamowita aktywność! Kilka osób odpowiedziało mi na 9 pytań krótkich pytań, przez które musicie odgadnąć kto kryje się pod opisami! Jest jedno ALE! Jedna osoba to fejk więc proszę uważać. *Przykład typowania* Anonim nr 1- @Pozytywna Anonim nr 2- fejk Anonim nr 3- @Pozytywna Anonim nr 4- @Pozytywna *** *odgadnięcie osoby - 1pkt *odgadnięcie fejka - 2 pkt ZAPRASZAM DO TYPOWANIA! Z jakim serwerem jesteś kojarzony/a? ALL GO Czym się interesujesz? Informatyka, piłka n
  1 point
 5. @Inkwizytor Karbala?
  1 point
 6. Imię: Gosia Wiek: 24 Nick na serwerze: Diablica Ilość przegranych godzin (link do GT) - https://www.gametracker.com/player/Diablica/193.33.176.115:27015/ Mikrofon: Tak Twoje SteamID: STEAM_0:1:3800707 Kontakt: Steam
  1 point
 7. 453 http://cssetti.pl/serwer/193.33.176.115:27015
  1 point
 8. https://www.morele.net/inventory/info/40651346/ bez obudowy bo dodać nie mogę xd
  1 point
 9. Ryzen 5 1600 AF, 16GB RAM 3200MHz, ASRock B450 Pro4, GTX 1660 OC/ 1660 Super, 512GB SSD i jakieś PSU 500-550W. @(1)`SzYMI -.^ Skończę giereczkę i ci to sklecę https://www.x-kom.pl/lista/bvzeakb9f
  1 point
 10. @TOKSYNA The 100?
  1 point
 11. Na demku z podanej godziny i mapy nie gra ani jednej rundy gracz o nicku "Konrad #1"
  1 point
 12. Zanim zlecisz wykonanie grafiki, zapoznaj się z zasadami poniżej: Obowiązuje tutaj głównym regulamin forum. (link) Zakaz naciskania na użytkowników (grafików), by zrobili prace. Zakaz podbijania/odświeżania tematu. Zakaz słownego oceniania prac -> jedyną możliwością oceny jest przyznanie reputacji za wykonaną grafikę. Zakaz proszenia o prace dla konkurencyjnych sieci serwerów. Zakaz podawania "dowolnej" tematyki w zleceniu. Zlecenie traci ważność po 7 dniach nieaktywności grafików lub zleceniodawcy. Zlecenia dostępne od 5 postów na forum.
  1 point
 13. Kiedy przyszedłem na sieć, to miałem myśli ogrom. Czy mój serwer będzie najlepszy i przyniesie @Pogrom. A żeby tak było, przyrzekam, zrobię co mogę, bo często pomaga mi @Ogen Dogen. Mam nadzieję, że w gametrackerze pierwsze miejsce zajmie, będzie tak, bo wszystko nadzoruje @cajmert. Jeśli będzie trzeba, to zarywam nocki, tak jak przy grafikach @Waterovsky. Po skończeniu robienia serwera, nie będzie chwili @relax'u, trzeba uważnie nadzorować, czy ktoś nie ma haxów, bo dopóki ktoś nie wpłaci bucks'ów, to ub nawet nie da @zaksiu.
  1 point
 14. 1 point
×
×
 • Create New...