Skocz do zawartości

    Zamknięty Zwiekszenie fps


    Malibu
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 6
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Jak zwiększyć FPS / Zwiększanie FPS W związku z coraz częstszymi tematami i problemami z FPS postanowiłem napisać o tym poradnik. 1. Ustawienia gry: -rozdzielczość 640 x 480 -tryb renderowania Op

    Nie mam z tym problemów

    Bardzo pomogles. Lecz nie bedzie to mi potrzebne. Mam 240 FPS i mi starcza Wielki +

    Jak zwiększyć FPS / Zwiększanie FPS

    W związku z coraz częstszymi tematami i problemami z FPS postanowiłem napisać o tym poradnik.

    1. Ustawienia gry:

    -rozdzielczość 640 x 480

    -tryb renderowania OpenGL

    -jakość kolorów 16 bit

    2. Instalujemy sterowniki (wcale najnowsze nie znaczą najlepsze), wiec najlepiej zainstalować sterowniki dołączone do karty graficznej lub szukamy najbardziej stabilnych pod nasza kartę oraz zmieniamy ustawienia wydajności:

    -ustawienia tekstur: wydajność

    -poziom szczegółów mipmapy: wydajność

    -synchronizacja pionowa: wyłączona (pamiętajmy, że jeśli jest ustawione "po kontrola aplikacji" odznaczamy i wyłączamy)

    -antyaliasing: 2x lub 0

    -filtrowanie anizotropowe: 2x lub 0

    W wersji angielskiej

    -image Setting na Performance

    -level details of Mipmaps None

    -vertical Vsync 0 x

    -antialiasing 0x

    -anizotropic Filtering na 0x

    3. Defragmentacja oraz skanowanie kompa.

    Również niezbędna czynność do wykonania w celu polepszenia wydajności naszego komputera. Do skanowania polecam program ccleaner.

    4. Odkurzamy kompa

    Uwaga! Często użytkownicy piszą na forum ze maja dobrego kompa i nie mogą wycisnąć 100 fps'ow w cs'ie. Problemem może być za słaby zasilacz, często ktoś kupuje nowa kartę, procesor itp, nie wiedząc ze zasilacz tez jest ważną częścią komputera. Ważne jest również żeby był dobrej firmy (polecam chieftec, modecom)

    Na steamie mam mniej fps niz na nonsteamie? Tak, ponieważ ciągle update'y naszego valve obniżają nam fps'y:] Wyłączenie usługi community in-game może dać nam kilka klatek więcej.

    Podczas gry masz dziwne czarne kwadraty, paski itp? To są artefakty, a przyczyna prawdopodobnie jest przegrzewanie się procesora. Może pomóc zmniejszenia taktowania naszego procesora.

    Włożyłem w ten poradnik całą swoją wiedzę na temat fps, jeśli coś mi się przypomni to zedytuje. Mam nadzieje ze komuś się to przyda:]

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 2 tygodnie później...
    • 2 miesiące później...
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!