Skocz do zawartości

    Zamknięty #2 << Fatal1ty >>


    Sw33toLcIa
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 11
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Wywiad Fatal1ty       Redaktor: Sw33toLcIa Rozmówca: Fatal1ty     Cześć Fatal1ty. Dziękuję, ze zgodziłeś się na wywiad. Na początek powiedz coś o sobie.   Cześć Olu, mam na imię Szymon, i

    Wywiad Fatal1ty

     

     

    divider.png

     

    Redaktor: Sw33toLcIa

    Rozmówca: Fatal1ty

     

     

    Cześć Fatal1ty. Dziękuję, ze zgodziłeś się na wywiad. Na początek powiedz coś o sobie.

     

    Cześć Olu, mam na imię Szymon, i w tym roku skończę 19 lat. Pochodzę z województwa Śląskiego - (Tarnowskie Góry). Chodzę do 3 klasy technikum o profilu technik elektronik. Jak dobrze wiesz, od około pół roku na sieci serwerów http://CSKatowice.comzajmuję stanowisko HeadAdmina. Do niedawna grałem klubowo w piłkę ręczną (na pozycji obrotowego) w Górniku Zabrze, niestety po poważnej kontuzji postanowiłem odpocząć od tego pięknego sportu. Oprócz grania w handball i cs'a interesuje się także grafiką, robotyką. I zapomniałem dodać, że jestem wielkim fanem serii Fallout :D

     

    Z tą piłka ręczną to mnie zasmuciłeś, bo miałam obiecaną wejściówkę na mecze :( Może jeszcze kiedyś do tego wrócisz ^^ Opowiedz nam coś o robotyce. Na czym to polega?

     

    Robotyka to bardzo obszerny dział. Na wykonanie jakiegokolwiek projektu składa się wiele rzeczy np: zaprojektowanie całego urządzenia, 

    poskładanie tego całego w jedna spójną całość, a także napisanie oraz optymalizacja oprogramowania danego urządzenia.

     

    Mi to się zawsze wydawało, ze wystarczy takiego robota poskładać z gotowych części, wgrać oprogramowanie i działa. Przynajmniej ja tak miałam w Technikum. Z robotyka wiążesz swoja przyszłość czy bardziej z grafika komputerową?

     

    Pomimo mojej ostatniej decyzji wciąż wiąże moją przyszłość z piłką ręczną (o ile zdrowie na to pozwoli) oraz grafiką komputerową.

     

    Mam nadzieje, że Ci się powiedzie, bo piłkę ręczna uwielbiam. Będziesz mieć chociaż jedna wierna fankę ^^ Jak to się stało, że zainteresowałeś się grafiką?

     

    Grafika zainteresowałem się na poważnie w roku 2012 gdy potrzebowałem wiele materiałów graficznych dla swojego gamingu paintballowego. Grafika stała się moim kolejnym hobby, któremu z dnia na dzień poświęcałem co raz to więcej czasu. Z czasem robienie jakichkolwiek prac dla gamingu przekształciło się w wykonywanie poważnych projektów na zamówienie dla firm zarówno polskich jak i zagranicznych.

     

    No a ja dalej się głupiej kreski doczekać nie mogę :P Da się na tym zarobić?

     

    Oczywiście, tylko musisz troszkę poczekać. Aktualnie mam ferie zimowe i dużą cześć swojego czasu spędzam razem z swoją dziewczyną, więc na zlecenia typu "kreska nagłówkowa" jest trochę mało czasu :)

     

    Ale od 3 dni o wywiad mnie męczyć potrafisz :P Powiedz nam coś o swojej dziewczynie.

     

    Ma na imię Sonia i jesteśmy w tym samym wieku. Po szkole ma zamiar iść na studia, na kierunek prawo. Jesteśmy już razem prawie 2 lata  i bardzo się kochamy :3

     

    Jakieś plany z nią związane masz?

     

    Cały czas planujemy naszą wspólną przyszłość. Wspólny dom, wyjazdy za granice oraz dzieci. Zdradzę mała tajemnice, że planuję się jej oświadczyć po ukończeniu technikum, ale ciiiii nie może się dowiedzieć, niech to będzie niespodzianka :)

     

    Jak chcesz pomogę Ci coś wymyślić, lubię takie romantyczne sprawy :D Jakie masz plany na wakacje?

     

    Gdy będę planował coś dokładnie dam Ci znać :) Wracając do pytania: po moich urodzinach (4 Lipiec) planuje wyjechać na 2 tygodnie do Hotelu Golębiewski do Wisły i wypoczywać razem z moją 2 polówka. Za to 2 miesiąc wakacji mam zamiar przepracować, aby dorobić na moją wymarzoną BMW e90.

     

    Jak co to pisz, pracowałam kiedyś w Wiśle, to Ci podpowiem gdzie warto zajść :D Opowiedz jak się zaczęła Twoja przygoda z cs'em?

     


    W Wiśle mam rodzinę, która mi podpowie gdzie warto iść, ale na pewno napiszę do Ciebie aby poznać również opinie kogoś z zewnątrz :) Moja przygoda z cs'em zaczęła się gdy pewnego deszczowego dnia, przyszedłem do kuzyna, który właśnie grał w cs'a.... Gra na tyle mi się spodobała ,że postanowiłem ją pobrać na swojego starego PCta. Standardowo zaczynałem od wersji NonSteam jak większość ludzi. W csie poznałem wiele ciekawych ludzi poczynając od mojego kumpla @Toffee, z którym zacząłem swoją przygodę na modzie Paintballowym, kończąc na Właścicielach sieci http://CSKatowice.com. Z wieloma osobami, które poznałem właśnie w tej już legendarnej grze utrzymuje nadal stały kontakt. W csa zacząłem grać w roku 2008, czyli miałem jakieś 11 lat. Pomimo upłynięcia 8 lat nadal w nią gram i uważam ją za grę, w którą każdy powinień chociaż raz zagrać!


     

    Wolisz Cs 1.6 czy Cs GO?

     

    Wiadomo, że wolę Cs 1.6...Tak jak pisałem, poznałem tu naprawdę dużo ciekawych ludzi, dorastałem na tej grze i na pewno nie przestanę w nią grać. Moim zdaniem pomimo słabej grafiki i silnika gry, ma w sobie to coś, ten "klimat" który w CS:GO popsuły skiny i VALVE, które stara się wycisnąć portfel gracza do ostatniej złotówki.

     

    Jak to się stało, że trafiłeś na CSKatowice?

     

    W głównej mierze na CSKatowice trafiłem dzięki kumplowi @Toffee, z którym zaczynałem grać na modzie Paintball. Pewnego dnia znalazł serwer, na którym grali "oporowi" ludzie, z którymi można było pograć na dobrym poziomie. Po pewnym czasie złożyłem podanie na admina Pb, a także admina ts3. Grając na serwerze CSKatowice Paintball poznałem również Cajmerta (Właściciela), z którym z reszta spotkałem się parę razy w realu, bo uczęszczał do szkoły znajdującej się w moim mieście. Stwierdziłem, że skoro znam właściciela i jest ogarnięty warto dołączyć do sieci serwerów i ją wspierać :D Gdy już zrezygnowałem z gry na modzie Paintball, zawitałem na forum http://CSKatowice.comi z czasem otrzymywałem coraz to wyższą rangę.

     

    Wszystko po znajomości :P Masz jakieś plany na dalszy rozwój sieci?

     

    Aktualnie nie mogę zdradzić żadnych szczegółów dotyczących rozwoju sieci :) Aczkolwiek nie ukrywam, że mam parę pomysłów.

     

    Rozumiem, że jednym z nich jest Sw33tolcIa na Moderatora ^^

     

    Oczywiście :D Z chęcią dałbym Ci szansę się wykazać jako moderator, niestety aktualnie rekrutacja na te stanowisko jest zamknięta.

     

    I to jest błąd :D Oby wszystkie plany związane z siecią się powiodły. Na koniec seria szybkich pytań. Blondynki czy brunetki?

     

    Blondynki :3

     

    Lato czy zima?

     

    Wiadomo, że lato :)

     

    Góry czy morze?

     

    Morze.

     

    Koszykówka czy siatkówka?

     

    Ręczna <3

     

    Nie takie było pytanie :P

     

    Siatkówka zdecydowanie.

     

    Real Madryt czy Barcelona?

     

    Chyba bardziej Real :D

     

    Na koniec. Jest coś co chciałbyś przekazać czytelnikom?

     

    Nie zmieniajcie co tydzień swoich nicków na forum bo już się w tym gubię ^^

     

    Dziękuję za poświecenie mi czasu :)

     

    Również dziękuje, miłego wieczoru :)

     

     

    divider.png

     



    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 1 miesiąc później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!