Skocz do zawartości

    Zamknięty Dobre słuchawki


    kl4udi4
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    https://www.ceneo.pl/30688454   Mam już drugą parę, bo pierwsza niestety źle skończyła z mojej winy  Polecam, gram w nich oraz komunikuję się z ludźmi czy to przez połączenie telefoniczne, c

    A nie myslalas nad osobnym mikrofonem? Za 100 zl mozna dostac całkiem niezły sprzet, a na pewno lepszy niz w zwykłych sluchawkach.    Jak nie, to zobacz roccat aluma. Na yt sa testy słuchawe

    Z racji, że gram w laptopie, nie a tu możliwości jakoby dołączenia takiego ustrojstwa jak oddzielny mikrofon, stąd też próbuję się zorientować czy istnieją takie douszne wraz z dobrym mikrofonem.

    Cześć. Na wstępie proszę Moderatora o przeniesienie tematu do bardziej pasującego działu, nie mogłam się zdecydować gdzie napisać, żaden dział mi nie pasował.

     

    Otóż, czy ktoś z Was mógłby polecić mi słuchawki douszne z DOBRYM mikrofonem? Muszą koniecznie być z gumeczką, inne nie wchodzą w grę, bo są zwyczajnie niewygodne i wypadają z uszu.

    Dobry mikrofon - mam tu w zamyśle, żeby nie skrzeczał, nie pierdział a głos nie brzmiał jak zmutowany czy wychodzący z beczki.

     

    Kwota jaką mogłabym poświęcić to 100zł. Chyba, że będzie jakiś sztos to 150zł również wchodzi w grę.

    Macie jakieś doświadczenia z takimi słuchawkami?

     

    Obecnie używam słuchawek dołączonych do pakietu Samsunga S8, to są douszne JBL i słychać w nich świetnie, ale ponoć głos odbierany na serwerach jest bardzo słabej jakości, tak jak wyżej napisałam - z beczki.

    I to pewnie nie chodzi tylko o to, że jakość mikrofonów w 1.6 jest ogólnie kiepska. Niektórych słychać przepięknie, a według nich posiadają jakieś typowe normiki z bazaru.

     

    Czekam na Wasze polecenia.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Edytowane przez TBk
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!